HEROES

I evo dok dlanom o dlan, vec 8ma epizoda drugog serijala....

Samo se plasim(ili se meni cini) da malo pocinju da razvodnjavaju...Posto je 1sezona bila smislena od prve do zadnje, sad mi deluje da traze nacin da je razvuku ne bi li ugurali i trecu sezonu:(
 
I evo dok dlanom o dlan, vec 8ma epizoda drugog serijala....

Samo se plasim(ili se meni cini) da malo pocinju da razvodnjavaju...Posto je 1sezona bila smislena od prve do zadnje, sad mi deluje da traze nacin da je razvuku ne bi li ugurali i trecu sezonu:(

Gore od razvodnjavanja je to sto se zbog strajka sezona najverovatnije zavrsava posle 11. epizode... :(
 
Ko strajkuje? Heroji?:lol:
Ne, pisci i scenaristi, sve serije su ugrozene i ne zna se kad ce nastaviti snimanje...
svi imaju jos par epizoda i to je to...
Recimo za sad je odlozena nova sezona 24, Prison Break ide na raniju pauzu...
A nece biti ni onog Heroes spin off-a...
 
Svi pisci i svi scenaristi SVIH serija strajkuju?!? Oni to imaju neki sindikat?

Ode Holywood u propast...
Tako nesto...
U krizi su sve primetime serije(Lost, Heroes, desperate Housewives...), kao i sapunice i sou programi (mada me za to bas briga).
Iako moze izgledati tako, stvar uopste nije naivna, snimanja su prekinuta...samo jos par epizoda imaju u rezervi i to je to...
 
Sve najbolje shta bih drugo mogao da mislim. U danashnje vreme postoji veliki nedostatak maste kod pravljenja serija. 90% serija se svodi na to shta rade policajci grada Chikaga, dobri i losi, cia i bia, CSI u svim gradovima planete, advokati, lekari, eventualno neki los rimejk Galaktike... U nedostaku dobrih serija poceo sam cak da gledam i Mile High.

Nema vise Star Treka, ni dobrih SF serija. Sem SGA. Tako da su Heroji dobrodoslo X-men like fantasy ostvarenje. Prva sezona je bila vrh, a ova druga je malo mutna ali ima jos shanse da ce se poboljshati.
 
Nisam primetio to za br. epizode. Jesu razvodnili al to je trebala biti samo trecina sezone.
Video sam neke scene iz trece sezone izgledaju mnooogo dobro, al steta sto pocinje tek u septembru :(
 

Prilozi

  • Elle_Heroes.bmp
    69,7 KB · Pregleda: 14

Back
Top