Sta sam u poslednjih mesec dana uradio za Srbiju?

Sta?


  • Ukupno glasova
    26
  • Anketa je zatvorena .
Ајде нешто у виду антиглобализма. Држим Српску листу на републиканском форуму, организовао неколико Срба, на нашу страну око Босне и Косова привукао Католике, Протестанте и десничарске Јевреје Републиканце...

Довео до тога да амерички републиканац изјави следеће:

I never thought I’d lve to see the day that I’d be rooting for Russia over the USA, but in this case I’m solidly with the Russians. Since when did the US find it to be in it’s interest to suppot the islamist mass murder of Christians?

ваљда је доста!?
 
Alekasandar3:
Ајде нешто у виду антиглобализма. Држим Српску листу на републиканском форуму, организовао неколико Срба, на нашу страну око Босне и Косова привукао Католике, Протестанте и десничарске Јевреје Републиканце... ваљда је доста!?

dosta!
glas uvazen!
;)
 
Obersturmfuehrer:
dosta!
glas uvazen!
;)

Додао сам и:

Довео до тога да амерички републиканац изјави следеће:

I never thought I’d lve to see the day that I’d be rooting for Russia over the USA, but in this case I’m solidly with the Russians. Since when did the US find it to be in it’s interest to suppot the islamist mass murder of Christians?


;)
 
SANDRINAbg:
Vec sam cula...dosapnuli dushmani... :twisted:

E, koome, koome...'de ce ti dusha...a ovdeNa sve supo...i nema se ni za 'leba, a kam'li za vencan'cu......smrc... :cry: :cry: :cry:
Упс ... :shock: Немо се секиришеш, ће да пошље у другој тури - у натури ... овај, по тури... ама нешто ће да тури :lol: Море, кумо, није њему право што се удајеш, жао му да идеш под камен ... :lol:
 
Lacibg:
Упс ... :shock: Немо се секиришеш, ће да пошље у другој тури - у натури ... овај, по тури... ама нешто ће да тури :lol: Море, кумо, није њему право што се удајеш, жао му да идеш под камен ... :lol:

:lol: :lol: :lol:

Pa kad mu zao, nek' se isprsi...ups...pokaze...mis'im, kol'ko mu zao...u dolarima...ups... :oops: :oops: :oops:
 
SANDRINAbg:
Da mu kazes koome ko drzi kasu u svakoj postenoj srpskoj kuci...i ko vodi glavnu rec...ti to k'o hercegovacki zet jos po najbolje znas...ups... :oops: 8-) :lol:
Бога ми пљунем ја свако првог целу, па још и извод из банке ... Морам да се "оперем" документацијом - нема ништа на поверење кад је лова у питању. :-(
 

Back
Top