Treba mi neko ko se razume u linux....
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Treba mi neko ko se razume u linux....

Linux???
    Guest

Podrazumevano Treba mi neko ko se razume u linux....

Da li ima neko ovde ko zna sve o Linux OS ???
    Treba mi neko ko je stvarno dobar u tome, i naravno bice dobro nagradjen. Stvar je veoma poverljiva sve ostalo bice objasnjeno preko e-mail.
    Hvala unapred

Javiti se na linuxpomoc@hotmail.com

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Ima dosta ljudi ovde koji se razumeju u Linux, ali zasigurno ne postoji osoba na ovoj planeti koja zna SVE o istom...

Napisi u kratkim crtama sta ti je potrebno i sl. pa onda trazi od ljudi da te kontaktiraju radi detalja.

Poz.

Linux???
    Guest

Podrazumevano

Izvesna kopija jednog HD-a mora da bude izanalizirana. To je jedan Image izradjen pod linux OS-om koji sadrzi odredjene protokole komunikacije servera i client-a. Sve to treba da se izanalizira, a posto sam ja totalni laik sto se tog OS-a tice trazim nekog ko misli da to moze da uradi. Dobice Laptop na kome ce biti taj image kao i brzu konekciju sa internetom, ali nece biti nijedne sekunde sam. Ako zavrsi posao kako treba moze da ocekuje petocifrenu nagradu u eurima. Diskrecija je uslov.
    Ako mislis da se razumes dovoljno INCOGNITO onda se javi na mail koji je gore naveden.

Poz

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Imam dovoljno para i bez potpisivanja NDA i nekog da mi viri iza vrata... A i ovo mi je mnogo sumnjivo...

U svakom slucaju, http://www.ibas.com.sg/ ... Eto ti profesionalne kompanije kod koje je diskrecija zagarantovana, a izvuci ce ti sta god budes trazio, i to za manje od 'petocifrenog broja u evrima'...

Poz.

Linux???
    Guest

Podrazumevano

Naravno da je sumnjivo cim se radi o toj cifri.
    A ta kompanija koju si naveo mi nije potrebna jer se neradi o tome sto ti mislis. Netreba mi recovery podataka niti tome slicno.
    Treba da se utvrdi nacin razmene podataka, i da se eventualno napravi manji server-clinet program sa kojim bi moglo externo da se proverava transmisija informacija. Nadam se da razumes nasta mislim da nemoram u detalje da objasnjavam sta mi sve treba na ovom forumu. A o tome sto ce neko da ti sedi iza ledja nebrini, dobices picu i koka-kolu za DZ, a par eurica pride da se zaradi ja mislim da nikome nebi smetalo.
    Hvala na odgovoru
    Poz

Poznat Jandrla (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano

Citat Original postavio Linux???
    Naravno da je sumnjivo cim se radi o toj cifri.
    A ta kompanija koju si naveo mi nije potrebna jer se neradi o tome sto ti mislis. Netreba mi recovery podataka niti tome slicno.
    Treba da se utvrdi nacin razmene podataka, i da se eventualno napravi manji server-clinet program sa kojim bi moglo externo da se proverava transmisija informacija.
    Nadam se da razumes nasta mislim da nemoram u detalje da objasnjavam sta mi sve treba na ovom forumu. A o tome sto ce neko da ti sedi iza ledja nebrini, dobices picu i koka-kolu za DZ, a par eurica pride da se zaradi ja mislim da nikome nebi smetalo.
    Hvala na odgovoru
    Poz
    Momak chini mi se da tachno znam na shta ciljash...Sretno i vozdra! :wink:

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

hmmm... sorry, ali nemam vremena za pisanje spy softvera, prisluskivanja podataka i tome slicno... To mozda ce interesovati klince koji misle da se brzo moze zaraditi bez mnogo truda...

Uostalom, zar kod tebe u Nemackoj sa 50-ak miliona ljudi ne mozes da nadjes nekog ko je dovoljno kompetentan?

Linux???
    Guest

Podrazumevano

Vidim da gubim samo vreme ovde sa vama. Bez obzira na sve hvala na trudu i na odgovorima.
    Incognito kao prvo nemacka ima 80 miliona stanovnika ako si na to mislio, kao drugo neradi se o spyware nego o remote access tool, kao trece mislis da ako imas administratorski pristup forumu, ili preko poznanika proveravas IP-logs, da sam ja u Nemackoj? Da nemam bouncer ili shells? Rekao sam da sam laik za Linux ali ne i za ove gluposti.
    I kao cetvrto niko nije rekao da netreba truda i rada za ovaj posao.
    U svakom slucaju hvala na postovima i srecno.
    Ovim je tema zatvorena.

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Citat Original postavio Linux???
    Vidim da gubim samo vreme ovde sa vama. Bez obzira na sve hvala na trudu i na odgovorima.
    Incognito kao prvo nemacka ima 80 miliona stanovnika ako si na to mislio, kao drugo neradi se o spyware nego o remote access tool, kao trece mislis da ako imas administratorski pristup forumu, ili preko poznanika proveravas IP-logs, da sam ja u Nemackoj? Da nemam bouncer ili shells? Rekao sam da sam laik za Linux ali ne i za ove gluposti.
    I kao cetvrto niko nije rekao da netreba truda i rada za ovaj posao.
    U svakom slucaju hvala na postovima i srecno.
    Ovim je tema zatvorena.
    Naravno da gubis vreme... Preko foruma se ne nalaze ljudi koji ce raditi za petocifrene sume u evrima, na mutnim poslovima.

Inace, znam da si u nemackoj, jer forum ima reverse lookup pri svakom slanju, pa tek kad proveri source on snimi poruku u bazu... Inace, bas bih voleo da vidim kako radi bouncer iza NAT rutera kablovskog operatera u Nemackoj... I nisam proveravao IP zbog toga, nego eto da vidim odakle si da ti predlozim neku lokalnu firmu koja se bavi time.

A tema je zatvorena kad ja kazem tako

Linux???
    Guest

Podrazumevano Sta bese reverse lookup ???

I radi to a?

Linux???
    Guest

Podrazumevano

Javicu se mozda sledeci put iz australije ako stignem da se zajebavam

incognitus???
    Guest

Podrazumevano

Evo da ti se javim iz jedne prijateljske zemlje.
    Slabo vam radi taj reverse lookup.
    Ipak gubljenje vremena sa tobom.
    Temu ipak ja zavrsavam prijatelju.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio incognitus???
    Evo da ti se javim iz jedne prijateljske zemlje.
    Slabo vam radi taj reverse lookup.
    Ipak gubljenje vremena sa tobom.
    Temu ipak ja zavrsavam prijatelju.
    Cek, sta sad hoces da dokazes, da si nedozrelo deriste????
    Ovako se ne ponasa covek koji hoce da mu poveruju u ozbiljnost njegovih ponuda.

Početnik
    Učlanjen
    06.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Firma ICTT ti je 51. IBM Linux Leader u svetu, nalaze se Genex kulama, evo ti sajt www.ict-tower.com

Slične teme

1. neko ko se razume u edukaciju USA
    Autor roze u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 05.02.2006., 02:09
  2. Treba mi neko ko se razume u notebook ASUS P6300
    Autor vrca u forumu Prenosivi računari
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.01.2005., 14:55
  3. Ako se neko razume...
    Autor salepronalazac u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0