Izazov

Poruka
4.650
Mnogo volim `ebanje, ali priznajem da mi fali izazov, uzbudjenje .. sve mi je vec 'deja vu'. Ma ni promene partnera tu mnogo ne popravljaju stvar, kad promenish odredjen broj likova ukapirash da ni tu nema nekih iznenadjenja. Pre neki dan mi je poznanik predlozio originalnu stvar, koja je pokrenula zupchanike u mom mehanizmu i sad samo o tome razmishljam.

Ideja je da kupimo vozne karte do Bara, spavaca kola, i da jedne noci putujemo, i normalno, zvekecemo se, zatim da se od jutra do mraka kupamo i sunchamo, vecheramo na obali, a uveche vozom vratimo u Beograd, i opet zveknemo usput. M? Ovo je toliko uzbudljiva a jednostavna operacija, nema ni pakovanja ni prtljaga, a toliko toga moze da stane u dan ipo.

Evo, prodala sam foru na forumu, mada me je chovek upozorio da ne bi bilo fer da usvojim njegovu ideju, a odem na put sa nekim drugim :)
 
Vesela_zena_beogradska:
Mnogo volim `ebanje, ali priznajem da mi fali izazov, uzbudjenje .. sve mi je vec 'deja vu'. Ma ni promene partnera tu mnogo ne popravljaju stvar, kad promenish odredjen broj likova ukapirash da ni tu nema nekih iznenadjenja. Pre neki dan mi je poznanik predlozio originalnu stvar, koja je pokrenula zupchanike u mom mehanizmu i sad samo o tome razmishljam.

Ideja je da kupimo vozne karte do Bara, spavaca kola, i da jedne noci putujemo, i normalno, zvekecemo se, zatim da se od jutra do mraka kupamo i sunchamo, a uveche vozom vratimo u Beograd, i opet zveknemo usput. M? Ovo je toliko uzbudljiva a jednostavna operacija, nema ni pakovanja ni prtljaga, a toliko toga moze da stane u dan ipo.

Evo, prodala sam foru na forumu, mada me je chovek upozorio da ne bi bilo fer da usvojim njegovu ideju, a odem na put sa nekim drugim :)
...i na kraju ces shvatiti da si se opet samo zveketala!
 
Sex u vozu... pali me to, al putujem autom... da ti dam jednu ideju... pun vagon, a ti u suknjici, al negde oko ponoci kad ljudi napola spavaju, sednes mu, al pazi on ne sme da se puno pomera, da ne bude ocigledno, a ti se potrudis da to bude u vreme kad je jos jedan muskarac budan u vozu i konta, gleda... dal bi mogla da svrsis tako? Mislim da sam malo perverzna...
 
a ti se potrudis da to bude u vreme kad je jos jedan muskarac budan u vozu i konta, gleda... dal bi mogla da svrsis tako? Mislim da sam malo perverzna...

Mislim da bih mogla da svrshim i deluje mi da bi bilo uzbudljivo :) Jedino bih se dvoumila da li to da radim jer nisam tiha uopshte, a samim tim i ne mogu da rachunam na to da cemo ostati neprimeceni od ostalih u kupeu :)

Medjutim, nasha zamisao je bila osama u kupeu sa krevetima, gde ima minimum nekog komfora.
 
hmmm i meni je to palo na pamet s tim sto sam ja morala da putujem vozom pa smo trazili spavaca kola(kao ajd da se ispruzimo usput) a lik nam je rekao da su spavaca kola odvojena muski kupe zenski kupe tako da smo odustali i uzeli obicna sedista-raspitaj se o tome
 
sry pivo je odradilo svoje, znas kako na ovom forumu izazov je skratiti nesto definitivno, sve bre tu nesto prcate o nekim hard kor yebacinama i kresanjima prvo vece / kresanjima na slepo a kad dodje do toga prpa ...
 
Vesela, ja ti dam pet zvezdica, o'ma... tako mi legla tvoja tema... sad... ako ti neko skine... taj je impotentan il frigidan... il smislicemo vec kako cemo da ih krstimo... :grin:
 
Vesela_zena_beogradska:
Mnogo volim `ebanje, ali priznajem da mi fali izazov, uzbudjenje .. sve mi je vec 'deja vu'. Ma ni promene partnera tu mnogo ne popravljaju stvar, kad promenish odredjen broj likova ukapirash da ni tu nema nekih iznenadjenja. Pre neki dan mi je poznanik predlozio originalnu stvar, koja je pokrenula zupchanike u mom mehanizmu i sad samo o tome razmishljam.

