kako uvaliti meso, a ostati riba?

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
Kada muskarac krene da zajebava...
Satro predlozi kres kombinaciju a vi porovalite da je po sredi zajebancija da bi vam se smejao sa drugaricama... Sta uraditi a da ne ispadnete smesni, da mu ne date povod za zajebavanje , da ga po mogucnosti sjebete i da na kraju izadjete kao pobednik?
molim samo iskrene odgovore...
pozzz...
 
joj, kraljevi, da vam pricam, kad smo vec kod toga... udjemo mi u jedan bar, videli kroz staklo bilijarski sto... i, neki momci igraju... nismo ih zagledali... drug i ja... i, pitamo prvo jednog jel smeju da igraju u pitje... onaj stavi ruku na sto, i ja vidim tetovazu na ruci... onaj kukasti krst... skinhedsi... dobiju nas oni i mi, onako pripiti, predlozimo da odigramo koju u pare... ko prvi dobije dve... dobijemo ih i oni popizdeli... kao, njihov lokal... oni su tu kraljevi... i ta sranjca... i krene shorka... voleo bi' da kazem da smo ih razbili od batina, al' bi to bila gnusna laz... mi smo dobili batine k'o magarci... u jednom trenutku sam ja uspeo da potkacim jednog bas fino, onako, u roki stilu, al' sam ubrzo shvatio da je to greska i da sam ga samo iznervirao... pozalio sam sto nisam hobotnica, nego imam samo dve ruke da pokrijem telo... majka kad me videla posle, pita: sine, sta je to bilo? izgledas k'o da te voz udario... i nije bila daleko od istine... posle sam jednog od njih video u gradu... setio se... i odma' poceo da bezi.... i bolje tako... mozda bi' opet dobio batine... al' bolje i tamo nego u satoru, na nekom saboru... to ume da bude zeznuto... sreca, pa su njive siroke te moze nekako da se izbegne...
 
Ja mislim da fali jedno slovo, devojke obicno pokusavaju da uvale nekom decku svoje debelo meso, na guzicama, na stomaku, na nogama, pa onda da postanu dobre ribe.

A ako je po sredi zajebancija, ja cu ga voleti vise nego obicno, ali samo ako nauci drugarice i drugove da oni treba da me postuju, jer mrzim kad decko iskazuje postovanje prema meni.
 
ma... prevazici cemo mi to... pa ce to biti prva prava ljubav izmedju jedne skinhedice i jednog kralja romske mahale... nema zene koja moze odoleti mestu kraljice, pa makar to bila i mahala... a, onda, na svadbi... samo za frau hearteater i izabranika njenog srca - batka rileta, jedna pesma od kumova ramadana i kume shukrije, a pozdravu se prikljucuje i her hans i frau magdalena... sila kale bal... aj shukar ja kar... me mangavla daje... ola mengavla...
 
U Pozarevcu cigani imaju mnogo zanimljive sarene kuce, velike, nove, sa mnogo nekih terasa, sa stazama u dvoristu, sa drvecem, sa masivnim stubovima za ograde, sa dosta izlomljenim krovovima, iz delova, to mi se svidja da vidim spolja.Cudo jedno, ali sve je mnogo dobro uklopljeno iako je sve sareno. Niko to ne bi ocekivao od cigana kad na primer radnici koji iz inostranstva donesu pare naginju slicnom stilu, sve megalomanski i utrpano, ali ipak cesto naprave to tako da se nista ne uklapa.
 

Back
Top