Zauvek :)(:

da li je mogutje?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Copy_Cat

Aktivan član
Poruka
1.639
razmishljam se neshto.
da li je mogutje provesti ostatak zhivota-narednih 40, 50, 60 godina-samo sa jednom osobom?
dobro, ako je mogutj zhivot samo sa jednom osobom-valjda jeste-da li je mogutje sexati se samo sa njim/njom od danas pa zauvek?:|
neshto mi to nerealno zvuchi.:|
 
Moguce je.
Samo generalno kad zadju u godine mali broj ljudi se sexa...to je i normalno,al provesti ceo zivot sa 1 osobom je moguce...ali veeeeeeeoma retko,vishe izuzetak koji potvrdjuje pravilo.Retko u smislu da im je i poslee toliko godina ipak lepo zajedno.To mora da bude bash poklapanje veliko jer van toga jedino shto drzi mushkarce i zene da se ne pokolju medjusobno je sexualni nagon-znachi nuznost.
 
pa znam ja dosta starijih parova koji izgledaju sretjno i dobro se slazhu, ali da li su oni proteklih godina bili verni jedno drugom? jao ljudi moji shto sam se sad neshto zabrinula, shta mi je (nemam nameru da se udajem josh ako ste na to pomislili) :lol:
 
Maco ne znam šta da ti kažem i ja sam nekad tako razmišljao,kao yebote zamisli samo sa jednom curom ceo život,katastrofa međutim kako godine idu počinju da mi labave nagoni za nekim žešćim promenama pogotovo ako nema razloga za to,a i rekoh malo pre na jednoj sličnoj temi da kad se nadje srodna duša sve je moguće samo treba iznivelisati povremeno.
Poz.
 
da li je mogutje provesti ostatak zhivota-narednih 40, 50, 60 godina-samo sa jednom osobom?

Moguce je. Moguce je i da ceo zivot provedesh bez ikakve osobe.


dobro, ako je mogutj zhivot samo sa jednom osobom-valjda jeste-da li je mogutje sexati se samo sa njim/njom od danas pa zauvek?

I to je moguce. A da li je moguce biti srecan i zadovoljan u takvom zivotu, ili ce pre biti da se trpi, tolerishe, miri sa sudbinom, odriche nagona .. to je drugo.
 
Moguće je i da se čovek zamonaši pa čitav život provede i bez te jedne osobe sa kojom bi se sekso...
mislim da to zavisi više od mentalnog sklopa nego od osobe sa kojom bi eventualno proveo život. Evo, recimo, ja to ne bih mogao. Al, jbg, bar sam svestan svojih ograničenja...
 
pa mogutje je, mogutje, sve je mogutje, mozhe i meni sad ovaj luster da padne na glavu, ali kolike su shanse da se to desi? kako se odupreti svim iskushenjima koja nam zhivot nosi i da li se uopshte opirati, ili zhiveti maximalno? nadam se da se ova pricha netje svesti na "pravu ljubav" i "srodnu dushu", tj. da tje svi biti mishljenja da, kad neko sretne tu svoju "drugu polovinu", vishe mu nikad niko ne padne na pamet ni u kakvoj kombinaciji.
 
evo SILENT, ti kazhesh mogutje je "vrlo retko", shta konkretno mislish pod tim, "vrlo retko" jer nam se netje pruzhiti druga prilika, ili nas niko netje, ili mislish da neko nekome mozhe biti toliko posvetjen da jednostavno chitav svoj zhivot posvetjuje njemu (njoj) i samo njemu?
 
Copy_Cat:
evo SILENT, ti kazhesh mogutje je "vrlo retko", shta konkretno mislish pod tim, "vrlo retko" jer nam se netje pruzhiti druga prilika, ili nas niko netje, ili mislish da neko nekome mozhe biti toliko posvetjen da jednostavno chitav svoj zhivot posvetjuje njemu (njoj) i samo njemu?
Pa, recimo jedan par na svakih 50...
 
Copy_Cat:
razmishljam se neshto.
da li je mogutje provesti ostatak zhivota-narednih 40, 50, 60 godina-samo sa jednom osobom?
dobro, ako je mogutj zhivot samo sa jednom osobom-valjda jeste-da li je mogutje sexati se samo sa njim/njom od danas pa zauvek?:|
neshto mi to nerealno zvuchi.:|

Moguce je ako se kita prestane dizati nakon dve godine ili ako se skroz ukalupe.
 
Ja verujem u ljubav, isto tako verujem i da ljudi mogu da budu zajedno i 30, 40, 50 godina i da se i dalje vole. Ali mi smo svi ljudi i ponekad je nemoguce odupreti se nagonima. Ma koliko voleo/la tu osobu s kojom si, makar jednom ces je prevariti. Zvuci surovo ali tako je
 
Copy_Cat:
pa mogutje je, mogutje, sve je mogutje, mozhe i meni sad ovaj luster da padne na glavu, ali kolike su shanse da se to desi? kako se odupreti svim iskushenjima koja nam zhivot nosi i da li se uopshte opirati, ili zhiveti maximalno? nadam se da se ova pricha netje svesti na "pravu ljubav" i "srodnu dushu", tj. da tje svi biti mishljenja da, kad neko sretne tu svoju "drugu polovinu", vishe mu nikad niko ne padne na pamet ni u kakvoj kombinaciji.
Ja to sa "iskushenjima"ne vidim kao nikakav problem...mada to je stvar razlike izmedju karaktera kod pojedinaca.
Ako mislish da si sa pravom osobom morash da budesh mnogo veika budala pa da sve zayebesh samo zato shto ti se digo i na neku drugu mozda nakon nekog vremena....znam da ima i mnogo takvih al njih treba na giljotinu,retardi...ne znaju shta imaju...ko shto rekoh meni to oko"iskushenja"nikad ne bi bio problem.
Problem je shto odgovarajucih osoba nema za vecinu.
 
shta je prava osoba? ko je prava osoba? meni je uvek bilo lepo, lepo smo se slagali, sve je uglavnom bilo dobro. zashto morash sve da zayebesh? mislish da je nemoguce da skrenesh sa puta pa da se opet vratish na njega? ima li ko iskustva sa nekom dugom vezom-vishe od 10tak godina? shta se deshava "posle"? nishta ne znam, moram da pitam, zanima me da li i na koji nachin vi razmishljate o tome.
 
pa da li je moguce ostati zajedno ceo zivot, uglavnom je dovoljno pogledati nase babe i dede vecina njih su ostali zajedno zauvek... a zene su bile vise verne nego muskarci... a sada.. biti veran celog zivota... naravno da je moguce, ukoliko osoba samoj sebi nije dosadna, pa joj ne dosadi ni partner jer ga stalno iznova upoznaje bolje, uci se da bude sa njim, i tako... upoznaje i samog sebe... veza se razvija... ako imas zelju da samo sa tom osobom ostanes, i karakter da se odupres nagonima... i stav duboko u srcu o tome kako jedna veza treba da izgleda... mnogo nas zeli da nadje nekoga sa kime ce da ostane uvek i da mu bude veran/verna, ali oni koji su snazniji mogu to i da ostvare... oni koji varaju nekoga koga vole su slabe licnosti..
 

Back
Top