Po čemu nas prepoznaju..?!

marina.c

Veoma poznat
Poruka
10.759
Većina nas je na čitanje prve rečenice iz nekih postova(a oni vispreniji- još pri čitanju naslova!!!), uspela da prepozna osobu koja je to pisala, ovoga puta pod novim nickom.

I to me natera u razmišljanje- po čemu prepoznajete pojedince ( a bogami i pojedinke!) , koji je to stil pisanja, obraćanja, komentara, vređanja,hvalisanja, popovanja,kukumavčenja,zbunjenosti,količine gluposti...etc...etc...po čemu nepogrešivo znate o kome se radi ,ma koliko on, imao novih nickova...??!
 
Je ne mogu nepogrešivo reći ni da sam ja ja, a kamo li o drugima ko su. Mogu samo da pretpostavim ili da primetim da me neko na nekog podseća. I ne da umem da pritom pogrešim, nego to zna da bude katastrofalno.

Mislim, ko može sa sigurnošću reći da je moonja - HeBePoBaTaH, ili da je moje srce - KaLiMeRo?

A razni bezlični likovi, Lole i slični, ionako i sami govore ko su, sve kao: Da li me pamtite? I vidi čuda, pamte ih neki.
 
hmmm moonja nije onako prepotentan a frajer kao hebe,ne ne nikako
a kalimero je mnogo ubitacnija od moje srce,obe su mi ok al cali malo vise :D
inace prepoznaju se po izboru podforuma,iskustvu koje izlazu,(ne)pismenosti-s tim sto ako je original pismen moze da isfolira da mu je duplikat nepismen,ali ne i obrnuto
ja uglavnom ne prepoznajem duplikate,to je ono kao ne slusate sagovornika nego mislite o svojim problemima pa vam mnoge sitnice izmaknu,tako i citam jako povrsno : ))))
 
Potrebno je puno vremena i detaljno iscitavanje postova,sto ja nikad nisam radila.
Ali eto neki,kao ovaj gore :mrgreen: pisu uvek istim fontom,cak i kad bi se prenikovao verujem da bi bi se zaebo koji put,ruka mahinalno podje da bolduje.
Vise bih rekla da postoje grupe koje slicno pisu.
Neko npr stavlja smajlija odmah posle teksta bez odvajanja i ne stavlja velika slova ,npr hani,,,,dok drugi stavljaju toliko ............ da je pola posta u tome,,,secam se minona.
Ranije sam npr uvek mesala Pijafa i nikodima jer im je stil pisanja jako slican,da nema avatara rekla bih da je isti covek....retko postuju,ponekad nesto ubace ali znam da prate,i kad ih pogodi neka tema postuju nadugacko..obicno da popljuju nekog :-D
 
A ima i ona trula fora, kada se pojavi neko zaista novi, i neki krenu sa komentarima kako je on klon tamo nekog lika. I da bi ih potkrepili koriste te argumente: stil pisanja, forume i teme na koje zalaze, način na koji se ophodi prema drugim korisnicima...
 
Doors of Perception:
Potrebno je puno vremena i detaljno iscitavanje postova,sto ja nikad nisam radila.
Ali eto neki,kao ovaj gore :mrgreen: pisu uvek istim fontom,cak i kad bi se prenikovao verujem da bi bi se zaebo koji put,ruka mahinalno podje da bolduje.
Vise bih rekla da postoje grupe koje slicno pisu.
Neko npr stavlja smajlija odmah posle teksta bez odvajanja i ne stavlja velika slova ,npr hani,,,,dok drugi stavljaju toliko ............ da je pola posta u tome,,,secam se minona.
Ranije sam npr uvek mesala Pijafa i nikodima jer im je stil pisanja jako slican,da nema avatara rekla bih da je isti covek....retko postuju,ponekad nesto ubace ali znam da prate,i kad ih pogodi neka tema postuju nadugacko..obicno da popljuju nekog :-D
Ili jednostavnije-zavirish u profil i provalish chiji je to klon.:mrgreen:
 
Одређени људи иду по одређеним подфорумима, а ко има стаж лако их препозна када имају више налога (да би нападали, или су бановани и сл.). Начин мишљења (или боље откуцати спамовања, лупетања, вређања и сл.) открива...
 
meni je vrh kada neko postavi temu,pa se prenikuje i daje samom sebi savete.
to mi je ravno tezem obliku sizofrenije.
sa mojim prvim nikom i prvim postom tako su me napali njih cettvoro da sam jagodica i nije bilo sile da ih ubedim da ne znam cak ni ko je ona.toliko o stilovima.
kada sam napravila ovaj nik,vucarala sam onaj dodatak,kako se zove koji su ukinuli,sa napomenom da sam antihrista.
promeniti nik jer ti je postojeci dosadio i reci ko si je sasvim ok.ali,menjati nik jer si lupendrao kao ludak,pa da se sad kao krijes je slepacki.
meni samo padne na pamet da bi neko mogao biti neko.ne znam zbog cega,ali ne vodim mnogo racuna o tome.brzo me i prodje.gotovo istog trenutka.ako je neko napisao da je Pera,za mene je on Pera i to je to.ne pratim teme,podforume,tacke,zareze.osim sto me navedeni znaci interpunkcije toliko nerviraju,da ne prestajem da kolutam ocima na sva ta nedorecena ....,,,,,
neinteresuje me bas kakvu senzaciju nosi bilo ko u vezi sa sobom.
nikada ne bih rekla da bi calimero mogla biti moje srce,i uopste ne mislim da bi se ona skrivala ovde.Kali je divna,pametna,izuzetna devojka,koja se ne stidi sebe.
 
oh... ni sebe ne bih prepoznala
kada god sam pogledala neki svoj stari post bila sam iznenadjena

verovatno zato sto ovo na forumu nisam ja, nego moje trenutno raspolozenje... prolazno isto kao i postovi

stvarno bi se glupo osecala da svoje postove tretiram licno i intimno
kako bi bedno bilo biti intiman sa milionima stranaca
 

Back
Top