Sex - da li ga stvarno zelimo ili nam je on 'nametnut' od neke 'vise sile'?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 77

Tema: Sex - da li ga stvarno zelimo ili nam je on 'nametnut' od neke 'vise sile'?

Domaćin *Mihal* (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    147

Podrazumevano Sex - da li ga stvarno zelimo ili nam je on 'nametnut' od neke 'vise sile'?

Ovo pitanje bi verovatno bilo za forum filozofije ali posto se ovde prica o sexu stavicu temu ovde.

Da li se neko ponekad i malo zamisli po pitanju sexa te sebe zapita, -da li sexualnost koja se danas praktikuje je proizvod nasih svesnih motiva, nesto sto stvarno doprinosi kvalitetnom i ispunjenom zivotu? Ili je sve to samo deo nekog mehanizma nama od nikakve koristi, u kojem je nasa uloga samo da napravimo male bebe te se brinemo o njima a uz to nadjemo i neki 'poslic' i radeci 'doprinosimo' celom covecanstvu...

Dakle, ako jes sex 'lep', da li je to 'lepo' zato sto smo ziva i svesna bica, te kroz sexualnost kao i kroz druge odnose koje se zasnivaju na meduljudskoj bliskosti, postizemo jedinstvo i celinu sa univerzumom...

...ili smo 'isprogramirani' kojekakvim manipulatorima te sex nam je lep samo zbog jakog pokretackog programa: "rodite se i mnozite i napunite zemlju + i to po svaku cenu".
    ...

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

Podrazumevano Re: Sex - da li ga stvarno zelimo ili nam je on 'nametnut' od neke 'vise sile'?

... pod A, da ne citam dalje... sutra dobijes lep odgovor... ne razmisljam ovako kasno... dajem sebi oduska... :wink:
    Verovati u Boga, ne znaci poreci sustinu svog bica i seksualnost... osim za monahe i monahinje... ziv covek gresi... sex je nas slatki greh...

Aktivan član Kilavi Radonja (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: Sex - da li ga stvarno zelimo ili nam je on 'nametnut' od neke 'vise sile'?

Citat Original postavio *Mihal*
    Ovo pitanje bi verovatno bilo za forum filozofije ali posto se ovde prica o sexu stavicu temu ovde.

Da li se neko ponekad i malo zamisli po pitanju sexa te sebe zapita, -da li sexualnost koja se danas praktikuje je proizvod nasih svesnih motiva, nesto sto stvarno doprinosi kvalitetnom i ispunjenom zivotu? Ili je sve to samo deo nekog mehanizma nama od nikakve koristi, u kojem je nasa uloga samo da napravimo male bebe te se brinemo o njima a uz to nadjemo i neki 'poslic' i radeci 'doprinosimo' celom covecanstvu...

Dakle, ako jes sex 'lep', da li je to 'lepo' zato sto smo ziva i svesna bica, te kroz sexualnost kao i kroz druge odnose koje se zasnivaju na meduljudskoj bliskosti, postizemo jedinstvo i celinu sa univerzumom...

...ili smo 'isprogramirani' kojekakvim manipulatorima te sex nam je lep samo zbog jakog pokretackog programa: "rodite se i mnozite i napunite zemlju + i to po svaku cenu".
    gusnarg!!!

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

meni nije nametnut, ja (na)mecem

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.408
    Reputaciona moć
    15756

Citat Original postavio W.A.S.P.
    Sidji vise sa te plavushe...:-D

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Covek je , valjda, svesno bice!
    Zna sta mu treba, godi, sta voli i zeli!
    Znaci, covek kao svestan , zna za cari seksa i zato ga rado primenjuje...e, jos nesto, kod nas ljudi, pravljenje dece je u opadanju...opada nagon za produzenjem vrste...logicno...nismo u riziku od izumiranja....

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1470

e ovo je ziva istina.. mislim da smo se najvise ebali u vreme bombardovanja
    gde te stignem, tu ti noge dignem

Domaćin *Mihal* (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    147

Citat Original postavio sevilja
    Covek je , valjda, svesno bice!
    Zna sta mu treba, godi, sta voli i zeli!
    Znaci, covek kao svestan , zna za cari seksa i zato ga rado primenjuje...e, jos nesto, kod nas ljudi, pravljenje dece je u opadanju...opada nagon za produzenjem vrste...logicno...nismo u riziku od izumiranja....
    Jeste svesno bice ali kad nespava.

A sat voli zna i kad spava.

