Nemamo pojma, keve nam!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Tema: Nemamo pojma, keve nam!

Iskusan Архангел (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    109

Podrazumevano Nemamo pojma, keve nam!

Kakva sprdačina nastaje povodom "duvanske afere-ubistvo Đinđića".

Ex-ministar policije POJMA NEMA O NIČEMU, osim o tome da on nije kriv nizašta... (kriv je Beba, je l')...

Ex-konsiljere premijera POJMA NEMA O NIČEMU, osim o tome da on nije kriv nizašta..
    (kriv je naravno Mihajlović i obavezno Koštunica)...

Ex-ministar pravde POJMA NEMA O NIČEMU, osim o tome da on nije kriv nizašta..E, da.. I on tu i tamo spominje Koštunicu.

Ex-predsednik vojvođanskog parlamenta POJMA NEMA O NIČEMU, osim o tome da on nije kriv nizašta, ali su sigurno krivi Koštunica i Velja...

Kakav šljam, kakva bruka od ljudi! Udarci, sve do jednoga, ispod pojasa!
    Prosto ne verujem koliko su to veliki gmazovi...

Hvala na razumevanju!

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Nemamo pojma, keve nam!

Ni ja nemam pojma zašto su povećali onaj "muzički dinar" po paklici cigareta?

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Cirkus firma. Ništa novo.

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Podrazumevano 16.000 policajaca grada Čikaga viče : Nemamo pojma!

Citat Original postavio Архангел
    Kakva sprdačina nastaje povodom "duvanske afere-ubistvo Đinđića".

Ex-ministar policije POJMA NEMA O NIČEMU, osim o tome da on nije kriv nizašta... (kriv je Beba, je l')...

Ex-konsiljere premijera POJMA NEMA O NIČEMU, osim o tome da on nije kriv nizašta..
    (kriv je naravno Mihajlović i obavezno Koštunica)...

Ex-ministar pravde POJMA NEMA O NIČEMU, osim o tome da on nije kriv nizašta..E, da.. I on tu i tamo spominje Koštunicu.

Ex-predsednik vojvođanskog parlamenta POJMA NEMA O NIČEMU, osim o tome da on nije kriv nizašta, ali su sigurno krivi Koštunica i Velja...

Kakav šljam, kakva bruka od ljudi! Udarci, sve do jednoga, ispod pojasa!
    Prosto ne verujem koliko su to veliki gmazovi...

Hvala na razumevanju!
    Izvinte , a jel to o DOS-u pričate ? Mislim, ne onaj kompjuterski već politički

Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    109

Podrazumevano Re: 16.000 policajaca grada Čikaga viče : Nemamo pojma!

Citat Original postavio Lacibg
    Da, upravo o tome, s tim što sam ja jedan od retkih koji priznaje da je to bila neminovnost koja je morala da se dogodi Srbiji ne bi li Ćoba&co. pali s vlasti. Ali, posle toga je sve "otišlo u Honduras" :wink: Da se malo ispravim - priznajem DA SAM BIO U ZABLUDI kako će sve to ispasti mnogo bolje no što je ispalo. Ovakvu dramu sam naslućivao po stranačkim prepucavanjima, ali nisam verovao da se mafijašenje baš toliko uvuklo dotičnim akterima pod kožu.

Kakav polusvet nam je čitao bukvice o demokratiji, tržišnoj utakmici, tranziciji...

Još gore je to što KO ZNA ko nam i danas drži lekcije...

Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Da, upravo o tome, s tim što sam ja jedan od retkih koji priznaje da je to bila neminovnost koja je morala da se dogodi Srbiji ne bi li Ćoba&co. pali s vlasti. Ali, posle toga je sve "otišlo u Honduras" :wink: Da se malo ispravim - priznajem DA SAM BIO U ZABLUDI kako će sve to ispasti mnogo bolje no što je ispalo. Ovakvu dramu sam naslućivao po stranačkim prepucavanjima, ali nisam verovao da se mafijašenje baš toliko uvuklo dotičnim akterima pod kožu.

Kakav polusvet nam je čitao bukvice o demokratiji, tržišnoj utakmici, tranziciji...

Još gore je to što KO ZNA ko nam i danas drži lekcije...
    Slažem se kolega.

Obzirom da me forumaši znaju kako sam branio politiku Miloševića, nikad nisam stigao da kažem i ovo :

Ko kod da je na vlasti 10 godina - mnogo je. Dakle moji razlozi za smenu SPS-a su čisto iz praktično-edukativnih razloga. Vlast vrlo brzo zaboravi šta je opozicija. Dakle, skidanje s vlasti i pri tom "otrežnjenje" ili spuštanje na zemlju, kako god ... To je potreba radi sagledavanja stvari i sa druge strane.

A i da se drugi pokažu ... Da li će im tragovi smrdeti ili mirisati ... Objektivno dati priliku drugim opcijama, pa da i ovaj naš nesrećni narod vidi sve, pa izabere najmanje zlo .

Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    109

Kolega, uz dužno poštovanje nikada nisam mirisao Slobinu politiku, kao ni njihove satrape radikale, julovce...Neko reče Nova demokratija?

Iako ne gotivim Čanka, čovek je pun duha pa se slažem sa ponekim njegovim izjavama, a jedna od njih je i čuvena parola : "začepite nos i glasajte za DOS" - tako nekako, to je ono-neminovnost donošenja velikih odluka. Ali, vreme brzo prolazi, neki su ostali u 2000-oj, ne skapiraju da je već skro 2008, a sve vreme vlast drži neko iz DB-a (dem.blok), a ovonedeljni događaju pokazuju koliko su neki od njih bili DO LAKATA u "biznisu".

Pljuvačka sekcija je proradila i drago mi je zbog toga. Samo da se ne zaustavi.

Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Kolega, uz dužno poštovanje nikada nisam mirisao Slobinu politiku, kao ni njihove satrape radikale, julovce...Neko reče Nova demokratija?

Iako ne gotivim Čanka, čovek je pun duha pa se slažem sa ponekim njegovim izjavama, a jedna od njih je i čuvena parola : "začepite nos i glasajte za DOS" - tako nekako, to je ono-neminovnost donošenja velikih odluka. Ali, vreme brzo prolazi, neki su ostali u 2000-oj, ne skapiraju da je već skro 2008, a sve vreme vlast drži neko iz DB-a (dem.blok), a ovonedeljni događaju pokazuju koliko su neki od njih bili DO LAKATA u "biznisu".

Pljuvačka sekcija je proradila i drago mi je zbog toga. Samo da se ne zaustavi.
    Kolega, poštujem svačije ukuse, od malena nas učiše da se o tome ne diskutuje, ali, ovo je politika pa "bistrimo". U principu niko mi nije omražen automatski ako je za druge opcije.
    Ova "igra" na forumu je dobra, makar što se dosta može saznati i što se "love" smutljivci iz ma koje stranke da su.
    Živela Krstarica !

Poznat Koschei.Besmertnii (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    132
    Reputaciona moć
    138

ДОС 2.0.1 бета...
    Траже се бета-тестери!
    Пријаве на b.tadic@mlogoseizvinjavamo.gov.hr

Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    109

Kolega, poštujem svačije ukuse, od malena nas učiše da se o tome ne diskutuje, ali, ovo je politika pa "bistrimo". U principu niko mi nije omražen automatski ako je za druge opcije.
    Ova "igra" na forumu je dobra, makar što se dosta može saznati i što se "love" smutljivci iz ma koje stranke da su.
    Živela Krstarica !
    Ne bih se ja mnogo zaklinjao u Krstu...Smutljive rabote su se dešavale ovde (ili se još dešavaju, pojma nemam )
    Došli smo (hvala bogu) do čišćenja likova iz ex-DOS-a. Ajmo, ajde, svi u napad!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ni jedan ni drugi nije valjao, oba su mracna.
    Nadam se da ce se i Srbiji jednom otvoriti prozori(Windows) i uci svetlo.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Slažem se kolega.

Obzirom da me forumaši znaju kako sam branio politiku Miloševića, nikad nisam stigao da kažem i ovo :

Ko kod da je na vlasti 10 godina - mnogo je. Dakle moji razlozi za smenu SPS-a su čisto iz praktično-edukativnih razloga. Vlast vrlo brzo zaboravi šta je opozicija. Dakle, skidanje s vlasti i pri tom "otrežnjenje" ili spuštanje na zemlju, kako god ... To je potreba radi sagledavanja stvari i sa druge strane.

A i da se drugi pokažu ... Da li će im tragovi smrdeti ili mirisati ... Objektivno dati priliku drugim opcijama, pa da i ovaj naš nesrećni narod vidi sve, pa izabere najmanje zlo .

Vreme je da se Vojislav Kostunica, Ljubomir Tadic i Dragoljub Micunovic malo odmore od vlasti. Vladaju vec 8 godina.

Zainteresovan član bljux (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Reputaciona moć
    50

Zato treba jednu garnituru okačiti na Terazije da se suši i eto rešenja za budućnost Srbije

Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio bljux
    Zato treba jednu garnituru okačiti na Terazije da se suši i eto rešenja za budućnost Srbije
    Bilo bi tu, malko, više garnitura...

Na kraju bi doš'o Amer (na pr.) i rekao evo, vi'š da ste nesposobni da vladate sami sobom, svi marš u jednu sobu, a ja ću da vladam da tom - jednom vašom sobom.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Bilo bi tu, malko, više garnitura...

Na kraju bi doš'o Amer (na pr.) i rekao evo, vi'š da ste nesposobni da vladate sami sobom, svi marš u jednu sobu, a ja ću da vladam da tom - jednom vašom sobom.
    Srbiji treba jak lider, vodja, to je potrebno svakoj zemlji u razvoju.
    Britanija i Skandinavija su imale monarhe, SAD, Francuska i sad Rusija autoritativne predsednike.

