magneti

o ovome smo već raspravljali ranije, evo da prenesem ukratko, suština je bila da se medicinski radnici nisu složili sa teorijom da magneti imaju u sebi nešto što bi eventualno pomoglo kod odredjenih bolesti ali iskustva su pokazala drugu stranu, naime moj muž koji je godinama patio od jakih skoro svakodnevnih glavobolja i bez brufena nije mogao da zamisli dan, počeo je da nosi ogrlicu sa magnetom i glavobolja je nestalo čini mi se istog dana. Evo godinu i po dana nije popio ni jedan brufen a glava ga je zabolela možda dva tri puta i to svaki put kada je pregladneo.Za sve vreme glavobolja redovno se obraćao i lekaru opšte prakse i neurologu i oftalmologu i niko nije dao nikakvu dijagnozu. Inače čovek nije uopšte sugestivan, baš naprotiv veruje samo u zvaničnu medicinu. Ogrlicu je platio nekih 50-ak evra, ne sećam se tačno i moj dragi kaže da mu ne bi bilo žao da da ni 500 za istu jer vredi svaku paru. Pokušaj nema šta da šteti. Pozdrav i srećno
 
Imam drugaricu koja nazalost ima strasne bolove (karcinom), ona ide redovno na magnetnu terapiju.
Sada izgleda mnogo bolje i sto je najvaznije oseca se mnogo bolje.
 

Back
Top