Dao bi se kladiti da ste ovo radile

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ludopileglodjekosku:
Vau!!! Ako bi bio ljubazan da svoje pitanje preformulišeš....pardon, prevedeš na neku razumljivu, ne-Bukovski varijantu...ja bih bila još ljubaznija i odgovorila ti na isto.


A tvoja ljubaznost mi nije bas bitna sad, ali kad navaljujes biti ljubazna da ti pomognem.

Da li si nekad uz dogovor sa svojim drugricama opeljesila novog tipa za sto vise kesha, da li je u pitanju pilo placanje racuna u diskoteci ili pozajmica od njega koja nikad nece biti vracena ...
 
shop.gif

Znam jednu koja to radi. Mnogo je kao slatka i sve tako ali ima ozbiljan problem. Ali kad malo s njom popricash-ali zaista malo,npr 10 minuta vidish da je nepovezana....izgleda da bi muskarci mogli da se zastite od ove vrste devojaka ako bi popricali bistre glave s takvom oko desetak minuta....
 
Ma sta placa! Vidish da se zale i za ulaz u diskoteku da plate,a hteli bi da klate...najbolje da njima neko placa izlaske i pice bedno od 100din...to su bre simbolicne sume,a neki se tu zale....Znam ja takve,stipse....razumela bih ja to da su u pitanju pare, ali ovi kukumavce zbog kusura sto im je ostao kad ih je mama poslala u prodavnicu!
 
Evo ovako, znam za momenat gde su dvojica pokupili njih dve, bacili ih pod sto u kafani stavili pare na sto i koja prva zadovolji svoga nosi sve...
Nema lazi nema prevare, bio sam u kafani ... i poznajem ih....
Bili su toliko pijani da nije islo. Jadne cice, propalo im vece.

Moze ova prica?

E sada dosta.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top