Treba Mi dobar savet!!!

masterman

Početnik
Poruka
29
Cao drustvo,situacija je sledeca-Moj brat ima devojku vec 6 godina,mnogo se vole i tako to da ne smaram.Stalno su zajedno i imali su poverenja jedno u drugo do skoro.Problem je nastao kad je ona isla na apsolventsku exkurziju i bila jedno vece sa drugim,sto je njega mnogo povredilo jer je veoma vezan za nju i nije joj dao povoda za tako nesto.E sad,ona mu je to priznala i rekla da nije bilo niceg osim duzeg poljupca i zagrljaja sto joj on naravno nije poverovao.Iako je nenormalno voli,ne moze to da joj oprosti.Svakodnevno je nervozan,poceo je da pije dosta,unistava svoj zivot i gura sve ljude od sebe-klasika zar ne?Medjutim ona se pokajala i zeli da se uda za njega ali on ne zna kako da preboli njenu izdaju?Cak ni ja ne znam kako da mu pomognem jer ne mogu da gledam kako se unistava,molim vas za savet!!!
 
.........chuj kazi mu ako je to jednom uradila (eventualno jednom) uradice to ponovo,jer najgore je prvi put ,josh ako joj on oprosti ,osetice se mocno i misliti da ce joj uvek oprostiti ,reci bratu glavu gore i samo napred,ima puno zena koje to ne bi uradile (bar se nadam)........
 
Jao Samanta pa sta da mu kazem,da znas koliko je samo voli,stvarno su bili unikatni,a sad je tolikom poceo da pada u ponor!Kambodza je u pravu ali mislim da ce u neku drugu sumnjati jos vise jer je sa ovom 6 godina,malo li je,hajde devojke pisite ovo je vas fax!Ja mislim da je strasno kad te izda neko kome verujes do besvesti,to je kao noz u ledja,ah te proklete prevare...
 
masterman:
Jao Samanta pa sta da mu kazem,da znas koliko je samo voli,stvarno su bili unikatni,a sad je tolikom poceo da pada u ponor!Kambodza je u pravu ali mislim da ce u neku drugu sumnjati jos vise jer je sa ovom 6 godina,malo li je,hajde devojke pisite ovo je vas fax!

Slaba sam ti ja za to.....ali neka malo odmori i reci mu da alkohol nije resenje...
a koliko godina ima tvoj brat?
 
E druze ima jedan super film za njega...ne mogu da se setim kako se zove,crnci glume ali uglavnom
Lik na momackoj veceri provali da mu je kum kresnuo ribu jos ranije,cutali su naravno bla bla...sve u svemu oprostio joj je jer ipak ne moze bez nje,uzeli su se i to je to...
Ali jbg ni jedan film ne pokazuje sta je posle bilo...
Moj savet: Pusti ga neka se malo izduva,pa neka i potraje par meseci ako je vec toliko voli shvatice i sam da je sve to glupost i da to radi 95% ljudi,ne znam vise sta da ti kazem...
 
.....vidi to se desilo mojem super drugu,stim shto se i fircala dok je bio u inostranstvu,primio je to teshko ali uz dva tri napijanja i ono idemo dalje i ne okreci se sine ,posle mesec dana kao nov i spreman za lov ,sad se uskoro zeni ........................
 
Mislim da ga plasi to sto je sve one lepe trenutke i njegovu ljubav prodala neznancu u samo jednom trenutku.Nije sto je moj brat,ali on moze da ima basdosta devojaka jer je muskarac na glasu ali njega to ne zanima on voli nju a koliko ga znam sjebace sebe do ludila jer je emotivac do koske.Ne znam zasto je to uradila jer bi mnoge ubile da budu sa njim a ova njegova je sve sjebala iz svoje gluposti!
 
