Savetovaliste

br.2
-zasto ne treba juriti ozbiljnu vezu sa muskarcem koji je ozenjen ili je bio ozenjen
zato sto ma koliko se on trudio da se "ispravi" u odnosu na prvi put uvek ostaju "mrlje" u vidu navika
 
PrePametan:
br.3
svaki muskarac ima potrebu i zelju da bude naj naj u svemu i ma koliko vam se cinilo da nije sujetan ipak mu nikad (ili bar ne detaljisite) ne pricajte o prethodnicima ...

svako pravilo ima izuzetak
dakle pričajte mu slobodno o prethodnicima
ako su bili nikakvi
 
dakle zasto bi neko uopste pricao o onima ispred?
mogu da se spomenu u nekom kontekstu,ali tupljenje stvarno nema smisla.svaka prica o tome nekome nekom buducem znak je da taj neko jos uvek ima vaznu ulogu u nasem osecajnom zivotu.onda je sve posle laz.
savet broj 4: dok ne prebolite nekoga stvarno ne ulazite u drugu vezu.
 
PrePametan:
br.2
-zasto ne treba juriti ozbiljnu vezu sa muskarcem koji je bio ozenjen
zato sto ma koliko se on trudio da se "ispravi" u odnosu na prvi put uvek ostaju "mrlje" u vidu navika
razmatram samo ex ozenjene (tj razvedene) za potrebe ove diskusije... sto bi se oni "ispravljali"? mislim to ti je isto kao sa vezama (bivsim) - sto jednoj zeni prija, drugoj moze da smeta, i obrnuto...
 
moje srce:
razmatram samo ex ozenjene (tj razvedene) za potrebe ove diskusije... sto bi se oni "ispravljali"? mislim to ti je isto kao sa vezama (bivsim) - sto jednoj zeni prija, drugoj moze da smeta, i obrnuto...


vvuk dlaku menja ali cud nikako
savet : zene gledaju globalno sto je smetalo prethodnoj smetace i sledecoj (mozda ne u pocetku dok traje stadijum zaljubljenosti)
 
Struja:
dakle zasto bi neko uopste pricao o onima ispred?
mogu da se spomenu u nekom kontekstu,ali tupljenje stvarno nema smisla.svaka prica o tome nekome nekom buducem znak je da taj neko jos uvek ima vaznu ulogu u nasem osecajnom zivotu.onda je sve posle laz.
savet broj 4: dok ne prebolite nekoga stvarno ne ulazite u drugu vezu.

odlicno razmisljanje i savet !


- ukoliko vasa "momcina" ima i prikolicu u vidu deteta (vi to znate i prihvatate) ali se ponasa kao da ga nema ili govori da mu je nevazno i tako to jer voli vas ...
savet br 5.
-od ovakvih (ukoliko vi mislite ozbiljno) bezite glavom bez obzira jer su neodgovorni a to povlaci jos vecu gomilu drugih zezova
 
@PrePametan
A je l' tebi neka ozenjena/razvedena momcina sa prikolicom skinula ribu, pa si sad tako prepametan i pun saveta glede istih?

Ne uzimaj ovo sto sam napisao zdravo za gotovo.
 
Savet 2895624938,32.

Pozeljno je da 4umashica tu i tamo spoemene neshto u vezi kuvanja il se upisha na temu takve sadrzine da bi se videlo i ako je ultra-mega-giga-fensi moderna,shto je naravno normalno,nije joj prepreka da bude i extra domacica koja ce uvek lepo natoviti svoju deblju polovinu.(:
 
PrePametan:
br.2
-zasto ne treba juriti ozbiljnu vezu sa muskarcem koji je ozenjen ili je bio ozenjen
zato sto ma koliko se on trudio da se "ispravi" u odnosu na prvi put uvek ostaju "mrlje" u vidu navika
Zavisi. Upoznala sam divne muskarce koji su se ozenili po drugi put i bili zaista super prema zeni, oni (mnogi) su vise uplaseni od ponovnog neuspeha i vise se trude...
 
kakvu god temu da otvoris na forumu uvek ce se naci neko ko ce je spamovati bez obzira sto ima mali milion drugih chat opcija, ali se ne treba ljutiti to je njihov vid egzistiranja na forumu

opsti savet :
praviti se pred drustvom pametan ili prepametan je velika glupost narocito ukoliko koristite sistem (koji se kod normalnih ljudi jako negativno ocenjuje) oblatite ili pokazite da je neko drugi glup da bi ste vi ispali pametni.
 

Back
Top