ispravan a ne radi
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: ispravan a ne radi

charly
    Guest

Podrazumevano ispravan a ne radi

Imam XP na athlonu 2,4. sve je ok, ali mikrofon ne radi, kod komsije radi,sve sam podesio u opcijama (bar tako mislim) kako treba. Do sada nisam koristio mikrofon, treba mi zbog telefoniranja internetom (skinuo sam izgleda dobar program sa nera 17mb) pa je steta ne koristiti ga! Ako neko ima savet ili za proveru podesavanja ili za proveru ispravnosti compa, tj,ulaza za mikrofon.HVALA!

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

kljucni deo je "bar tako mislim"

verovatno posedujes plocu koja podrzava vise kanalni zvuk. ako zelis da proveris samo uticnicu za mic, stavi zvucnik na nju i ukljuci visekanalni zvuk tako da pusta signal i preko te uticnice. ukoliko nesto cujes, uticnica radi

charly
    Guest

Podrazumevano ispravan a ne radi

Imam zvucnu 5.1, da li tu postoje posebna podesavanja ili treba neki adapter, kod komsije mic. radi ali on ima neku stereo zvucnu kartu???

Primećen član Markoni_kv (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: ispravan a ne radi

Citat Original postavio charly
    Imam zvucnu 5.1, da li tu postoje posebna podesavanja ili treba neki adapter, kod komsije mic. radi ali on ima neku stereo zvucnu kartu???
    Ma samo u opcijama i Control panelu ugasi podrsku za 5.1 sistem i oslobodice ti se ulaz za Mic,verovatno je to.

Slične teme

1. Koji je ispravan grupnjak
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 06.08.2008., 14:14

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •