Treba mi neko ko se razume u linux....

Izvesna kopija jednog HD-a mora da bude izanalizirana. To je jedan Image izradjen pod linux OS-om koji sadrzi odredjene protokole komunikacije servera i client-a. Sve to treba da se izanalizira, a posto sam ja totalni laik sto se tog OS-a tice trazim nekog ko misli da to moze da uradi. Dobice Laptop na kome ce biti taj image kao i brzu konekciju sa internetom, ali nece biti nijedne sekunde sam. Ako zavrsi posao kako treba moze da ocekuje petocifrenu nagradu u eurima. Diskrecija je uslov.
Ako mislis da se razumes dovoljno INCOGNITO onda se javi na mail koji je gore naveden.

Poz
 
Naravno da je sumnjivo cim se radi o toj cifri.
A ta kompanija koju si naveo mi nije potrebna jer se neradi o tome sto ti mislis. Netreba mi recovery podataka niti tome slicno.
Treba da se utvrdi nacin razmene podataka, i da se eventualno napravi manji server-clinet program sa kojim bi moglo externo da se proverava transmisija informacija. Nadam se da razumes nasta mislim da nemoram u detalje da objasnjavam sta mi sve treba na ovom forumu. A o tome sto ce neko da ti sedi iza ledja nebrini, dobices picu i koka-kolu za DZ, a par eurica pride da se zaradi ja mislim da nikome nebi smetalo.
Hvala na odgovoru
Poz
 
Linux???:
Naravno da je sumnjivo cim se radi o toj cifri.
A ta kompanija koju si naveo mi nije potrebna jer se neradi o tome sto ti mislis. Netreba mi recovery podataka niti tome slicno.
Treba da se utvrdi nacin razmene podataka, i da se eventualno napravi manji server-clinet program sa kojim bi moglo externo da se proverava transmisija informacija.
Nadam se da razumes nasta mislim da nemoram u detalje da objasnjavam sta mi sve treba na ovom forumu. A o tome sto ce neko da ti sedi iza ledja nebrini, dobices picu i koka-kolu za DZ, a par eurica pride da se zaradi ja mislim da nikome nebi smetalo.
Hvala na odgovoru
Poz

Momak chini mi se da tachno znam na shta ciljash...Sretno i vozdra! :wink:
 
hmmm... sorry, ali nemam vremena za pisanje spy softvera, prisluskivanja podataka i tome slicno... To mozda ce interesovati klince koji misle da se brzo moze zaraditi bez mnogo truda...

Uostalom, zar kod tebe u Nemackoj sa 50-ak miliona ljudi ne mozes da nadjes nekog ko je dovoljno kompetentan? ;)
 
Vidim da gubim samo vreme ovde sa vama. Bez obzira na sve hvala na trudu i na odgovorima.
Incognito kao prvo nemacka ima 80 miliona stanovnika ako si na to mislio, kao drugo neradi se o spyware nego o remote access tool, kao trece mislis da ako imas administratorski pristup forumu, ili preko poznanika proveravas IP-logs, da sam ja u Nemackoj? Da nemam bouncer ili shells? Rekao sam da sam laik za Linux ali ne i za ove gluposti.
I kao cetvrto niko nije rekao da netreba truda i rada za ovaj posao.
U svakom slucaju hvala na postovima i srecno.
Ovim je tema zatvorena.
 
Linux???:
Vidim da gubim samo vreme ovde sa vama. Bez obzira na sve hvala na trudu i na odgovorima.
Incognito kao prvo nemacka ima 80 miliona stanovnika ako si na to mislio, kao drugo neradi se o spyware nego o remote access tool, kao trece mislis da ako imas administratorski pristup forumu, ili preko poznanika proveravas IP-logs, da sam ja u Nemackoj? Da nemam bouncer ili shells? Rekao sam da sam laik za Linux ali ne i za ove gluposti.
I kao cetvrto niko nije rekao da netreba truda i rada za ovaj posao.
U svakom slucaju hvala na postovima i srecno.
Ovim je tema zatvorena.

Naravno da gubis vreme... Preko foruma se ne nalaze ljudi koji ce raditi za petocifrene sume u evrima, na mutnim poslovima.

Inace, znam da si u nemackoj, jer forum ima reverse lookup pri svakom slanju, pa tek kad proveri source on snimi poruku u bazu... Inace, bas bih voleo da vidim kako radi bouncer iza NAT rutera kablovskog operatera u Nemackoj... I nisam proveravao IP zbog toga, nego eto da vidim odakle si da ti predlozim neku lokalnu firmu koja se bavi time.

A tema je zatvorena kad ja kazem tako :P
 

Back
Top