stoorbak anketa

Daj bwe...sta ste zapeli za Stoorbak-a,ok je lik... i sta sada?!A vi sto ste toliko opsednuti njim...to je vasa stvar..ne znam samo kakve ovo veze ima sa muzikom..?! :? I postoje vec dve ovakve teme...!
 
JaH_G|rL:
Daj bwe...sta ste zapeli za Stoorbak-a,ok je lik... i sta sada?!A vi sto ste toliko opsednuti njim...to je vasa stvar..ne znam samo kakve ovo veze ima sa muzikom..?! :? I postoje vec dve ovakve teme...!

Ma stoorbak bar ima neke argumente, nekad lose nekad ne, ima jasno definisan ukus u muzici, uglavnom jako dobar, nazvao je neke ljude pozerima sa punim pravom...Cenim njegovo misljenje jer i ume da ga sroci, za razliku od izvesnih morona koji ovaj forum pretvaraju u zestoko s*anje i sasvim 28. stvar od one koja treba da bude.
 
ajmo sad ovako:ko misli da je debil onaj ko je otvorio ovaj topic neka stavi ovog smeska :lol: a onaj ko ima suprotno misljenje ovaj :x
___________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Cime se vi bavite niste normalni.

Prvi put kada sam poceo da dolazim na krstarica diskusije.Prvi koji mi je zapao za oci je STOORBAK.Znaci na svaku njegovu izjavu ja sam se valjao po podu od smeha koliko lik lupa gluposti.Stvarno su mu izjave do bola!!!

Nemam nista protiv njega, OK je lik (valjda).Samo tako neka nastavi, jer da nema njega, ja nebi uopste ni diskutovao na krstarici.
 
Corey:
ajmo sad ovako:ko misli da je debil onaj ko je otvorio ovaj topic neka stavi ovog smeska :lol: a onaj ko ima suprotno misljenje ovaj :x
___________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:

ma sisaj ga ti :)),,,pozeru....
_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
DeepPurple:
JaH_G|rL:
Daj bwe...sta ste zapeli za Stoorbak-a,ok je lik... i sta sada?!A vi sto ste toliko opsednuti njim...to je vasa stvar..ne znam samo kakve ovo veze ima sa muzikom..?! :? I postoje vec dve ovakve teme...!

Ma stoorbak bar ima neke argumente, nekad lose nekad ne, ima jasno definisan ukus u muzici, uglavnom jako dobar, nazvao je neke ljude pozerima sa punim pravom...Cenim njegovo misljenje jer i ume da ga sroci, za razliku od izvesnih morona koji ovaj forum pretvaraju u zestoko s*anje i sasvim 28. stvar od one koja treba da bude.

ma ti si njegova riba to svi znamo :))....samo ne znam ko je dao njemu pravo da nekog naziva pozerom:))...no verovatno on zna ko je pozer kad je i on jedan:PP,zajedno sa svima vama:)
 
JaH_G|rL:
Tema je malo izmakla kontroli...krenulo je prozivanje i utrkivanje..ko je stoorbak-ova devojka...zakljucavam...!
Ko ima nesto da zameri nek posalje na mail
tnx ;)

E poshto je tema zakljucana moracu ovako buahahha!!!!! Svako ima svoje misjhljenje i ja ne osporavam to prvao, neka misli kos shta hoce o meni, to me stvarno ne dotice!!!!
p0z svima koji su me podrzali :))))
 

Back
Top