masterman:
Cao drustvo,situacija je sledeca-Moj brat ima devojku vec 6 godina,mnogo se vole i tako to da ne smaram.Stalno su zajedno i imali su poverenja jedno u drugo do skoro.Problem je nastao kad je ona isla na apsolventsku exkurziju i bila jedno vece sa drugim,sto je njega mnogo povredilo jer je veoma vezan za nju i nije joj dao povoda za tako nesto.E sad,ona mu je to priznala i rekla da nije bilo niceg osim duzeg poljupca i zagrljaja sto joj on naravno nije poverovao.Iako je nenormalno voli,ne moze to da joj oprosti.Svakodnevno je nervozan,poceo je da pije dosta,unistava svoj zivot i gura sve ljude od sebe-klasika zar ne?Medjutim ona se pokajala i zeli da se uda za njega ali on ne zna kako da preboli njenu izdaju?Cak ni ja ne znam kako da mu pomognem jer ne mogu da gledam kako se unistava,molim vas za savet!!!


Uh zajeban stvar...bash bash bah...
zovite sve za ljubav... xexexxe
 
Ma brat ti nema pojma. Ne radi se to tako. Ili nek joj oprosti, ali neka žešće pobesni zbog toga šta je uradila i neka joj pokaže da će je instantno napustiti ako se nešto makar i nalik na to ponovo desi, jer nije ni on neka budala koja će dopustiti da ga njegova jedina vara, ili ako mu je to suviše neka je otera u pizzdu materrinu, jer stvarno nije vredna da zbog nje on uništava svoj život...
 
E ovako masterman. Tu nema priče, on pada. Stavi ga pred sebe i opucaj mu šamar i reci mu da ne bude *****, već da se probudi i razmisli šta mu je činiti. Ekstremno jeste, ali bolje je to nego da on mesecima dolazi sebi. Njegova reakcija može biti burna u početku, ali će ga baciti na razmišljanje.
Oko toga da li da joj oprosti ne mogu dati savet. To zna samo on, ali ništa nije toliko pokvareno da se ne može popraviti...
 
Gde da mu opalim samar,pa on je jedan od najelitnijih pripadnika SAJ,hoces da me ubije kao picku.Hvala vam sto mi pomazete jer mi puno znaci,moram nekako da doprem do njegovog tvrdoglavog mozga,problem je sto ima dobru dusu-emotivac *******...A sta bi vi uradili na njegovom mestu?Sto je tesko kad covek izgubi poverenje u nekoga???!!!
 
masterman:
Gde da mu opalim samar,pa on je jedan od najelitnijih pripadnika SAJ,hoces da me ubije kao picku.Hvala vam sto mi pomazete jer mi puno znaci,moram nekako da doprem do njegovog tvrdoglavog mozga,problem je sto ima dobru dusu-emotivac *******...A sta bi vi uradili na njegovom mestu?Sto je tesko kad covek izgubi poverenje u nekoga???!!!
Pa ako nije nju ubio neće ni tebe. Ok, i ti možeš popiti šamarčinu, ali brat je brat, valjda će stati :D
 
masterman:
Gde da mu opalim samar,pa on je jedan od najelitnijih pripadnika SAJ,hoces da me ubije kao picku.Hvala vam sto mi pomazete jer mi puno znaci,moram nekako da doprem do njegovog tvrdoglavog mozga,problem je sto ima dobru dusu-emotivac *******...A sta bi vi uradili na njegovom mestu?Sto je tesko kad covek izgubi poverenje u nekoga???!!!
.......e jbg. SAJ-evac emotivac,mnogo lazesh sa ovom temom ......... :twisted: :twisted:
 
Veruj mi nisam dosao da lazem jer mi treba pomoc,znam da je malo neobicno ali jbg. to je istina,nije od onih nafuranih ipacenickih likova to je voleo od malena-cast,istinu i postovanje,ali se dosta razocarao u zadnje vreme veruj mi druze!
 
.......premda pandure ne podnosim nikakve vrste ,ZIVELA TI SNAJKA 100 GOD i varala ga sa svima nama ,,,.......a on nek maltretira siroti narod .....................he he he svi smo mi snajka .......ala ga je opravila svaka joj chast .........
 

Back
Top