Krajnje granice....?

BG Pastuv

Zainteresovan član
Poruka
146
Pozdravi svima na forumu... da krenem redom - u poslednje vreme cujem previse istih ili slicnih prica. Lepe devojke se zale kako imaju probleme sa potencijom svojih mladica. Te ovaj moze jednom za vece i to 2 minuta, ovaj 2 puta nedeljno ovaj jednom u 10 dana.... i tako redom. Ja imam drugi problem - ne mogu da nadjem partnerku koja mene moze da prati!
:cry:
Dva, tri, maksimalno cetiri orgazma za vece ili tokom dana i one ne mogu vise?!?! :shock:
O cemu se ovde radi? Jesam li ja nenormalan ili je stres ucinio svoje ili ocigledno delim krevet i ponekad sediste od auta sa pogresnim osobama?
Unapred hvala na odgovorima
 
BG Pastuv:
Pozdravi svima na forumu... da krenem redom - u poslednje vreme cujem previse istih ili slicnih prica. Lepe devojke se zale kako imaju probleme sa potencijom svojih mladica. Te ovaj moze jednom za vece i to 2 minuta, ovaj 2 puta nedeljno ovaj jednom u 10 dana.... i tako redom. Ja imam drugi problem - ne mogu da nadjem partnerku koja mene moze da prati!
:cry:
Dva, tri, maksimalno cetiri orgazma za vece ili tokom dana i one ne mogu vise?!?! :shock:
O cemu se ovde radi? Jesam li ja nenormalan ili je stres ucinio svoje ili ocigledno delim krevet i ponekad sediste od auta sa pogresnim osobama?
Unapred hvala na odgovorima

Aj bre paljevino.........
 
jel neko gledao bisere i onog pandura sa nekim stvarno neverovatnim Bg pricama...
eto recimo pre 20tak godina valjda bio je tip koji je imao redovne odnose sa zenom(bas tih 3,4 puta) i to svaki dan.. a opet je pored silovao negde oko 20 do 30 zena dok ga nisu capili... razmisli o svojim zeljama i kreni u akciju pod okriljem mraka!!! :P
 
seaman:
jel neko gledao bisere i onog pandura sa nekim stvarno neverovatnim Bg pricama...
eto recimo pre 20tak godina valjda bio je tip koji je imao redovne odnose sa zenom(bas tih 3,4 puta) i to svaki dan.. a opet je pored silovao negde oko 20 do 30 zena dok ga nisu capili... razmisli o svojim zeljama i kreni u akciju pod okriljem mraka!!! :P
Podstrekivanje? :roll: Mislim da podleze nekim Zakonskim merama....
 
Pazi brate,tolika erekcija moze da ti se 'obije o glavu' i to ne donju vec onu na ramenima :D
nisi brate nenormalan,i ja imam isti problem a znam i neke likove cije partnerke nemogu da ih prate.
Ne daj da ti ona ubije zelju za jos i jos sex-a,moj savet je da pre sex-a malo i 'sam' radis ako vec neces da je varas ili,najbolje da nadjes jos neku.
Njih dve ce te veoma dobro stesati,moze i istovremeno ako ih nagovoris :P
Sve u svemu ti si jedna zdrava i prava osoba koja moze da tu.. kada pozeli i to treba da te zadovolji psihicki,a za fizicko zadovoljenje poslusaj moj savet
 
BG Pastuv:
Hvala brate! Delim tvoje misljenje. Mi koji mozemo uzivacemo i snalazicemo se. A ovi impotentni nek verbalno podbadaju, ionako nisu za bolje....
-BRAAAATEEEEEEEEEEE 8) mojne da ti njajuke samo ti radi svoje,postuj svoje seme BRATEEEEEEEEEE
Srbija treba priplodne konje za dizanje nataliteta
kapiras BRATEEEEEEE,mojne da te taki leraju :D :lol: :) :roll: :cry: :( :? :x
 
Sta da ti kazem. Cim nema ko da te isprati, znaci da si pun muskih hormona koji izbijaju iz tebe da urnises zenski rod, ali ti je zbog toga glava sve celavija.... sto znaci da treba da se kast....s i svi problemi ce ti biti reseni
 
BG Pastuv:
Pozdravi svima na forumu... da krenem redom - u poslednje vreme cujem previse istih ili slicnih prica. Lepe devojke se zale kako imaju probleme sa potencijom svojih mladica. Te ovaj moze jednom za vece i to 2 minuta, ovaj 2 puta nedeljno ovaj jednom u 10 dana.... i tako redom. Ja imam drugi problem - ne mogu da nadjem partnerku koja mene moze da prati!
:cry:
Dva, tri, maksimalno cetiri orgazma za vece ili tokom dana i one ne mogu vise?!?! :shock:
O cemu se ovde radi? Jesam li ja nenormalan ili je stres ucinio svoje ili ocigledno delim krevet i ponekad sediste od auta sa pogresnim osobama?
Unapred hvala na odgovorima
izvini, moram da te pitam sex ili/i vodjenje sluze samo da bi se doziveo orgazam ili mozda ipak za nesto vise?
 
BG Pastuv:
Jesam li ja nenormalan ili je stres ucinio svoje ili ocigledno delim krevet i ponekad sediste od auta sa pogresnim osobama?
Unapred hvala na odgovorima
naravno da si normalan... želje i potrebe su stvar pojedinca...

mada zanima me jedno... dali ti je sex jednoličan... moguča opcija zašto devojka ne bih želela je ponavljanje - dosada... doduše i lomljenje u autu nekoliko puta za veče nije privlačna misao...

moj savet: unesi malo raznolikosti u sex kao i u mesta događanja i nađi devojku kojoj treba duži period da doživi orgazam... takva če ti biti čak zahvalna što se trudiš oko nje...

good luck 8)
 
Blondi,
tebi cu odgovoriti - ovim nezrelim raspolozenim za lose sale - ne pada mi na pamet.

Dakle - niti mi je seks jednolican niti imam bilo kakvih problema na tu temu...
Takodje, auto je samo pomenut u njemu sam najmanje puta vodio ljubav. Krevet, moja kancelarija, plaze na Dunavu, moru.......i da ne nabrajam dalje...a tek one usamljene kucice negde daleko od sveta...
hvala na ozbiljnom pitanju, pozdravi za LJubljanu iz Beograda~
 

Back
Top