Zainteresovan član Lorens Darel (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2007.
    Reputaciona moć
    42

Nemamo pojma, keve nam!

nema veze sto nemate pojma, ionako vam je dzaba objasnjavati

Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio Lorens Darel
    Nemamo pojma, keve nam!

nema veze sto nemate pojma, ionako vam je dzaba objasnjavati
    Misliš - njima što se "slikadu za te-ve", a bili su sve-i-svja ?

Učlanjen
    10.04.2007.
    Reputaciona moć
    42

Misliš - njima što se "slikadu za te-ve", a bili su sve-i-svja ?
    ne, mislim na ove sto citaju kurir i ostale relevantne izvore informacija pa se posle zbune jer ovi prevezbaju sa nekim pricama...

Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio Lorens Darel
    ne, mislim na ove sto citaju kurir i ostale relevantne izvore informacija pa se posle zbune jer ovi prevezbaju sa nekim pricama...
    Da, vidim ja da ti nisi skontao temu...Nije stvorena zbog radikala i co. već zbog tebe i mene, razumeš? Ili si i dalje u zabludi da su Beba, Dule, Vladan, Čeda&co. čisti kao suza?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ma to svi koji su u corci kazhu... nisam ja kriv, namestili mi...

nego meshto se opasno vrpolje chanak, batic, cheda i beba... bice tu pichvajza, osecam....

Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio Шон
    ma to svi koji su u corci kazhu... nisam ja kriv, namestili mi...

nego meshto se opasno vrpolje chanak, batic, cheda i beba... bice tu pichvajza, osecam....
    Dobro osećaš , kolega Šon :wink: "murija, begaj!"

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

zapamti pravilo... kad nekog skenjaju... prvi koji javno izjavi da zna ko je to uradio, on je direktno umeshan... sad vratite film malo dalje u proshlost pa se setite sablje pa pre sablje, pa otmica, pa likvidacija.... danas pustili snimak pokojne dade vujasinovic.... kaze ona ne plashim se arkana.. i cap oma posle toga... arkan je sve bio, ali toliki naivac i pacer nikad nije, ali ljudi veruju u sve sto im se kaze preko medija ko da imaju dva razreda osnovne. imamo bajku da je sova ... djiku to je ubedljivo najsmeshnija konstrukcija koja je ikad izmishljena u srbiji... ne pamtim kroz istoriju da je neko bio toliki debil da slozhi taku bedastocu. sad se setimo ko se kupao u silerovoj, ko je vadio krimose iz corke, ko je leteo canetovim avionom, ko je rasprodao srbiju posle revolucije, ko je capio 5 miliona za miloshevica, ko je ekspeditivno rushio tvrdjavu u shilerovoj, ko ke posle sablje istog dana sve znao... e sad izgleda da su nasha braca rusi konachno dali neke materijale koje su oni snimali pa ce biti zanimljivo videti ko je gde i kada i shta radio i prichao....

Učlanjen
    10.04.2007.
    Reputaciona moć
    42

Da, vidim ja da ti nisi skontao temu...Nije stvorena zbog radikala i co. već zbog tebe i mene, razumeš? Ili si i dalje u zabludi da su Beba, Dule, Vladan, Čeda&co. čisti kao suza?
    ne, nisam u takvoj zabludi, gledati crno-belo u politici je u najmanju ruku neozbiljno. mozemo se sloziti: sve treba da izadje na videlo, tako ce biti najbolje.

samo...nesto sumnjam da ce se to i desiti
    Poslednji put ažurirao/la Lorens Darel : 25.06.2007. u 02:44

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa sigurno da nece da se sazna ko je nalogodavac... ali ce se saznati ko je ugasio kamere, ko nije otvorio vrata zoranu, ko ga je obmanjivao pogreshnim informacijama, ko mu je radio iza ledja od najblizhih i takve stvari....da se zna da revolucija nije bila ono za shta se izdaje vec neshto drugo. a nijedno politichko ubistvo nije resheno barem jedan vek, pa nece ni ovo...

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Od najblizih lol

Ti jos uvek verujes da su ga "njegovi" ubili? Njegovi najblizi sigurno nisu, a ti razmisli da li se o ovako ozbiljnim stvarima moze pricati sta ti prvo padne na pamet ili sto si cuo od ponovo glavnog sekretara vlade. O nalagodavcima ce sudjenje tek uslediti, mozda ne tako brzo, ali pravda je ionako spora. E tu ce svedociti glavni i videce se sta se zapravo desavalo.

Slične teme

1. Sto mi nemamo
    Autor bobba u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 21.07.2006., 23:41
  2. HVALA SVIMA ALI NEMAMO SANSE
    Autor jeasus u forumu Arhiva
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.08.2004., 14:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor