Ceda Jovanovic pustio iz zatvora Dusana Spasojevica!

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
Ekskluzivno, Tanja Spasojević:
ČEDA PUSTIO ŠIPTARA!
Udovica vođe "zemunskog klana" kaže da je Čedomir Jovanović sredio da njen muž 2001. godine bude pušten iz Centralnog zatvora! "Kada su ga pustili, Dušan mi je samo kratko rekao da je 'mali Čeda ispunio obećanje' i da će on srediti da oslobode i Kuma i ostale..."




Tanja Spasojević, supruga vođe "zemunskog klana" Dušana Spasojevića Šiptara, kaže da je Čedomir Jovanović sredio da njenog muža 2001. godine puste iz Centralnog zatvora! Spasojevićka je u neformalnom razgovoru sa urednikom Pressa rekla da je Čeda nju i ćerku Jovanu u više navrata lično vodio u zatvor da posete Dušana i da je sve vreme govorio da će im pomoći.

- Tačno je da je Jovanović mene i ćerku Jovanu vodio u zatvor da posetimo Dušana. Tada su oni bili prijatelji. Srdačno su se pozdravljali kad bi se videli. Na Dušanov rođendan zajedno smo mu odneli i tortu u zatvor... Tačno je da nam je Jovanović u nekoliko navrata obećavao da će srediti da Dušana puste na slobodu. Govorio je da zna da je on nevin, da nema ništa sa otmicom Miškovića i da je strašno to što je u zatvoru. Na kraju, kada su ga pustili, Dušan mi je samo kratko rekao da je 'mali Čeda ispunio obećanje' i da će on srediti da oslobode i Kuma i ostale... - rekla nam je Tanja Spasojević.

Šiptarova udovica zatražila je da ne objavljujemo ovu njenu izjavu. Ipak, uredništvo Pressa je odlučilo da je objavi. Smatramo, naime, da je u ovom trenutku neophodno istražiti sve tragove i utvrditi ko je odgovoran za nezakonito oslobađanje "zemunaca", koji su samo godinu i po dana kasnije ubili premijera Đinđića.
 
Čeda u panici!

Čedomir Jovanović je u velikoj panici otkako je najavljena istraga okolnosti pod kojima su oslobođeni Šiptar, Kum i ostali "zemunci", tvrde izvori Pressa bliski vrhu LDP-a.

- Čeda je nervozniji nego ikad. Pre neki dan je pozvao glavnog urednika jednih dnevnih novina sa kojim je inače zvanično u ratu i više od pola sata ga ubeđivao da je Šiptar oslobođen u skladu sa zakonom. Pričao je kako se Spasojevićeva pljuvačka nije slagala sa tragovima nađenim na mestu otmice Miškovića... - kaže sagovornik Pressa.

Sasvim je indikativno i to što se Jovanović u subotu uveče na koncertu Zdravka Čolića napio kao letva. Očevici, a među njima je i reporter Pressa, kažu da Jovanović posle sat vremena od početka koncerta bukvalno nije mogao da stoji na nogama, pa su ga telohranitelji jedva izveli napolje.
 
То знам из прве руке, поменух данас једног тужиоца, његов случај је то био и знам шта је све прошао због тога! Пакао!
Шиптар је кад је пуштен из затвора дошао код њега у канцеларију у 4. тужилаштву са два типа који су носили полицијске Мотороле и питао га : " Како су Вам деца"
Тужиоц му је одговорио да и он зна где његова ћерка иде у школу и где игра тенис и да "ако ћемо тако да причамо, онда ја више нисам тужиоц, онда је око за око!
 
Pa sve ovo sto ste napisali svi znaju i moze da se pise i prica sta hoce kada mu javnost nista ne veruje... :lol:

Besmisleno je sto se toliko batrga...mada za njega i nije besmisleno...suvise je on " mali"da bi se neko pretrgo da ga bas zastiti u dugom vremenskom periodu...Albanci ga placaju, sto i da hoce ne moze da opovrgne, a transkripti telefonskih razgovora njega i mafijaskih bosova su tako verodostojni, da se ni sam nije pretrg'o od demantija... :lol:

Pa i sam Djindjic ga je isterao pre smrti, a najuverljivije je sto od smrti Djindjica, njegova udovica Ruzica okrece glavu od njega...sta ces vise i sta uverljivije...ko je i sta je... :roll:
 
Jerry Ropero:
Ekskluzivno, Tanja Spasojević:
ČEDA PUSTIO ŠIPTARA!
Udovica vođe "zemunskog klana" kaže da je Čedomir Jovanović sredio da njen muž 2001. godine bude pušten iz Centralnog zatvora! "Kada su ga pustili, Dušan mi je samo kratko rekao da je 'mali Čeda ispunio obećanje' i da će on srediti da oslobode i Kuma i ostale..."




Tanja Spasojević, supruga vođe "zemunskog klana" Dušana Spasojevića Šiptara, kaže da je Čedomir Jovanović sredio da njenog muža 2001. godine puste iz Centralnog zatvora! Spasojevićka je u neformalnom razgovoru sa urednikom Pressa rekla da je Čeda nju i ćerku Jovanu u više navrata lično vodio u zatvor da posete Dušana i da je sve vreme govorio da će im pomoći.

- Tačno je da je Jovanović mene i ćerku Jovanu vodio u zatvor da posetimo Dušana. Tada su oni bili prijatelji. Srdačno su se pozdravljali kad bi se videli. Na Dušanov rođendan zajedno smo mu odneli i tortu u zatvor... Tačno je da nam je Jovanović u nekoliko navrata obećavao da će srediti da Dušana puste na slobodu. Govorio je da zna da je on nevin, da nema ništa sa otmicom Miškovića i da je strašno to što je u zatvoru. Na kraju, kada su ga pustili, Dušan mi je samo kratko rekao da je 'mali Čeda ispunio obećanje' i da će on srediti da oslobode i Kuma i ostale... - rekla nam je Tanja Spasojević.

Šiptarova udovica zatražila je da ne objavljujemo ovu njenu izjavu. Ipak, uredništvo Pressa je odlučilo da je objavi. Smatramo, naime, da je u ovom trenutku neophodno istražiti sve tragove i utvrditi ko je odgovoran za nezakonito oslobađanje "zemunaca", koji su samo godinu i po dana kasnije ubili premijera Đinđića.

Znao sam !!! Pogotovo sada verujem kada to kaze udovica Tanja, a objavi Press. Ma bre Jery neverujem nikome ,ni ovima ni onima, - razmisljam...a jel' ti razmisljas?
 
Jerry Ropero:
Ekskluzivno, Tanja Spasojević:
ČEDA PUSTIO ŠIPTARA!
Udovica vođe "zemunskog klana" kaže da je Čedomir Jovanović sredio da njen muž 2001. godine bude pušten iz Centralnog zatvora! "Kada su ga pustili, Dušan mi je samo kratko rekao da je 'mali Čeda ispunio obećanje' i da će on srediti da oslobode i Kuma i ostale..."

Jeri nisi poslusao moj savet. Jos uvek citas Press i Kurir. Otrovaces se brate od te dnevnopolitickog tabloidnog djubreta.
 
vlada63:
A sta vam toliko Ceda smeta. Pre bih rekao da ste se vi uspanicili. Kad je toliko beznacajan i los sta se kacite. Ima tu nesto. Boli istina......he he he

Iskreno , zabole me za njega...pravda je spora ali dostizna, a njega ce kazna vec stici za sve sto je uradio i radi... :smile:

A kacim se zato sto mi je muka od ldp-ovskih i inih baljezganja i lupetanja...eto zasto! :lol:
 

Back
Top