Smegma

Kobass

Zainteresovan član
Poruka
256
MOzda je ova tema bila ili treba da bude na obrazovanju, ali tamo bi se pogubilo u onim postovima a mene mrzi da gledam ceo forum :)

DA li smegma moze da sadrzi spermatozoide?!?!?!
Tj, da li recimo tokom sexa, ako pukne kondom, a u njemu je bilo malo smegme, da li moze da dodje do trudnoce?!
Za one koji ne znaju smegma je tecnost koja izlazi iz penisa, kad je napaljen, ili kod dece povremeno, pa se skuplja u dnu glavica....
 
Kobass:
DA li smegma moze da sadrzi spermatozoide?!?!?!
Tj, da li recimo tokom sexa, ako pukne kondom, a u njemu je bilo malo smegme, da li moze da dodje do trudnoce?!
Za one koji ne znaju smegma je tecnost koja izlazi iz penisa, kad je napaljen, ili kod dece povremeno, pa se skuplja u dnu glavica....
Smegma je proizvod lojnih žlezda i nakuplja se zbog lošeg održavanja higijene, znači, ne izlazi iz penisa.
Ti si verovatno mislio na predsemenu tečnost, a u tom slučaju odgovor je da, sadrži spermatozoide, i može da dođe do trudnoće.
A ako si ipak mislio na smegmu, ona ne sadrži spermatozoide. ;-)
 
JUJUju nisam znao da ne izlazi iz penisa :) znam za preejakulat, nisam na to mislio.
Al kad smo vec kod predsemene tecnosti, da li uspermatozoidi u njoj mogu da prezive u kondomu za vreme sexa neko vreme, pa da ako pukne kondom, devojka zatrudni?
 
Znači, luči se predsemena tečnost, stavio si kondom, krenuli ste sa seksom, kondom je pukao, ta minimalna količina tečnosti se izlila... :| Ne opterećuj se previše, odoh sad da gledam fudbal.
 

Ma nece kondom da pukne tek tako, osim ako nije stajao negde na lageru 10 godina. Devojka ti je bila suva i guma se zaustavljala na suvim zidovima vagine i u naletu kite, kad kondom ne moze da prati akciju jer nema proklizavanja, kita ga probija .. i zato ne karati kitom s kondomom devojku koja nije dovoljno napaljena.
 
Kobass:
MOzda je ova tema bila ili treba da bude na obrazovanju, ali tamo bi se pogubilo u onim postovima a mene mrzi da gledam ceo forum :)

DA li smegma moze da sadrzi spermatozoide?!?!?!
Tj, da li recimo tokom sexa, ako pukne kondom, a u njemu je bilo malo smegme, da li moze da dodje do trudnoce?!
Za one koji ne znaju smegma je tecnost koja izlazi iz penisa, kad je napaljen, ili kod dece povremeno, pa se skuplja u dnu glavica....

Debra, samo ga izvadi na vreme, ako su plodni dani, i posle ga operes pre nego sto nastavis, i nema sta da brines ;)

Tako ja radim! :)
 
Vesela_zena_beogradska:
Ma nece kondom da pukne tek tako, osim ako nije stajao negde na lageru 10 godina. Devojka ti je bila suva i guma se zaustavljala na suvim zidovima vagine i u naletu kite, kad kondom ne moze da prati akciju jer nema proklizavanja, kita ga probija .. i zato ne karati kitom s kondomom devojku koja nije dovoljno napaljena.


Vis sta je edukovana zena...;)
 
Iskustvo je alfa i omega :)

Pazi, ako se drzimo logike jasno je da pri korishcenju kondoma sva vlaznost (i proklizavanje) zavisi samo od zene, jer se mast sa kondoma brzo skine i ako nema odgovarajuce podrshke od strane vagine, eto zapinjanja, pucanja kondoma i cesto bolnog odnosa.
 
Bem li ga, nisam znao... Slabo ja te gume koristim, tj nisam ve godinama....

Ali nisam primeto da se tako "lako" skine lubrikant sa kondoma....
 
zelenookа:
Smegma je proizvod lojnih žlezda i nakuplja se zbog lošeg održavanja higijene, znači, ne izlazi iz penisa.
Ti si verovatno mislio na predsemenu tečnost, a u tom slučaju odgovor je da, sadrži spermatozoide, i može da dođe do trudnoće.
A ako si ipak mislio na smegmu, ona ne sadrži spermatozoide. ;-)

Preduhitri me gospodjica - al hvala bogu da te ispravila....
 

Back
Top