GROZNI USLOVI U DECIJIM BOLNICAMA

snezac

Zainteresovan član
Poruka
421
Dragi forumasi molim Vas za misljenje i predlog kako da prodrmamo stoku u skupstini ( mislim na sve )i dragog nam svima ministra zdravlja da se nesto promeni u bolnicama , gde nasi najmladji moraju da se lece. :evil: I ne samo tim nego i u porodilistima......
Znam da je generalno situacija svugde grozna ali daj da pocnemo od nekud.
Vredi li pisati na kancelariju predsednika,praviti peticije , akcije....
Javno govoriti i pisati o korupciji u Zdravstvu sa Imenima i Prezimenima doktora....
Na forumu Dom i Porodica otvorena je tema grozni uslovi u decijim bolnicama kao i jos neke zanimljive za vas sa" politike".
Hvala svima koji zele da nam pomognu :) :)
 
Jedino da smenimo ministra, nema druge. Nije šala, znamo kako je u dečjim bolnicama, u stvari u svim bolnicama, stalno stižu neke donacije, gde su - ne zna niko. Vredi pisati svima, svakog dana, možda imamo sreće da neko i pročita. Šta da ti kažem, katastrofa.
 
Ukljuciti medije u pricu bi bilo koliko-toliko dobro resenje, ne kazem da bi to iz korena promenilo situaciju, ali bi bar malo uzdrmalo medicinsku elitu.Prozivati i doktore i sestre, imenom i prezimenom! Dok ne dodje do javne pobune, niko se ovakvim pitanjima nece ni zanimati. Zalosno je i sramotno videti u kavim se uslovima lece ljudi u Srbiji, a narocito deca.
 
ajde ok razumem da nam je zemlja siromasna... ali ne razumem gde idu swe te pare prikupljene od poreza pa ljudi to su milijarde racunajte da swaka prosecna kuca mesecno da drzavi preko poreza pa barem 100 eura (mislim na totalne rashode jedne troclane porodice prema drzavi , mislim na swu pdv vrednost daqkle cigare hlen mleko i swe ostalo sto se da oporezovati...)...
e sada pomnozite to sa jedno 3 miliona i dobicete mesecni priliv u drzavnu kasu... ( naravo raqcunaica nije precisna , odoka je !!!)
 
Наш драги министар здравља Томица Милосављевић је био принуђен 2 пута на оставку, па ће морати и трећи пут да даје оставку. Он има свој задатак, а то је да растури здравствену структуру у Србији. Хоће ли му поћи за руком? То зависи од вас драга господо који гласате за њих.
 
Taj zlosrecni Tomica nikad podneti ostavku nece...Na zalost!!!!!

Evo ja sam trudnica i rado cu reci ko mi trazi i koliko za porodjaj.Imam jos malo do porodjaja.Takodje cu Vam dostaviti spisak stvrai koje ste obavezni poneti u porodiliste onaj famozni sa TOALET PAPIROM I PLASTICNOM CASOM,posto od onolkih para koje uzese nisu stigli na to da potrose.....
 

Back
Top