stanovi i plate

whitenicky:
@Rade012 - tako to obicno biva ........ pa 90% stare garde su ljudi sa sela ...dosli u velike gradove , vojska im je obezbedila besplatno skolovanje , obezbedila posao , tada odlicne plate , letovanja i zimovanja po najpovoljnijim uslovima , stanove ....... tad im je VOJSKA bila sve i branili su je svim srcem ...... a kad odu u penziju onda bacaju kamenje i prave se pametni .

Da nije bilo IISR, još bi čuvali koze kod Kolašina.... :)
 
Zlokotlokrp:
Mozda. Ali oni su bar imali **da, pa udarili na Nemca. A sta si imao ti pa si dosao do uniforme?
Ne trpajte sve ljude u isti kos. I onda kao i sada ima raznih likova.
hrabro su udarali na nemce iz zaseda dok su ovi streljali srbe u kg i kv, pa jos na kraju ona nepotrebna klanica zvana sremski front, da su imali mozga ti srbi u partizanima cekali bi ko i ostali da ih ruje pojure pa bi se prikljucili, vidim sve fali bugarima, rumunima, madjarima, hrvatima...
 
E a ja cula da ce plata oficirska biti 3xprosecna promanja u srbiji...Mozda je to tih 35-40% sto Rade kaze.Rade koliko je to sigurno za tih %(iako znam da kod nas nije nista sigurno)
Za ovih 5000 hiljada nisam znala da idu svaki mesec i ja mislim da je to bilo samo sa zadnjom...
 
Ma nek skidaju sve, ko im klacka koske... :)

Ovo je najbitnije:

Официру односно подофициру престаје служба по потреби службе кад на располагању проведе три месеца и ако није испунио услове за пензију, ако му се уз његову сагласност обезбеди право на једнократну новчану накнаду у висини од 24 месечне бруто-зараде коју би остварио у последњем месецу пре престанка службе.
 
otkupio sam stan i posto je to prvi stan koji se vodi na mene zeleo bih da znam da li se na njega placa pdv,ili to vazi samo za novoizgradjene stanove,a i takodje ona prica da se pdv placa,pa posle drzava vraca u ne znam koliko mesecnih rata...........??????
 
sutjeska:
otkupio sam stan i posto je to prvi stan koji se vodi na mene zeleo bih da znam da li se na njega placa pdv,ili to vazi samo za novoizgradjene stanove,a i takodje ona prica da se pdv placa,pa posle drzava vraca u ne znam koliko mesecnih rata...........??????
pdv je samo za nove stanove, za ove druge prenos vlasnickih prava 5 % (ako nisu promenili)
 

Back
Top