City of Heroes / Villains

@bufla : znaci prvo biras archeotype (klasu) i origin (rasu) iako origin ne utice na fizicki izgled kasnije igra veliku ulogu. Onda biras svoje moci po ugledu koji si archeotype izabrao. E onda biras build imas male, female i huge i mozes da namestis nizak, visok, weight, itd. E onda pravis svoj kostim, pa imas tako da namestas kostim imas bukvalno beskonacno kobinacija za kostim, na kraju biras ime, pises svoju pricu i svoj batte cry.
 
dodgeme:
@bufla : znaci prvo biras archeotype (klasu) i origin (rasu) iako origin ne utice na fizicki izgled kasnije igra veliku ulogu. Onda biras svoje moci po ugledu koji si archeotype izabrao. E onda biras build imas male, female i huge i mozes da namestis nizak, visok, weight, itd. E onda pravis svoj kostim, pa imas tako da namestas kostim imas bukvalno beskonacno kobinacija za kostim, na kraju biras ime, pises svoju pricu i svoj batte cry.

zvuci zgodno....ja mislim da ni jedan marvel zaludjenik nije odolio da ne proba :lol:
svoja prica...hmm.....Sale The Gr8 8)
 
dodgeme:
@bufla : znaci prvo biras archeotype (klasu) i origin (rasu) iako origin ne utice na fizicki izgled kasnije igra veliku ulogu. Onda biras svoje moci po ugledu koji si archeotype izabrao. E onda biras build imas male, female i huge i mozes da namestis nizak, visok, weight, itd. E onda pravis svoj kostim, pa imas tako da namestas kostim imas bukvalno beskonacno kobinacija za kostim, na kraju biras ime, pises svoju pricu i svoj batte cry.
jel ti nije problem da jos pricas
zanima me kakav je svet
da li se sve svodi na pvp
good vs evil ili imas questove ko spasi dete od pozara :lol:
btw koj je tvo battle cry :)
Bllade:
zvuci zgodno....ja mislim da ni jedan marvel zaludjenik nije odolio da ne proba :lol:
svoja prica...hmm.....Sale The Gr8 8)
darn it
that's sounds like me :lol:
 
dodgeme:
kao prvo lepo sam ti reko da se NE REKLAMIRAS u ovom topicu, drugo nepostoje privatni serveri za CoH/V nego samo oficijalni, a to za 10$ da bi igrao na privatnom serveru, idi varaj nekog drugog tako














sto da varam bilo koga brate moj imas malo vise od google i tako to da bih narao nesto ja ti TVRDIM da ima ali nije ni vazno da ti opet nezakljucaju necu se raspravljati sa tobom da ti dokazujem jer stim nista nedobijam ni ja ni ti :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
icon_postovanje.gif
 

Back
Top