Da li je ovo dovoljna kazna?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mravojedi:
E dobro. Znas kako je bilo. Komsinica se primila na mene kad sam je istaslacio, ali ja sam to na pravi muski nacin resio i nije bilo problema. Mene je bilo strah da me njen muz ne izmlati. Tip ima malu kitu i slabo **** ali je jak ko bik i vrlo lako bi me slomio, ali i to se resilo. A zenu sam ostavio zato sto me prevarila s cinovnikom koji ne koristi kondom. Inace ja sam jako veran i ne varam a nedavno sam nasao devojku koja me prevarila i to mi smeta.
..zamisi dodje ti komsha i kaze skidaj se i ti se skinesh a na tvome pishe MALI :grin: :grin: komsija se zaplace skine gace a dole CAD (drzave u africi prim.kam.) sve to gleda baja shto ti je curicu razgibavo pa kaze jbg. momci BURKINA FASO ,naravucenije standard je standard a burkina uvek faso........ :grin: :grin: :grin:
 
mravojedi:
Molim vas desio mi se problem.

Moja nova devojka s kojom sam tek mesec i po dana me prevarila. Sto je jako ponizavajuce jer jako smo malo zajedno. Prevare se desavaju u dugim vezama, ali ovo je zabrinjavajuce.
Ustvari ona ne zna da ja znam da je ona to uradila.

E sad ja sam nju kaznio tako sto sam u toku seksa stalno vadio kitu pre nego sto ce ona svrsiti i pravio se kao da je to slucajno bilo. Ona nije nikako uspela svrsiti, a nisam ni ja ali sam bio srecan. Pa me zanima da li sam ju dovoljno kaznio ili da jos koji put to ponovim ili nesto slicno tome?
Smešno! :-? Pa otići će kod svog švalera da je doyebe... pedaliraj ti to! :twisted:
 
Molim vas desio mi se problem.

Moja nova devojka s kojom sam tek mesec i po dana me prevarila. Sto je jako ponizavajuce jer jako smo malo zajedno. Prevare se desavaju u dugim vezama, ali ovo je zabrinjavajuce.
Ustvari ona ne zna da ja znam da je ona to uradila.

E sad ja sam nju kaznio tako sto sam u toku seksa stalno vadio kitu pre nego sto ce ona svrsiti i pravio se kao da je to slucajno bilo. Ona nije nikako uspela svrsiti, a nisam ni ja ali sam bio srecan. Pa me zanima da li sam ju dovoljno kaznio ili da jos koji put to ponovim ili nesto slicno tome?


Odlicna fora... :hahaha:
 
@ mravojedi

Ako niko nece ja cu te posavetovati. Pre svega nemoj da se ljutis kada te ismevaju zbog tvoje "kazne". Ako zelis da je kaznis reci joj da znas da te je prevarila, ako ona to ne zna nece se ni cimati (osim ako je ne grize savest). Mislim da nema poente kaznjavati, ona je ucinila to sto je ucinila, vreme ne mozes vratiti u nazad. Ako te opet prevari, pa jasno je sta trebas da ucinis, da je ostavis.

Veruj mi, bolje je sto je to ucinila na pocetku veze, kada to ljudi ucine nakon nekoliko godina onda puno vise boli.

A sto se tice tvog fantasticnog sistema kaznjavanja, no hard feelings, ali ti si u njenim ocima ispao samo los yebach, znaci nisi joj dao do znanja da joj ne das da svrshi zato sto te je prevarila. A i inace to nije dobar sistem, ona ce naci drugog yebaca kada joj dojadi.
 
@ mravojedi

Ako niko nece ja cu te posavetovati. Pre svega nemoj da se ljutis kada te ismevaju zbog tvoje "kazne". Ako zelis da je kaznis reci joj da znas da te je prevarila, ako ona to ne zna nece se ni cimati (osim ako je ne grize savest). Mislim da nema poente kaznjavati, ona je ucinila to sto je ucinila, vreme ne mozes vratiti u nazad. Ako te opet prevari, pa jasno je sta trebas da ucinis, da je ostavis.

Veruj mi, bolje je sto je to ucinila na pocetku veze, kada to ljudi ucine nakon nekoliko godina onda puno vise boli.

A sto se tice tvog fantasticnog sistema kaznjavanja, no hard feelings, ali ti si u njenim ocima ispao samo los yebach, znaci nisi joj dao do znanja da joj ne das da svrshi zato sto te je prevarila. A i inace to nije dobar sistem, ona ce naci drugog yebaca kada joj dojadi.


Da, one jebbace beru na grani.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top