Jelena, Ana u četvrtfinalu Den Boša

Kako samo tako ima ljudi koji umanjuju uspehe naših tenisera.Pretpostavljam da će u Den Bošu stići do polufinala, finala tak oda zaslužuju doček!A ako hoćete da poništavate uspehe naših tenisera zamolio bih da to ne činite, jer je tenis u velikom napredku kod nas i treba tim ljudima dati maksimalnu podršku!
 
cekaj, jel stvarno mislis da je polufianle malog turnira (pa i pobeda) dovoljno jak razlog da se pravi docek? sve je to lepo (uspon nasih, podrska, patriotizam), ali je nerealno ocekivati da se 20 puta godisnje pravi docek (ja mislim da samo za ovih pola godine vec imamo preko 20 polufinala). druga stvar- ne mogu nasi teniseri posle svakog turnira da dolaze u beograd! nisu oni ovce da ih vode tamo-vamo. pa oni gotovo svake nedelje imaju nov turnir. tako da- ljudi koji nisu bili na poslednjem doceku mogu samo da zale, jer je retka situacija da 3 najboljih tenisera naprave toliki uspeh i posle jos budu u mogucnosti da u istom trenutku budu u istom gradu svoje lepe zemlje... a trece, ako bi i dolazili ovde posle svake nedelje (sto objasnih da je nemoguce, al ajde), opet i ipak je bolje da docek bude 2 do najvise 3 puta godisnje (inace ce ih na onih 20 doceka po godini, svaki put posecivati po 15-ak ljudi).
ja stvarno ne znam kako si ti to sve zamislio. ako se ne zaje8avas...
i da- mislim da smo mi ovde jedni od najvatrenijih navijaca i da si dosao na pogresno mesto ako zelis da upires prstom u one koje tenis ne zanima ili na bilo koji nacin umanjuju uspehe nasih. ja sam uradio sve sto je iz moje pozicije moguce da podrzim nase, a verujem da ni ostali nisu nista "slabiji".
 

Back
Top