Kako se bogato udati?

...evo cas nb1...
...skinite 10kg ukoliko vam je bmi-normalan...iskvarcujte se i ofarbajte u plavo...ulozite u silikonske grudi br 5....rezervishite mesto u avionu do nekog fudbalera...
...oralni sex...s punim ustima otidite u wc-i ispljunite sadrzaj u kesicu...zatim kesicu stavite u svoj mini frizider...
...nakon odprilike 9-10 meseci...bicete srecna i ponosna zena fudbalera...:P
 
Netačno! Današnja udavača mora da bude fakultetski obrazovana (važe se samo državni fakulteti).... Da govori najmanje dva strana jezika......da se razume u umetnost, muziku, politiku, sport.... Da bude elegantna i negovana.... Da ume da se ponaša za stolom (a ne ko današnje seljanke koje misle da se sve jede kašikom)...I još mnoooogo drugih stvari koje se uče godinama..... A ta plava kosa, silikoni, veštački nokti i slično....to je kratak kurs "kako postati zvezda Granda"....a ne kako se dobro udati...
 
ludopileglodjekosku:
Netačno! Današnja udavača mora da bude fakultetski obrazovana (važe se samo državni fakulteti).... Da govori najmanje dva strana jezika......da se razume u umetnost, muziku, politiku, sport.... Da bude elegantna i negovana.... Da ume da se ponaša za stolom (a ne ko današnje seljanke koje misle da se sve jede kašikom)...I još mnoooogo drugih stvari koje se uče godinama..... A ta plava kosa, silikoni, veštački nokti i slično....to je kratak kurs "kako postati zvezda Granda"....a ne kako se dobro udati...

:lol: pa nece bre zena da bude ministar u vladi, htela je samo dobro da se uda...
 
Zefirra:
...hmmmm...hmmm....zanimljivo vidjenje....a koliko je bitno njeno sexualno umece?

Licno mislim da seksualno umece nije preterano bitno, bitno je da je dobra saksija!
Da je lepa i da lepo cuti, da se ne suprotstavlja odlukama svog Alfa-muzijaka, da provede svakodnevno bar dva sata u kozmetickom salonu, naravno, tu je i nezaobilazni frizer, jer ipak, blajhana kosa nije laka za samostalno negovanje...i obavezna, ali obavezno mora da misli da je mnooogo pametna! A ustavri- corak!

Ako mozes, draga Zefirra, to da postignes, pa prosto ti ne gine jedan baja s puno love sumnjivog porekla! :lol:
 
sevilja:
da provede svakodnevno bar dva sata u kozmetickom salonu, naravno, tu je i nezaobilazni frizer, jer ipak, blajhana kosa nije laka za samostalno negovanje...i obavezna, ali obavezno mora da misli da je mnooogo pametna! A ustavri- corak!
:
...e vidish u ovome bi svemu mnogo mnogo uzivala....i da mi mozak sluzi samo da popuni glavu....i da mi se ceo zivot vrti oko moje nege i lepote....

sevilja:
Da je lepa i da lepo cuti, da se ne suprotstavlja odlukama svog Alfa-muzijaka, :
al ovo nisam mogla da ispostujem , pa je moj alfa-mafijash s brdom nelegalnog novca morao naci drugu...:(
 
...jao...ide mi znachi? ....a kako izgledam?
th_09957_images_122_982lo.jpg

...odgovaram li kriterijumima? :)
 
...dobro ako vam je potrebno ispiranje mozga od morala...

...sta da traze? Sve bre neki muski proseci , ako vec ne nadju ljubav...sta onda fali parama...ja ih svakako ne osudjujem ,kad gledam ove nashe forumashe...cak ih razumem....:P
..a ako je neko nezadovoljna guska...onda ce ostati nezadovoljna guska... smotala ona tajkuna ili ostala sama....
 

Back
Top