gase mi se programi

pumma

Zainteresovan član
Poruka
150
prvo je počeo windows explorer čudno da se ponaša, i svaki put kad uđem u neke moje fajlove sa filmovima i slikama, prvo mu treba puno vremena da to otvori, i onda mi se pojavi ono prozorče s objašnjenjem da WE mora da se zatvori. I tako svaki put kad uđem u te fajlove. Posle toga, i neki programi su počeli da mi se isključuju odmah nakon uključenja (npr. XnView se odmah isključi čim uđem u njega, a sad je počeo i BSPlayer da mi kod određenih filmova javlja ovo:

BSplayer v1.32.820, Unhandled exception at EIP: 00000000
If you click 'Close' application will be terminated.
Please report this info to the author with description what were you doing.
Access violation at address 00000000. Read of address 00000000
EAccessViolation
, 0x0055E60F, 0x0055E80D, 0x004554DF, 0x0044C82A, 0x7E418734, 0x7E418816, 0x7E41C63F, 0x7E41F65D,

A isto to mi javlja i SubtitileWorkshop, i to kod istih fajlova kao i kod BSplayera (a ti fajlovi su do skoro normalno radili).

Ima li neko savet šta može da bude u pitanju i kako to da ispravim??? Hvala
 
Ako imaš malo sreće rešenje je Start - Run: regsvr32 /u shmedia.dll
Ako to ne pomogne, ukloni sve kodeke. Nešto imaš u Add/Remove: idi na uninstall, a ostalo ukloni iz Control Panel - Sounds and audio Devices - Hardware - Video Codecs - Properties. Onda instaliraj najnoviji ffdshow ( to ti je dovoljno za početak ).
 
instalirao sam ponovo one kodeke sa stranice, što je maksvel dao, i za sad izgleda da je problem rešen, rade svi filmovi

@dr_Bora: ako opet počne isto, uradiću tako kako si napisao..

HVALA mnogo obojici!!!
 
Imao sam isti problem kao i ti a uzrok svega je da sam fasovao virus koji mi je usao u sistemsku memoriju. Sve sam i ja to radio deinstaliro pa instalirao i to sve radi dok ponovo ne startujem sistem . Svi antivirusi na netu sto su FREE to je u prevodu sr.nje. Kupis legalno NOD32 i on jeb. kevu
 

Back
Top