Kako se treba ponuditi samo seks??

Pridjes prostitutki i ponudis joj samo seks i ona to odusevljeno prihvati da odradi, a kad zavrsite, nece se znati ko ce pre potrcati ka vratima...

A ti resio da ustedis...
Koja sta zeli saznaces lako - prosto je pitas "kakav odnos ti je sad potreban, kakav odnos zelis?"
 
i ona fino i kulturno, isto kako si je ti pitao, kaze: pa, kad malo bolje razmislim, ja sada zelim snosaj..
a ti kazes: zaista? eto i ja, kako je to lepo!
a ona kaze: o kako sam sada srecna!
a ti kazes: i treba da budes, sad cu da te karam!
i ona, u odusevljenju, baca se na pod i ceka..
i ti se bacis na nju..i eto SEKS!
 
Marin55:
Iskreno ja imam jedni manu da ne mogu zenskoj ponuditi samo seks nego uvijek idem na neku ljubavnu vezi ili brak.
Kako da ponudim djevojci samo seks??Niikako da to kazem.Mislim da ce mi se uvrijediti zenska.Da kaze ja nisam ***** ili laka djevojka.
Kako da ponudiš devojci sex?!!! Vrlo lako! Redovno prati šta se dešava na Forumu...sa posebnim osvrtom na postove Maria i Click-a.... I sve će ti se samo kasti.... Eh, da je Vaseron tu....već bi ti dobio neki koristan "savet"....Ovako...
 
Marin55:
Iskreno ja imam jedni manu da ne mogu zenskoj ponuditi samo seks nego uvijek idem na neku ljubavnu vezi ili brak.
Kako da ponudim djevojci samo seks??Niikako da to kazem.Mislim da ce mi se uvrijediti zenska.Da kaze ja nisam ***** ili laka djevojka.

konkretno i direktno,ali kulturno.
ako hoces samo sex,slobodno to i kazi.
bolje da budes iskren,nego da svoj libido obavijas u nekakva romanticna mrsomudjenja,a onda da dodje do nesporazuma,pa da neko bude povredjen.
 

Back
Top