DRUGARICE......

YYYYO

Obećava
Poruka
83
e ovako ljudi da vas pitam,posto ste vi ovako mnogo pametni i iskusni......
kako da sjeb. drugarice koje su toliko fine da prave drustvo mom bivsem,keze mu se,plesu,pjevaju,igraju
nebi to bio problem da ja nisam u takoreci svadji sa tim bivsim i ne pozdravljamo se.......
nisam ja ljubomorna na njih dvije,al mi je krivo jer znam da takvo sranje njemu njegovi drugov nikad ne bi napravili......jednostavno izdaja
sta da radim,da ja napadnem njihove bivse........
da udarim tamo gdje su najtanje ili imate jos bolju ideju
 
YYYYO:
e ovako ljudi da vas pitam,posto ste vi ovako mnogo pametni i iskusni......
kako da sjeb. drugarice koje su toliko fine da prave drustvo mom bivsem,keze mu se,plesu,pjevaju,igraju
nebi to bio problem da ja nisam u takoreci svadji sa tim bivsim i ne pozdravljamo se.......
nisam ja ljubomorna na njih dvije,al mi je krivo jer znam da takvo sranje njemu njegovi drugov nikad ne bi napravili......jednostavno izdaja
sta da radim,da ja napadnem njihove bivse........
da udarim tamo gdje su najtanje ili imate jos bolju ideju
Ljanka, shta reci...
 
Razumem sta te povredjuje, njegovi prijatelji su njemu odaniji nego tebi tvoji...
Zasto ne promenis krug ljudi s kojima se druzis? Sasvim je u redu da tvoje drugarice komuniciraju s tvojim bivsim, jer one nisu s njim u svadji, ali nije ok da mu se keze i da se ponasaju na nacin koji tebe povredjuje...Reci drugaricama da ti to smeta. Ako one to odmah usvoje, znaci da tu nije ni bilo neke zle namere, ali ako one ostaju pri svome...to onda i nisu prave drugarice...Prava drugarica je svesna da si ti njen prijatelj, a ne on.
 
gossca:
Razumem sta te povredjuje, njegovi prijatelji su njemu odaniji nego tebi tvoji...
Zasto ne promenis krug ljudi s kojima se druzis? Sasvim je u redu da tvoje drugarice komuniciraju s tvojim bivsim, jer one nisu s njim u svadji, ali nije ok da mu se keze i da se ponasaju na nacin koji tebe povredjuje...Reci drugaricama da ti to smeta. Ako one to odmah usvoje, znaci da tu nije ni bilo neke zle namere, ali ako one ostaju pri svome...to onda i nisu prave drugarice...Prava drugarica je svesna da si ti njen prijatelj, a ne on.
Npr. : RECIKLIRAŠ, a ?!? :lol:
 
ja bi reko da ti pridaješ previše značaja nebitnim stvarima.

o kakvoj je svađi reč pa da te toliko vređa što i ostatak društva ne
mrzi dotičnog ?!
o kakvoj izdaji pričaš ?! jel te taj momak silovao ili tukao
pa da normalno ponašanje tvojih drugarica tumačiš kao izdaju ?

a inače, čitajući tvoju poruku stvarno sam se osećao kao da
slušam najšupljeglaviju 14-godišnju alapaču.

ili detaljnije iznesi problem da bi mi shvatili pravu težinu problema,
ili ti shvati pravu težinu problema.
 
ja razumem devojcicu ( s tim da se ocifgledno radi o decurliji, sto je bitno za temu..imajte milosti.), i poenta njene teme bi bila ta da ocekuje lojalnost od svojih prijatelja. po sistemu- prijatelji mojih prijatelja su i moji prijatelji,neprijatelji mojih prijatelja su i moji neprijatelji. to bi, onako grubo gledano,mozda i trebalo da bude tako, ali vremenom ces nauciti da nikad nije tako jednostavno u zivotu, da sve ima mnogo vise nijansi kao i mnogo vise uglova iz kojih se sve posmatra. za sada, verujem da ti je krivo i potpuno te razumem. imas dve opcije- ili da progutas kosku i kuliras maksimalno, sve je ok, samo se vi druzite s njim, sta se tomene tice. ili da popricas sa njima, da vidis o cemu se radi, ne da ih optuzujes za bilo sta, mozda se one samo ponasaju onako spontano, bez da znaju da je to tebi bolno. a i istovremno, stavi malo te drugarice pod lupu. hm...tek da znas sta ti stvarno misle..
 
