Kosovo postalo nezavisno!!!

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
nikada Kosovo i Metohija neće biti ničija zemlja nego srpska!
treba toliko toga naučiti od Jevreje koji se nisu odrekli svoga Jerusalima i onda kada su se nalazili u sedamdesetogodišnjem iznanstvu ,u Vavilonskom ropstvu.
prosto mi je žao šiptara koji ne shvataju da su žrtve velikih sila koje ratuju zbog sirovina, strateškog položaja i sl, i koji ih samo huškaju i samo koriste za svoje interese :roll:
i današnji Vavilon ima svoj kraj u onom biblijskom proročanstvu:
"I drugi anđeo priđe govoreći- Pade, pade Vavilon veliki , koji je žestinom bluda svojega napojio sve narode!
I čuh glas koji sa neba govori - Izađi iz njega narode moj...."
 
srpski.patriota:
nikada Kosovo i Metohija neće biti ničija zemlja nego srpska!
pa naravski breeee
treba toliko toga naučiti od Jevreje koji se nisu odrekli svoga Jerusalima i onda kada su se nalazili u sedamdesetogodišnjem iznanstvu ,u Vavilonskom ropstvu.
pa kad su oni mogli hiljadu godina da cekaju, sto ne mozete i vi bre
prosto mi je žao šiptara koji ne shvataju da su žrtve velikih sila koje ratuju zbog sirovina, strateškog položaja i sl, i koji ih samo huškaju i samo koriste za svoje interese :roll:
i današnji Vavilon ima svoj kraj u onom biblijskom proročanstvu:
"I drugi anđeo priđe govoreći- Pade, pade Vavilon veliki , koji je žestinom bluda svojega napojio sve narode!
I čuh glas koji sa neba govori - Izađi iz njega narode moj...."
a kad cete izaci bre :lol:
 

Back
Top