Muzikom izraženo Neizrecivo.
Prikazujem rezultate 1 do 1 od 1

Tema: Muzikom izraženo Neizrecivo.

Zainteresovan član ashtoznam (avatar)
    Učlanjen
    06.06.2007.
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Muzikom izraženo Neizrecivo.

16 godina sam tražio nešto. Nikad nijesam znao šta tražim, ali sam uvijek vjerovao da ću prepoznati to nešto kada ga vidim. To nešto sam tražio i u psihologiji, fizici, filozofiji i matematici ... i nijesam ga našao. Svakog dana mi je izgledalo kao da ću već sjutra naći to što tražim ... i tako 16 godina. Izgledalo mi je kao da sam se u filozofiji najviše približio tome nečemu, tome Neizrecivom. I jesam, približio sam se, ali ne dovoljno blizu.

I tako jednoga dana, ne znajući više šta da radim, uključio sam radio ... i tri sata šaltao radio stanice. Dobio sam žuljeve od šaltanja ... I onda sam čuo nešto predivno, savršenstvo, to što sam tražio, neizrecivo ... neku muziku.

Čuo sam Astral Projection - Solid Electronics. Oduševio sam se. Našao sam ono što sam tražio. Pravo je pitanje da li bi u toj muzici vidio savršenstvo da se prije toga 8 godina nijesam intezivno bavio filozofijom. Ne znam, možda i ne bih, ali ta muzika je najviša filozofija za koju znam, iako do nje možda postoje stotine nužnih nemuzičkih stepenica.

melodičnost + brzina + snaga = Astral Projection

Ovdje možete potpuno besplatno i legalno poslušati djelove pjesama (01:45):

Astral Projection -solid electronics- audiojelly play- trackitdown play
    Astral Projection -people can fly- audiojelly play- trackitdown play
    Astral Projection -enlightened evolution- audiojelly play- trackitdown play
    Astral Projection -power gen- audiojelly play- trackitdown play
    Astral Projection -no one ever dreams- audiojelly play- trackitdown play
    Astral Projection -searching for ufo`s- audiojelly play- trackitdown play
    Astral Projection -let there be light- audiojelly play- trackitdown play
    Astral Projection -axis- audiojelly play
    Astral Projection -the prophecy- audiojelly play- trackitdown play
    Astral Projection -mahadeva- audiojelly play- trackitdown play

Ako imate jaču internet vezu, lakše vam je preko audiojelly-a.

Na trackitdown se ide preko PLAY NOW koje je na sredini stranice. Playlista sa strane su predlozi sajta i ako odmah kliknete na trougao za play, puštićete te predloge, a ne ono što sam gore napisao, tako da potrudite se da nađete đe piše PLAY NOW.
    Onaj dio o kupovini je samo ako hoćete da kupite cijeli MP3 File.
    Inače, slušanje dijela pjesme je POTPUNO BESPLATNO. Nadam se da ćete se znati snaći na ovim stranicama.

Astral Projection (Avi Nissim & Lior Perlmutter iz Izraela) su inače jedan od najpoznatijih trance bendova na svijetu.

Astral Projection Official Website http://www.astral-projection.com/
    Astral Projection @ trackitdown http://www.trackitdown.net/artist/2845.html#/content_site/main.aspx?siteid=1
    Astral Projection @ audiojelly http://www.audiojelly.com/more_info.cfm?id=1758
    Astral Projection @ Wikipedia http://en.wikipedia.org/wiki/Astral_Projection_%28group%29

Pravi doživljaj se postiže sa jačim zvučnicima ili barem jačim zvukom na običnim. Ne štedite zvučnike!

Šta vi mislite o ovoj muzici? Može li ona biti filozofija i posebno najviša filozofija? Može li muzika kao muzika i bilo koja muzika biti filozofija? Možda ja samo umišljam?
    Nemojte se oganičiti samo na muziku koju sam gore naveo. Možda ste u nekoj drugoj muzici vidjeli Neizrecivo? Ako jeste, onda koja je to muzika i koje pjesme?
    I ne zaboravite da ova muzika možda jedino dobija smisao ako ste već duže vremena 'navučeni na filozofiju'.

Nadam se da ću biti ozbiljno shvaćen.
    Poslednji put ažurirao/la ashtoznam : 22.06.2007. u 04:40

Slične teme

1. klub sa muzikom za djuskanje?
    Autor silverbeam u forumu Muzika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 13.03.2007., 18:32
  2. HELP ME PROBLEM SA MUZIKOM!!HITNO!!
    Autor Akhenaton u forumu Multimedija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 19.04.2004., 17:33
  3. problem sa muzikom