-HUGH HEFNER:
drugi srednje medicinske, maximalno...
ha haha... kako sam se slatko nasmejao u ovo nedeljno popodne dok muz.. ma nema veze... e, kraljevi, odem jutros na bazen... i plivam... i uronim glavu u vodu... i poslusam onu tisinu... stvarno volim to... i, k'o da nista drugo ne postoji na ovom svetu... i, u stvari, nista drugo i ne postoji... bar za mene... trenutak koji podelim sa samim sobom... sve je manje i manje takvih, bezbriznih, al' zato ucim kako da uzivam u njima sve vise i vise... ne cekajuci da prodju razmisljajuci o tome kako ce proci... i nasmejem se u vodi... da niko ne vidi... jer ce oni ionako misliti da sam lud... zato sto ne mogu da shvate... tako opravdavaju sebe pred njima... a ja im ne zameram... jer sam sebe odavno opravdao kod mene i ne moram da mi dokazujem vise nista... ako shvatate sta hocu da vam kazem...
 
rile_laki_oblak:
ha haha... kako sam se slatko nasmejao u ovo nedeljno popodne dok muz.. ma nema veze... e, kraljevi, odem jutros na bazen... i plivam... i uronim glavu u vodu... i poslusam onu tisinu... stvarno volim to... i, k'o da nista drugo ne postoji na ovom svetu... i, u stvari, nista drugo i ne postoji... bar za mene... trenutak koji podelim sa samim sobom... sve je manje i manje takvih, bezbriznih, al' zato ucim kako da uzivam u njima sve vise i vise... ne cekajuci da prodju razmisljajuci o tome kako ce proci... i nasmejem se u vodi... da niko ne vidi... jer ce oni ionako misliti da sam lud... zato sto ne mogu da shvate... tako opravdavaju sebe pred njima... a ja im ne zameram... jer sam sebe odavno opravdao kod mene i ne moram da mi dokazujem vise nista... ako shvatate sta hocu da vam kazem...
Jes' da nema veze sa temom, ali znam o cemu pricas..

@tema - ne vidim nista cudno ni problematicno u tome sto tvoje drugarice razgovaraju sa tvojim bivsim. Mislim, u cemu je problem? Bez veze.
 
rile_laki_oblak:
ha haha... kako sam se slatko nasmejao u ovo nedeljno popodne dok muz.. ma nema veze... e, kraljevi, odem jutros na bazen... i plivam... i uronim glavu u vodu... i poslusam onu tisinu... stvarno volim to... i, k'o da nista drugo ne postoji na ovom svetu... i, u stvari, nista drugo i ne postoji... bar za mene... trenutak koji podelim sa samim sobom... sve je manje i manje takvih, bezbriznih, al' zato ucim kako da uzivam u njima sve vise i vise... ne cekajuci da prodju razmisljajuci o tome kako ce proci... i nasmejem se u vodi... da niko ne vidi... jer ce oni ionako misliti da sam lud... zato sto ne mogu da shvate... tako opravdavaju sebe pred njima... a ja im ne zameram... jer sam sebe odavno opravdao kod mene i ne moram da mi dokazujem vise nista... ako shvatate sta hocu da vam kazem...
Ah....udala bih se za tebe....samo da si malo lepši.... I bogatiji....
 
krvolok:
Npr. : RECIKLIRAŠ, a ?!? :lol:
oh... sta da ti napisem... pesmica? recitacija?
:-D Zelim ti zabavan dan, najuzbudljiviji san, nikad da ne budes sam, druge da setas meni da smetas.. zelim ti uspeh i moc, najludji provod kroz noc, ceo svet neka je tvoj, druge da imas, naravno, mene da nemas...
Mladicu moj, problem je tvoj sto si mi tako sladak... :-D
 
YYYYO:
e ovako ljudi da vas pitam,posto ste vi ovako mnogo pametni i iskusni......
kako da sjeb. drugarice koje su toliko fine da prave drustvo mom bivsem,keze mu se,plesu,pjevaju,igraju
nebi to bio problem da ja nisam u takoreci svadji sa tim bivsim i ne pozdravljamo se.......
nisam ja ljubomorna na njih dvije,al mi je krivo jer znam da takvo sranje njemu njegovi drugov nikad ne bi napravili......jednostavno izdaja
sta da radim,da ja napadnem njihove bivse........
da udarim tamo gdje su najtanje ili imate jos bolju ideju

Kupi utoku i izrokaj ih sve!!

Sada dok ti ovo pises oni se verovatno trpaju u troje! :)
 
sevilja:
More_bre, nisam znala da si tako op-rasan! ;)

ah sevilja, kad se žensko nađe u položaju u kojem je ta tvoja
nacrtana cica, pa tako gleda preko boka, pa još takve izazivačke komentare
upućuje....

to znači samo jedno
a048.gif



a ovako bi bilo kad bi te privatio:
attachment.php
 
YYYYO:
e ovako ljudi da vas pitam,posto ste vi ovako mnogo pametni i iskusni......
kako da sjeb. drugarice koje su toliko fine da prave drustvo mom bivsem,keze mu se,plesu,pjevaju,igraju
nebi to bio problem da ja nisam u takoreci svadji sa tim bivsim i ne pozdravljamo se.......
nisam ja ljubomorna na njih dvije,al mi je krivo jer znam da takvo sranje njemu njegovi drugov nikad ne bi napravili......jednostavno izdaja
sta da radim,da ja napadnem njihove bivse........
da udarim tamo gdje su najtanje ili imate jos bolju ideju



Ne vidim šta očekuješ od njih dve kad ste u svadji. A da nisi ljubomorna ne bi ni postavila ovu temu. U tebi je problem curice.
 
seko,pa ti nemas drugarica...lepo ti napusti taj krug ljudi...kako vidim,oni i zasluzuju jedni druge....sitne duse u svakom slucaju,ali...nisi li ti zasluzila to tj nekada uradila nesto slicno nekome od njih,a seko....
 

Back
Top