magneti
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: magneti

Zainteresovan član vlada63 (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Question magneti

Interesuje me imaju li magneti pozitivno dejstvo na zadravlje i mogu li se i kako koristiti kao sredstvo u lecenju reumatskih bolesti

Zainteresovan član maša (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: magneti

o ovome smo već raspravljali ranije, evo da prenesem ukratko, suština je bila da se medicinski radnici nisu složili sa teorijom da magneti imaju u sebi nešto što bi eventualno pomoglo kod odredjenih bolesti ali iskustva su pokazala drugu stranu, naime moj muž koji je godinama patio od jakih skoro svakodnevnih glavobolja i bez brufena nije mogao da zamisli dan, počeo je da nosi ogrlicu sa magnetom i glavobolja je nestalo čini mi se istog dana. Evo godinu i po dana nije popio ni jedan brufen a glava ga je zabolela možda dva tri puta i to svaki put kada je pregladneo.Za sve vreme glavobolja redovno se obraćao i lekaru opšte prakse i neurologu i oftalmologu i niko nije dao nikakvu dijagnozu. Inače čovek nije uopšte sugestivan, baš naprotiv veruje samo u zvaničnu medicinu. Ogrlicu je platio nekih 50-ak evra, ne sećam se tačno i moj dragi kaže da mu ne bi bilo žao da da ni 500 za istu jer vredi svaku paru. Pokušaj nema šta da šteti. Pozdrav i srećno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Re: magneti

Imam drugaricu koja nazalost ima strasne bolove (karcinom), ona ide redovno na magnetnu terapiju.
    Sada izgleda mnogo bolje i sto je najvaznije oseca se mnogo bolje.

Slične teme

1. MAGNETI
    Autor marijanna u forumu Razno
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 18.05.2009., 05:18
  2. Magneti
    Autor DakyK u forumu Zdravlje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 09.11.2008., 07:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor