Da li vam je bitno da osobe sa kojuma se druzite slusaju istu ili sl muziku kao i vi?

Nisam ogranicena... Ako je slavlje u pitanju,podnecu narodnjake...
A inace muzika koju cu slusati u datom trenutku prvobitno zavisi od mog raspolozenja u tom trenutku tako da ako sam dobre volje i vesela,rado cu pustiti neki reggae... ako sam tuzna,slusacu neki rock... da preciziram,pink floyd ili u2... ako sam besna,slusacu drum 'n' bass ... ako sam opustena,neki dark house ili trip hop... ovo su bili najobicniji primeri... naravno,volim dobru muziku... Zaboravih da spomenem-kada sam bas presrecna,slusam i neke veselije kompozicije klasicne muzike,kao npr.Prolece od Vivaldija : ) e a nekad kad sam u cudnom raspolozenju,slusam Bjork... Kazem ti,to sve zavisi... A ti?
 
Ja slušam uglavnom rep, ali neke grupe za koje verovatno nikad nisi ni čula (primer -) Atmosphere)... Rege takođe obožavam! A sada mi je ortakinja dala neke rok i metal "kompozicije" pa to u poslednje vreme slušam najviše!!!

Htedoh te pitati - ko ti je pravio dredove?! El neko s Karaburme?

I ja bih da ih napravim za jedno godinu dana kad mi poraste kosa!
 
Dokle god taj neko ima para hrane piva i riba vazno je da je tu. Ma sve zavisi od coveka. Ako je dobar druzicu se sa njim. Ako nije necu se druziti sa njim. Simpl az dat. Nema tu sta da se pametuje. Sigurno se necu sa nekim ne druziti jer slusa ovo ili ono jer ja ni ne slusam metal i to i malo ko slusa pank od nas moje godiste pa nije da cu da trazim drugove tog tipa. Imam mozda dva tri druga koji slusaju pank sa kojima se ne vidjam cak cesto jer nisu iz mog kraja ali to nema veze. Ima ljudi svakakvih. Devojke pogotovo ne gledam po tome. Ima devojaka svakakvih. Znam jednu metalku uzvestacenu do kraja ne bi je smuvao pa da je zadnja. Ima fenserki koje bi volo da imam ali sta cu ipak ja malo strcim iako nisam ogranicen. Kolko god devojke me ne mrze devojke me malo cudno gledaju jer u drustvu(po ponasanju) malo odskacem. Kad sam trezan delujem ko pijan a kad sam pijan i onda sam pijan. Sve u svemu tesko je sve to objasniti a i nema razloga.
 
Meni su Onyx ok kad je u pitanju rap.. A sto se tice dredova,3 lika... Tacnije,jedan ortak iz bivse skole,njegov brat i njihov ortak...Mozda si cuo za Duha... ? Oni su to bas do jaja odradili ali jedan savet ako vec oces dredove... Kupi morsku so i zajedno sa njom i vodom peri kosu da ne bi doslo do stvaranja peruti... I cesto ih heklaj i stvljaj na njih belance da bi ti postali tvrdji... Jer sto su tvrdji,manja je verovatnoca da ce se raspleti... Mislim,to se inace ne moze desiti ali estetski je lepse kad su zaobljeniji nego kad vire grupe umrsenih dlaka iz vec umrsenog pramena kose(dreda)...
 
Tachka:
@Ocean_state
znam na sta mislis... mada mene zanima sta drugi misle o svemu ovome jer su misljenja verovatno podeljena... Ma svi smo mi razliciti i ne mozemo se svi slagati ali opet mi nije jasno cemu tolike rasprave povodom pitanja muzike na ovom forumu a i u zivotu inace... Cini mi se da je ovaj podforum Muzika najratobornijeg karaktera...
Da ali postoje mnogo vece razlike nego razlike u sluhu. Ljudi su se vise ubijali oko politike, ekonomije, vere, seksualnih opredeljenja. Muzika sluzi da bi ljude animirala i kako bi im pokazala nesto. Sad ti imas razno razne borbe za razno razne stvari. Muzika je najmanja prepreka. Klase su mnogo gora stvar. A mi kategorisajuci nas u pankere fensere rokere ili sta vec samo pravimo tu hijerarhiju. Samo sto to mora da postoji ali u manjoj kolicini. Pank je sub-kultura, anarho pank je kontra-kultura to je pisalo na sajtu kontra-punkt.info Postoje razlicite filozofije kako anarhizma tako i bilo cega drugog. Stotinu podela svega. Covek je u stanju da jednu celinu rastavi na milion malih delova misleci da ce se tako lakse snaci. Svaki se taj deo zagubi i nastane ogroman haos. Da li je to haos na koji neki potenciraju ne znam. Svako ima svoj nacin sagledavanja stvari. Niko nema identicno misljenje.
 
Ocean_state:
Da ali postoje mnogo vece razlike nego razlike u sluhu. Ljudi su se vise ubijali oko politike, ekonomije, vere, seksualnih opredeljenja. Muzika sluzi da bi ljude animirala i kako bi im pokazala nesto. Sad ti imas razno razne borbe za razno razne stvari. Muzika je najmanja prepreka. Klase su mnogo gora stvar. A mi kategorisajuci nas u pankere fensere rokere ili sta vec samo pravimo tu hijerarhiju. Samo sto to mora da postoji ali u manjoj kolicini. Pank je sub-kultura, anarho pank je kontra-kultura to je pisalo na sajtu kontra-punkt.info Postoje razlicite filozofije kako anarhizma tako i bilo cega drugog. Stotinu podela svega. Covek je u stanju da jednu celinu rastavi na milion malih delova misleci da ce se tako lakse snaci. Svaki se taj deo zagubi i nastane ogroman haos. Da li je to haos na koji neki potenciraju ne znam. Svako ima svoj nacin sagledavanja stvari. Niko nema identicno misljenje.

pa naravno... mislim,svako je individua za sebe... ali stavljanje etiketa "metalac","reper" i slicno je covekova teznja da se izjasni ili dokaze u drustvu samo sto me nerviraju dosta i majice sa natpisima raznih grupa... mislim,ja sam to nosila dok sam bila mladja... nisam ih skidala ali sada su mi one nekako bez veze... ali dobro...nekome se to svidja...
e da,jel si pogledao sve serijale south parka? nemam ni sa kim da pricam na tu temu... posto sam ja sve serijale pogledala... i najnoviji...
 

Back
Top