Apokalipsa

Najlakse je Boga okriviti za licne frustracije.
Tu naravno ne mislim na prave ateiste, jer njih Bog ne zanima, logicno, jer za njih ni ne postoji.
 
forum je koncentrat opsteg stanja.Bojim se da je u realnom svetu tih ljudi više nego šačica.ili kako si vec rekao.šta o tome uopšte može da se misli?oni koji ne veruju imaju svoje misli,vernici svoje.treba s mirom prihvatiti svoju veru i ocvrsnuti je.ne biti histerican po tom pitanju.verovati i voleti to sto verujes.
svako bira svoj put.dokle cete postavljati teme koje izazivaju sukobe?zar ih nema dovoljno?
 
darkoje:
Apokalipsa danas.Primetio sam da na forumima ima mala sacica ljudi kojima ne odgovara to sto Bog postoji.Zelim Vase misljenje.


divlja:
Najlakse je Boga okriviti za licne frustracije.
Tu naravno ne mislim na prave ateiste, jer njih Bog ne zanima, logicno, jer za njih ni ne postoji.

darkoje:
Skoro 95% svetske populacije veruje u Boga.Odakle nekom pravo uopste da ga osporava

:D

i opet

neko kaze Bog, a mislio je JESHA KARPENTER

i nikako da shvate da ako verujem da je lavor bog, ne znachi da je bog, vec da ja mislim da je bog :D :D :D

al shta cesh...

jednostavno - tako je 8)

p.s. nije 95% vec negde oko 56%
a koliko se secam, papisti su otpadnici, muslimani i jevreji su jeretici,
ostaje vam oko 300 miliona koji veruju, od 6 000 000 000.

5%... 8)

i gde ja bash da se rodim u leglu takve zatucanosti :roll:
kad ih na planeti nema ni 5%
 
DruidIzRethome:
sad ce divlja da ti kaze da je ova izjava posledica tvoje zatucanosti i primitivizma 8)

zar nije zabavno to devojche? :D

Jeste. :-D
Volim da čitam njene postove i nisam do sada primetila neka drastična neslaganja u našim stavovima. Ja nisam rekla da nisam vernik.

Ali ako mi ipak kaže to što ti navodiš, vratiću je na pravilo br. 1. :lol:
 
Elle_77:
Jeste. :-D
Volim da čitam njene postove i nisam do sada primetila neka drastična neslaganja u našim stavovima. Ja nisam rekla da nisam vernik.

Ali ako mi ipak kaže to što ti navodiš, vratiću je na pravilo br. 1. :lol:
:shock:
choveche
tek mi sad pade na pamet...

pa mozda ja i Shakal greshimo...

mozda kod nje

baba jeste zaba :shock:

kad moze princ
shto ne bi baba

ako je to u pitanju


izvinjavam se na nerazumevanju
 
DruidIzRethome:
:D

i opet

neko kaze Bog, a mislio je JESHA KARPENTER

i nikako da shvate da ako verujem da je lavor bog, ne znachi da je bog, vec da ja mislim da je bog :D :D :D

al shta cesh...

jednostavno - tako je 8)

p.s. nije 95% vec negde oko 56%
a koliko se secam, papisti su otpadnici, muslimani i jevreji su jeretici,
ostaje vam oko 300 miliona koji veruju, od 6 000 000 000.

5%... 8)

i gde ja bash da se rodim u leglu takve zatucanosti :roll:
kad ih na planeti nema ni 5%
Ja sam rekao u Boga a nisam spominjao religiju.A mesto zivljenja mozes uvek promeniti kladim se da svuda jedva cekaju takve pernate selj,,,,e
 
Elle_77:
Jeste. :-D
Volim da čitam njene postove i nisam do sada primetila neka drastična neslaganja u našim stavovima. Ja nisam rekla da nisam vernik.

Ali ako mi ipak kaže to što ti navodiš, vratiću je na pravilo br. 1. :lol:

Naravno da ti necu reci da si primitivna, jer naprosto nisi. To nema veze sa verom i neverom, mada su joj ovi drugi skloniji, narocito ako im manjka obrazovanje, tako se bar pokazalo na ovom forumu.:razz:
 
darkoje:
Ja sam rekao u Boga a nisam spominjao religiju.A mesto zivljenja mozes uvek promeniti kladim se da svuda jedva cekaju takve pernate selj,,,,e
onda se ti braticu borish protiv Kaspera
ja to, bar na krstarici nisam vido

shta znash, mozda i chakaju
al debila malog, sitnog, jadno dareta
definitivno ne 8)
 

Back
Top