Ideja je da kupimo vozne karte do Bara, spavaca kola, i da jedne noci putujemo, i normalno, zvekecemo se, zatim da se od jutra do mraka kupamo i sunchamo, vecheramo na obali, a uveche vozom vratimo u Beograd, i opet zveknemo usput. M? Ovo je toliko uzbudljiva a jednostavna operacija, nema ni pakovanja ni prtljaga, a toliko toga moze da stane u dan ipo.

Evo, prodala sam foru na forumu, mada me je chovek upozorio da ne bi bilo fer da usvojim njegovu ideju, a odem na put sa nekim drugim :)

A da probas sa domacim zivotinjama? ;)
 
Otisle ti dve zvezdice, kao optimista racunaj da imas jos tri sto je vece od nule... :wink: mentalno zdravlje zahteva da se pomiris s tim da te neki ne vole... al ja te bas volim zato sto si iskrena... :-D
 
A da probas sa domacim zivotinjama?

Gadljiva sam, inache me animal sex bash lozi, ono, makar da gledam.

Otisle ti dve zvezdice, kao optimista racunaj da imas jos tri sto je vece od nule... mentalno zdravlje zahteva da se pomiris s tim da te neki ne vole... al ja te bas volim zato sto si iskrena...

Svetu se ne moze ugoditi. Meni je bitno da se volim sa svojom decom, jer to je jedina i prava ljubav :) Sve ostale ljubavi su relativna stvar.
 
Vesela_zena_beogradska:
Mnogo volim `ebanje, ali priznajem da mi fali izazov, uzbudjenje .. sve mi je vec 'deja vu'. Ma ni promene partnera tu mnogo ne popravljaju stvar, kad promenish odredjen broj likova ukapirash da ni tu nema nekih iznenadjenja. Pre neki dan mi je poznanik predlozio originalnu stvar, koja je pokrenula zupchanike u mom mehanizmu i sad samo o tome razmishljam.

Ideja je da kupimo vozne karte do Bara, spavaca kola, i da jedne noci putujemo, i normalno, zvekecemo se, zatim da se od jutra do mraka kupamo i sunchamo, vecheramo na obali, a uveche vozom vratimo u Beograd, i opet zveknemo usput. M? Ovo je toliko uzbudljiva a jednostavna operacija, nema ni pakovanja ni prtljaga, a toliko toga moze da stane u dan ipo.

Evo, prodala sam foru na forumu, mada me je chovek upozorio da ne bi bilo fer da usvojim njegovu ideju, a odem na put sa nekim drugim :)


Kao sto kazes, primitivni mehanizam... nema i nece tu biti nesto lepo.
 
Hej, ideja ti je cool. Morao bih i ja to da pokusam. Nadam se da ti ne smeta sto cu ti ukrasti ideju :twisted:

Nego, imam jedan predlog za tebe...Ako ti je vec sve deja vu, i ako ti se sve svodi na isto, podji na to putovanje bez tog partnera....Kresni se sa nekim koga upoznas u vozu.
 
Opet vesela promasujes poetnu svega->nije sve u sexu i ne moze samo sex da izazove uzbudjenje... a da... sto ne probas sa crncem, kinezom, ganjcijem... i sta jos moze da se nadje kod nas a ako to ne upali odputuj negde i uzivaj :)
 
nije sve u sexu i ne moze samo sex da izazove uzbudjenje

Naprotiv, meni treba uzbudjenje zbog sexa, a ne sex zbog uzbudjenja :)

I shta fali, molim te, kresanju u vozu (umesto dosadashnjeg ili vec dozivljenog ambijenta), zatim, celodnevno lencharenje na plazi, zatim, neka morska vecera u restoranu na obali i zatim opet seks u vozu. Pa meni bi to bio dozivljaj za pamcenje.

Da sam vlasnik neke turistichke agencije ja bih uvrstila i ovakvo putovanje u program :)
 
Profimare:
I da... jel ti stvarno mislis da se moze ebati u spavacim kolima... mozda sa strane eventualno ili smislite nesto :lol:
Ti se nisi vozio vozom... osecam... ;-)
Sve se moze kad se hoce... napr. ja dobijam moje cigarete za pet minuta, nekad samu sebe odusevim kako sam snalazljiva... :lol:
 

Back
Top