Kandićka, Vučo, Biserko i njima slicni...

ilkebgd

Primećen član
Poruka
855
Direktorka Fonda za humanitarno pravo Nataša Kandić ocenila je da je izvinjenje Borisa Tadića građanima Hrvatske najozbiljnije izvinjenje koje se do sada čulo na ovim prostorima.

Ona izjavila da je Tadić uz izvinjenje preuzeo odgovornost u svojstvu predsednika Srbije, za nedela koje su, u ime srpskog naroda, počinile srpske oružane snage i istakla da se to sada prvi put čuje.

"Preuzimanje odgovornosti daje najozbiljniji ton njegovom izvinjenju. Posle te izjave se može očekivati da saradnja sa Haškim tribuinalom bude dovedena do kraja i da sve obaveze prema Haškom tribunalu budu ispunjene to jest da svi haški optuženici budu predati. To znači preuzimanje odgovrnosti", kazala je ona.


Sta mislite o Natasi Kandic, Biljani Kovacevic Vuco, Sonji Biserko i njihovim organizacijama... ?

Da li se to meni cini ili se sve vise i vesna Pesic i Ceda Jovanovic priblizavaju njima i njihovim antisrpskim stavovima i izjavama...
 
ilkebgd:
ma nemoj... svaku priliku koriste za pljuvanje po srpskom narodu i za pokusaje nametanja osecaja krivice bez pravog povoda...
tebi i meni pljuvanje nije ista stvar, a oboje smo srbi.

shta je prosrpski ili antisrpski ne mozes da kazes ni ti ni ja, jer bi znacilo da ti ili ja znamo sta je nacionalni interes. a nac.interes po samoj definiciji je najvise subjektivan pojam/stvar-
jedno je za mene
drugo za tebe
 
ilkebgd:
KAD JE NASER ORIC PUSTEN SAMOS TO NISU SLAVILE...

kad se Tadic izvini bez razloga to velicaju, kad su spomenule neki zlocin nad srbima- nikad, iako ih je bilo 10 puta vise nego ratnih zlocina Srba nad ostalima...

ja sam slushao x situacija kad su spominjali.

drugo, postoji podela rada:

ako ce zarko puhovski ukazivati na hrvatske zlocine u hrvatskoj, sonja biserko ce to raditi za srpske zlocine, kod srpske javnosti.
zashto je nelegitimno baviti se poljem svojih zlocina?
to je jedna od onih stvari koje verovatno niko nece raditi ako ti ne radis (srbi/hrvati..ne utrkuju se bas ko ce pre da ukaze na loshe u svom dvoristu)
nije popularno, rizicno je, ne mozes da se vozis gsp-om posle toga...
 
~Petar~:
ja sam slushao x situacija kad su spominjali.

drugo, postoji podela rada:

ako ce zarko puhovski ukazivati na hrvatske zlocine u hrvatskoj, sonja biserko ce to raditi za srpske zlocine, kod srpske javnosti.
zashto je nelegitimno baviti se poljem svojih zlocina?
to je jedna od onih stvari koje verovatno niko nece raditi ako ti ne radis
nije popularno, rizicno je, ne mozes da se vozis gsp-om posle toga...

Видиш, они имају Пуховског, а ми хорде таквих, рачунајућ и тебе, који пљују по свом народу!
 
~Petar~:
tebi i meni pljuvanje nije ista stvar, a oboje smo srbi.

shta je prosrpski ili antisrpski ne mozes da kazes ni ti ni ja, jer bi znacilo da ti ili ja znamo sta je nacionalni interes. a nac.interes po samoj definiciji je najvise subjektivan pojam/stvar-
jedno je za mene
drugo za tebe
Vidis tu se svi slazemo, jer tebi je pljuvanje po srbima kao dobardan ili u prevodu gest dobre volje, e vidis nama srbima to nije nikako znak dobre volje vec krvnickog i svirepog pljuvanja po srbima bez ikakvog opravdanog razloga!! E sad sto to tebi neide u glavu, tvoj problem!!! Preispitaj svoje stavove pre nego sto izneses jos neku glupost na forumu!!!!
 
~Petar~:
pa sve patriyote misle da su antisrpski orijentisane.
sta sad?
to je nesto neocekivano?

samo ukazujem da je 'antisrpstvo' debilan pojam

a srbima iz hrvatske...pa recimo, ocekujem da im je od neke pomoci zarko puhovski i ta prica.

Ма да, у праву си, не знам само како се тога нисмо раније сетили... иначе име Петар значи: камен, стена... само изгледа овде на овом пдф може бити и синоним за: камен за купус! :evil:
 
tajna_smotra:
Vidis tu se svi slazemo, jer tebi je pljuvanje po srbima kao dobardan ili u prevodu gest dobre volje, e vidis nama srbima to nije nikako znak dobre volje vec krvnickog i svirepog pljuvanja po srbima bez ikakvog opravdanog razloga!! E sad sto to tebi neide u glavu, tvoj problem!!! Preispitaj svoje stavove pre nego sto izneses jos neku glupost na forumu!!!!
vazi se, hocu.
i ti pravopis ;)

p.s. jbg, kad ne kapiras, ne kapiras
prashta ti se
 

Back
Top