Arbanasi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Dana 21.06.07. održan je naučni skup u SANU-u,a tema je bila ARBANASI OD KAVKAZA DO SRBIJE. Da ne bih ja mnogo pametovao evo originalnog ekspozea dr. Jovana Deretića.
 
ekspoze
 

Prilozi

  • tn_arbanasi.jpg
    tn_arbanasi.jpg
    51,2 KB · Pregleda: 33
AKHENATON:
Otkud Deretić na skupu SANU???? Daj ne lupaj.......molim te....

Ebo vas sve Seretić da vas ebo....:evil:
Kao prvo nemoj da budeš nepristijan(a),uđi na internet TANJUG-a i RT Vojvodina pe se obavesti,ja ne lažem da ti ne kažem nešto mnogo gore.
 

Prilozi

  • tn_arbanasi 004.jpg
    tn_arbanasi 004.jpg
    56,6 KB · Pregleda: 8
SAD SAM VIDEO :shock: :shock: :shock: :shock:

MILOŠ BLAGOJEVIĆ ZA ISTIM STOLOM SA SERETIĆEM.......!!!!! SA TIM DEGENERIKOM???
OOOOOO, PA ONDA JE NAŠA ISTORIOGRAFIJA DOTAKLA DNO DNA...ZGADIŠE MI SE SVI...
 
САНУ: Округли сто о пореклу Албанаца

БЕОГРАД - Српска академија наука и уметности организује данас у Београду округли сто на тему "Проблеми методологије истраживања порекла Албанаца". Циљ научног скупа је да подвргне научној критици идеолошку теорију о илирском пореклу Албанаца, чија је сврха било оправдање историјских права Албанаца на суверено поседовање Косова и Метохије, наведено је у саопштењу САНУ. Организатори су најавили да ће скуп "имати мултидисциплинарни карактер, њиме ће се испитати све димензије овог проблема: историографска, лингвистичка, археолошка, културна..."



Округли сто водиће академик Михаило Марковић, а међу учесницима биће и историчар Михаило Станишић, правник Милутин Јаћимовић, историчар Јован Деретић, академик Милош Благојевић, историчар Момир Јовић, представница Руске академије наука Јелена Гускова.
На научном скупу учестоваће и археолог Ђорђе Јанковић, магистар физичких наука Драгољуб Антић, историчар Никола Жутић, политиколог Слободан Јарчевић, социолог и историчар Радомир Ђорђевић...

A ovo je najtužnije od svega....Koji je pa on istoričar, ebo ga pas?????
 
OVO JE NEČUVENO......DA SE BLAGOJEVIĆ TAKO NISKO SPUSTI I SEDNE ZA ISTIM STOLOM S OVIM KREMBILOM...........MAŠINCEM KOJI JE UMISLIO DA JE ISTORIČAR.....MOŽ DA ZAPEČATIMO SANU OMA....
 
Btw, Albanci niti su autohtoni, niti vuku poreklo od Ilira....i podržavam skup...ALI KOJ ĆE IM ANTRAK DERETIĆ SA NJEGOVOM METODOLOGIJOM; ZIMA BABI=ZIMBABVE.....MANI TO, BA=MANITOBA....

KAKO BE TAKO NISKO MOŽE SANU DA PADNE????
 
Ma pala nam nauka nisko....Lupila o dno.......Sanu možć katanac da turi oma kad svaka budala mož' da zasedne na naučnom skupu rame uz rame s akademicima........***** ti ja takvu državu....more i zaslužili smo da nas nema.......**** im svima pas mater......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top