Spermogram

Punisher:
Ima li neki nacin da se na ovom forumu ogranici pristup mladjima od 18 godina?


Mislim da bi se Zigi sada slatko nasmejao da je živ. Njegova nesreća je bila što je rodjen u pogrešnom trenutku jer iako se ljudi nisu promenili od pećinskog razmišljanja (popijem-pojedem-poyebem) utvrdjivao je činjenice dok su se ljudi još ustezali da kažu šta su doživeli, misle ili sanjaju. Bilo je to vreme dok su novine služile kao sredstvo informisanja kada izlazi Sunce a kada zalazi, kada je Crveno slovo a kada pun Mesec i kome je izgorela štala. Najmanje su novine služile da objave kome je ispala sisa ili koja je fufa na djanu pokušala u emisiji da poveća publicitet.

O čemu ja ovo? Dosadno mi...

Vidi, od treće godine života znamo za razliku medju polovima. Do 12-te godine seksualni porivi ne postoje. Od 12-te godine počinju promene. Sa 14 godina su naše prababe radjale. Sa 16 se išlo u rat.

Kakvih crnih 18 godina? Pa toliko se živelo u pećinskom dobu...

Možda si mislio na moral? To ni crkva nije dokazala šta je a biće da nije ni onaj čuveni francuski moralista što ga je crkva ganjala. E sad ako je posao crkve da se bavi tudjim genitalijama onda to i nije baš nešto moralno.

p.s. Zigi aka Sigmun Frojd
 
to je jedna od najčešćih fantazija koje imaju
devojčice kada uđu u pubertet i počnu da imaju
sexualne fantazije:

da ih neki ogroman tuki nabrči do yaya
i ispusti salve i mlazeve sperme, koju u tim fantazijama
zamišljaju kao neki božji nektar neverovatno dobrog ukusa.
 
More_bre:
to je jedna od najčešćih fantazija koje imaju
devojčice kada uđu u pubertet i počnu da imaju
sexualne fantazije:

da ih neki ogroman tuki nabrči do yaya
i ispusti salve i mlazeve sperme, koju u tim fantazijama
zamišljaju kao neki božji nektar neverovatno dobrog ukusa.

:lol: :lol: :lol:

То памтиш из времена кад си био девојчица у пубертету?
 

Back
Top