Ono sto kazes 'cari sexa', mene bas to interesuje, sta je to kod sexa car: -snosaj? opijanje mozga endorfinom? provala energije nakon orgazma? Ovo sam nalupao, no interesuje me kako svesno bice definise 'car' ili 'ono lepo' sto proilazi iz sexualnosti.
    Poslednji put ažurirao/la *Mihal* : 09.07.2007. u 19:51 Razlog: Level up!
    ...

Domaćin *Mihal* (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    147

Citat Original postavio W.A.S.P.
    I to mi je takodje zanimljivo, zasto se muskom partneru u 'dobrom' sexu daje lik djavola?
    ...

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

... zato sto zene pali djavolast tip... vatra... plamen... opasnost... snaga...
    Mislim da je malo prepotentno misliti da smo jedini u svemiru, ali, ALI, definitivno, mi zene smo unikat... i u uzem i u sirem smislu... dal ti imas neku trafiku u blizini? Da mi skoknes po cigare?
    Ne ti nisi htela andjela, htela si crnog djavola od mene si to i dobila...

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kučka
    Sidji vise sa te plavushe...:-D
    sad mi se pokvarila plavusa zbog tebe, morao sam da je nosim na remont

Domaćin Vesela_zena_beogradska (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    85

Mene zanima da li i zivotinje imaju orgazam u smislu u kojem ga dozivljavamo mi, ljudi?

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

pa koliko ja znam seks je ljudima lep kao nagrada za razmnozavanje,e a sada sto ga ljudi koriste u svrhe zabave i uzitka to je vec valjdastvar civilizacijskog "napretka" ( kazem pod navodnicima jer ne znam kako da ga nazovem).

sto se mene tice jedino sto ja moram da radim je da spavam i jedem,evo malo pre sam se probudila od gladi posle manje od tri sata sna i shvatila kako juce nisam nista skoro jela,a ni prekjuce i spremila (pre)rani dorucak,a to mi se ni zbog cega drugog jos nije desilo e to se zove potreba
    you make me sick because i adore you so

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

I to mi je takodje zanimljivo, zasto se muskom partneru u 'dobrom' sexu daje lik djavola?
    Ha ha ha, ko mu daje taj lik? Ja muskom parteru, ne mom, ne daj Boze, "losem" u seksu dajem lik neke kutlacice u nekoj serpici i to se kuva.

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

da li si nekada cuo za urodjene nagone?

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Citat Original postavio NovaIsta
    da li si nekada cuo za urodjene nagone?
    Izgleda da ti jedina delish moje mishljenje da lik prosto ***** kao foka.
    Tenis turnir u Zemunu - Znachi open...

Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

tema me podseca na vic:
    vojnik - nema koga a i nema gde
    student - ima gde ali nema koga
    covek filozof - ima koga, ima gde, ali - cemu sve to??!!

Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

ma smesno..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

btw, nismo jedini koji se sexaju zbog uživanja. I delfini rade isto.
    jedino ne znam ko ga njima (na)metnu

Citat Original postavio NovaIsta
    tema me podseca na vic:
    vojnik - nema koga a i nema gde
    student - ima gde ali nema koga
    covek filozof - ima koga, ima gde, ali - cemu sve to??!!
    teoretičar - ima gde, ima kad, ima čime, zna kako, ali NEMA KOGA

al, jbg, opet bolje nego filozof...

Primećen član More_bre (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

nametnuto je od neke više sile da bi nam skrenulo pažnju sa
    zavera koje kuju neprijatelji srpskog naroda.

Domaćin *Mihal* (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    147

Citat Original postavio topmodelsica
    Ha ha ha, ko mu daje taj lik? Ja muskom parteru, ne mom, ne daj Boze, "losem" u seksu dajem lik neke kutlacice u nekoj serpici i to se kuva.
    To je bio komentar na W.A.S.P - ov avatar, sad ga je promenio, inace je bio izuzetno 'nasilan'.
    ...

chika_doktor
    Guest

Citat Original postavio More_bre
    nametnuto je od neke više sile da bi nam skrenulo pažnju sa
    zavera koje kuju neprijatelji srpskog naroda
    .

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Srbi su "nebeski narod", tako da nam je to dato od više sile... tja!

Domaćin *Mihal* (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    147

Citat Original postavio rastamann
    Izgleda da ti jedina delish moje mishljenje da lik prosto ***** kao foka.
    Ne, temu sam otvorio iz nekoliko razloga a jedan iz njih je da vidim da li cu naici na istomisljenike.
    ...

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Formiraš sektu?! :shock:

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •