kablovski internet u Novom Sadu

sadpit

Početnik
Poruka
3
Pokušavam da se raspitam o kablovskom internetu drugom od Sbb-a, u Novom Sadu.
Zove se, koliko sam uspeo da saznam, nscablenet a koristi kablove ns-kds.
Svi postovi koje sam našao na tu temu jako su stari (2004-05), i poprilično loši po ugled ns-kds...
Interesuje me kakva je usluga danas (kvalitet) i da li je pametno zameniti ADSL za taj kablovski.

Koliko su zadovoljni korisnici danas, pošto ne postoji nikakav forum na nscablenet sajtu
 
Najbolja ti je ADSL konekcija jer ti onda veza ne zavisi ni od doba dana, ni od toga koliko je ljudi prikačeno. Moj ti je savet da se ne povezuješ na kablovsku, već uživaj na ADSL-u. Ja nisam koristio kablovski Internet, ali sam čuo da su se ljudi dosta žalili na njega, čak i u Beogradu, a kamoli u ostalim gradovima. Dakle, kablovsku koristi samo za TV ;)
 
Korisnik sam tog kao si rekao KDSNS ili NSCable i nisam zadovoljan. Ti odluci koji ces imas i SBB za njih ne znam jer nemam uslova da se prebacim kod njih, Navodno 50% moje zgrade treba da prihvati da bi se isplatilo njima naravno da se prebacimo. A sto se tice sajta tako je izgledao i 2002 godine jdnostavno i mrzi da nesto rade po pitanju aziriranja caksam im slao predlog da me zaposle jer bi bar redovinje bio azuriran. Dobri su samo za izbegavanje
 
Da,ADSL je zakon!Dobijes besplatnu opremu za koriscenje i platis 1500 din za mesecni pristup internetu i neograniceni download tj bez merenje saobracaja i najvaznije brzina je zagarantovana 256/kbs connections sa 26-30/kbs transfer bitrate...A kablovski Net to je cak gore i od Dial Up ;-)))...ne bas bukvalno ali zargonski receno!
Evo ti provajder koji je bar po svom iskustvu najpovoljniji SEZAMPRO...011/308-18-18...Toliko!
 

Back
Top