princ of persia the two thornes- problem

E secam se ovoga, imas sa strane zidova arene, neke stepenice,sipke i sl kojima se penjes do vrha onda skocis na dzina, i tu imas speed kill u letu, on mu zabode noz u oko, pa onda isti postupak sa stepenicama sa druge strane arene i drugim okom, i kad ga oslepis onda udri po nogama dok ne odapne.
 
e ljudi ja ili sam glup i nesposban ili ova igrica ima neki bag, krenuo sam od pocetka i svaki ali bas svaki speed kill mi je bio uspesan i kad sam dosao do arene ista prica ne mogu pa da me piiiiiiiiip. smorio sam se ko poslednji mohikanac presao sam i 1 i drugi deo za 2 nedelje i sad cu izgleda ovde da je zavrsim :???:
 
Nebi tu trebalo da bude nikakav bug, reci dali dobro vidis kad ekran promeni boju i treba da uradis speed kill, probaj da menjas gama ,brightness i contrast stavke ako ne mozes da uocis taj momenat. Ako mozes jednostavno par puta probaj i namerno promasi ali nauci u kom je momentu speed kill pa onda klikni pre nego sto treba ako zakasnis da ga uradis, ako ni ovako ne uspe, onda koristi rewind moc kad promasis, ubosces valjda jednom.
 
da da bas se lepo vidi kad onako na sekund izgubi boju i zasvetli bodez ali fora je sto kod mene zasvetli samo jednom samo kad skocim na njega prvi put posle toga nit se menja boja nit svetli bodez. cak sam otisao kod ortaka da instaliram kod njega jer ima mnogo bolji komp i monitor ali ista prica dosao dotle i isti problem :(
 
Mora da radis nesto pogresno, da ponovim krenes preko nekih kamenih blokova, sipki i drvenihj stepenica uvis po zidu arene, skocis na njega pa speed kill, on srusi te stepenice i sipke, odes na drugu stranu arene pa opet uvis uza zid skocis na njega pa speed kill, nista drugo ti ne mogu reci.
Sto se tice slicnih igrara, najslicniji je Tomb Raider, recimo jos beyond good & evil, bloodrayne, vampire the masquerade & bloodlines, mozda ti bi se splinter cell svideo iako nije toliko slican.
 
eeeee pa ja neidem tako. ja se prvo popnem uz stepenice pa se onda bodezom kacim po zidu na one krugove pa opet stepenice pa jos jednom zabodem bodez u zid pa sam onda na njegovom nivou i kad skocim ka njemu onda mi se ukljuci speed kill i ja u pravo vreme kliknem ali vise se ne ukljucuje. a probao sam i drugi put kad mu prvo skoci na ruku ali tu me odma uhvati.
 
Orreol ij sam nekad imao isti problem I znam u cemu grijesis.Kad skocis na diva i kad ti se ukljuci speedkill klikni samo jednom i nemoj da diras nijedan drugi taster.Princ ce se sam penjati do vrata i onda ce ti se opet ukljuciti speed kill,ti trebas tada da kliknes jednom i nediras nijedan taster.Jos jednom ce se ukljuciti speedkill klikni jednom i iskopaces mu jedno oko.Isti postupak uradi i sa druge strane.Kad mu iskopas oci trebas da ga udaras po koljenima i on ce da padne.Onda mu ustrcis uz ledja i uz nekoliko speedkillova ces da ga ubijes.Nadam se da sam ti pomogao.
 

Back
Top