DA ILI NE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Corey

Aktivan član
Poruka
1.805
Zanima me odogovor suprotnog pola na ovo pitanje.Da li vi volite momke koji se oblace ko pankeri posto je to moj stil oblacenja i uvek u meni ima strah kada prilazim nekoj devojci da joj se mozda ne dopadam. :roll:
_______________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Pa ovako...nikad nisam odredjivala dechka po tome kako se oblaci.Imala sam momke koji su bili i raperi, hoperi,metalci i punkeri...tako da mi je stvarno svejedno...doduse uvek postoje one koje samo gledaju oblacenje..povrsne...:(
 
Licno mislim da stil oblacenja nije bitan.
Ako si ti O.K.tip(sto cisto sumnjam jer ti nijedna veza nije trajala duze od 5 dana)nemas razloga za brigu :D
 
:wink: :wink: Hay,man...you are the best!Ja se licno palim na takve kao sto si ti!!! :idea: Mislim da je tvoj fazon sasvim o.k.Ako zelis da se dopisujemo,i ja sam u tvom fazonu!!!moja adresa je SENA2@PTT.YU :? OCEKUJEM TE...
 
Corey:
Zanima me odogovor suprotnog pola na ovo pitanje.Da li vi volite momke koji se oblace ko pankeri posto je to moj stil oblacenja i uvek u meni ima strah kada prilazim nekoj devojci da joj se mozda ne dopadam. :roll:
_______________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:



_________________
www.cs-centar.net
_________________

corey,sto meni ne stoji potpis? a stavio sam u profilu da zelim da se vidi...
 
To je tacno da devojke odbija taj stil oblacenja... Sta da radis,ne bije ih dobar glas... Ali,ako se nekoj devojci svidis,to ce joj biti nebitno... Samo nemoj da budes takav baksuz i prestani da nerviras ljude oko sebe,nije to svrha zivota i sve ce biti bolje... :wink:
 
Ako te devojka ispali zato sto si panker, onda ne treba ni da razmisljas o njoj. Uopste nije bitno kako se neko oblaci. Bar ne bi trebalo da bude! A i latino loveri su davno izasli iz mode
 
Stil oblacenja ne bi trebao da bude bitan ali nazalost veoma cesto jeste...i oni koji su ti rekli da imas vise sansi kod devojaka u istom fazonu-u pravu su...imam mnogo drugova koji su mi iskreno rekli da ne bi nikad bili sa rokerkom/metalkom ili punkerkom ali mene to ne pogadja...naci ce se neko kome su vaznije moje osobine i licnost nego moje muzicko opredeljenje i stil oblacenja!
Samo napred!
 
Ja mislim da je biti samo svoj u svom fazonu super.Malo je danas onih koji slede svoj stil i ne podlazu drugim koji ih okruzuju.Zato samo napred.PS I devojka Nikad ne sme da se zaljubi u tvoj izgled oblacenja,vec u tebe kao osobu.
 
"ne sme"... najjace da vecina teenagerki gleda 'unutrasnji izgled'/osobine. kao da nekome od 13-19 godina treba neko ko je 'fin, pazljiv, enteligentan etc.', a ako eventualno ima pivski stomacic ili ima streberski styling - ma, nema veze, vazna je dusa!

a kad teenagerke vide nekog frajera na ulici, one u sebi pomisle "ah, ko zna kakve on ima manire. mene zanima da li je dobra osoba'

je l' tako?

of course...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top