Muskarci ili zene??

Naravno da to zavisi od lichnosti i karaktera osobe...nije svako isti, po tom pitanju! Obichno raskida onaj koji je nezadovoljan u vezi... ne bitno bio momak ili devojka....(ne retko i zale posle toga)
Lichno...nije mi problem da raskinem sa devojkom kad vidim da ne ide, da me mrzi da se vidim sa njim itd... najcheshce ja raskidam ili se jednostavno vishe ne chujem sa njom i to je to!!!
 
Ja sam češće raskidao sa devojkama, ali njih nisam voleo, ili bar ne toliko jako da bih mogao sa njima da budem "zauvek"...ali jedina devojka koju sam voleo jako, jako, i za koju bih sve učinio, sa kojom sam mislio da ću biti večno srećan je mene ostavila...raskinula me od pameti, ubila me iznenada... I šta je sad bitno što sam ja raskidao x puta kad nisam želeo ovaj poslednji i za mene najbolniji raskid...
 
pa ne znam..mozda zene ali one na raskidu kad budu ostavljene jbg teze podnesu ali se ne pitaju kako je nama onda one idu na foru ono sorry ne volim te vise ali bicemo ono drugovi ovo ono..mislim price za malu decu..
 
TheSameDiference:
haha
pa forum i nije za neka narocito visokoumna pitanja po mom misljenju.
Kakav ti je avatar...takva su ti i pitanja...A kakva su ti pitanja...takve ćeš i odgovore dobiti... Pa nemoj posle da se žališ.... Moj odgovor je "Volem palačinke sa nutelom....ali samo pre večere.....kad sunce izađe....a mesec je visoko na nebu.....A i nešto me žulja ovaj brushalter....Odo da ga skinem..."
 
mislim da su zene sklonije raskidu... emotivnije su,imaju brzu inteligenciju po tom pitanju.. muskarac je poznati konformista,voli da uziva status veze,a zana,naravno,hoce ispunjenje i uzbudjenje... muskarac,naravno,hoce pivo,fucu da odgleda,a posle da kresne,na brzaka po mogucstvu.. get the picture? :D
 

Back
Top