'vatanje u javnosti

the_man!

Obećava
Poruka
59
Narode, koliko ste slobodni što se tiče vatanja u javnosti? Mislim, koliko se slobodno ljubite kada ste u društvu, da li dirate devojci/dečki dupe? Meni strašno smeta kad su ljudi zatvoreni po tom pitanju, ako to osuđuju kao najgori zločin, i koji su verovatno i sami u krevetu žešće konzervativni, da ne kažem frigidni (Kako izgleda kad Englezi vode ljubav: Englez pita dragu: "Draga, da li te je nešto zabolelo?" -"Ne." -"Zašto si se onda pomerila." Lično mislim da takve ljude treba ne ubiti već obesiti za jaja ili odgovarajući organ kad su tako skučeni i uskogrudi. Mislim, šta im smeta da li se neko ljubi u javnosti, k'o da će ih tako ubiti ili im iskopati oči. Ko je njihov problem uopšte? Isto tako ne volim kad je devojka zatvorena i konzervativno vaspitana - kao nema ljubljenja u autobusu, ali nimalo (ili nešto bedno što ne liči na poljubac) ili nema vatanja guze pred drugim ljudima (to još i mogu da razumem, osim ako je diskretno i slatko).. Komentari?
 
pa aj za vatanje guze i moze da prodje ali bas je ono ne trulo ali glupo da se ne ljubi u javnosti mislim ja sam to radio sa bivsom i nije bilo frke a sad zavisi nekom to smeta al ono jbg..mislim da je glupo..il recimo u busu pa imam druga koga je pitala sadasnja devojka da ga poljubi i to u busu..
mislim da je najbolje da odem..smaram previse zar ne??
 
krvolok:
Dobrila, samo sam počitao naslov, bez daljnje razrade, i MOMENTALNO shvatio da ti ne mogu dozvoliti, pod svim i svakim pretnjama, da se i ovde oglasiš !!! :-?


O gosn' mentore. Trazim vas po temama i nikako da vas nadjem. Izgleda da ste sklonili negde onu plocicu sa natpisom na vratima (koja govori o vashem zvanju) :)
Eto ja dodjoh samo da se javim da sam ustala i da pijem kafu, i da pitam za dalja uputstva.
Znam znam, evo ODMAH cu a se sklonim sa teme.
 

Back
Top