Nasilje u gradu !

Mislite li da su tinejdzeri danas nasilniji no ranije ?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
De nema gori su nego ikad... Pustaju deca muda. Pre se barem znao neki red. Reci danas nekom klincu da ti donese vodu dok si sa ekipom na fudbalu... Klinac ce ti se smejati u oci i reci '' nateraj me ''
ej bre u moje vreme nije bilo tako. Nego je deci cak i bila cast sto ga je taj i taj poslao po vodu.
Isto recimo stojim na semaforu uvece i vidim sta, neki klinci uyeli auto od roditelja voye se i dobacuju prolaynicima. Isto pre neki dan vidim golf2 udario u kombi, ispred golfa dva mrsava klinca tupo gledaju u zemlju i neynaju sta ce od bedaka.
 
DRVOSEČA:
De nema gori su nego ikad... Pustaju deca muda. Pre se barem znao neki red. Reci danas nekom klincu da ti donese vodu dok si sa ekipom na fudbalu... Klinac ce ti se smejati u oci i reci '' nateraj me ''
ej bre u moje vreme nije bilo tako. Nego je deci cak i bila cast sto ga je taj i taj poslao po vodu.




Pa ne bih ni ja nekome nosio vodu? Zasto bih to radio? Boli me **** da li ce taj kreten sto me je poslao po vodu da dehidrira, ne saljem ni ja njega po vodu. Mrzim takve kretene!
 
was:
DRVOSEČA:
De nema gori su nego ikad... Pustaju deca muda. Pre se barem znao neki red. Reci danas nekom klincu da ti donese vodu dok si sa ekipom na fudbalu... Klinac ce ti se smejati u oci i reci '' nateraj me ''
ej bre u moje vreme nije bilo tako. Nego je deci cak i bila cast sto ga je taj i taj poslao po vodu.


Pa ne bih ni ja nekome nosio vodu? Zasto bih to radio? Boli me **** da li ce taj kreten sto me je poslao po vodu da dehidrira, ne saljem ni ja njega po vodu. Mrzim takve kretene!


Ni ja ne volim kad me neko koristi i ponizava samo zato shto je stariji od mene...grozno...
 
was:
Pa ne bih ni ja nekome nosio vodu? Zasto bih to radio? Boli me **** da li ce taj kreten sto me je poslao po vodu da dehidrira, ne saljem ni ja njega po vodu. Mrzim takve kretene!
Tako je...!!! I ja sam tako kad sam bio mali.. on kaže idi mi do prodavnice.. a ja neću... nikad doduše nisam dobio ništa više osim pretnji... :to su fore.. ako im prodje prodje....
 
Ja kad sam bio klinac (6-7 razred) odes na basket i lepo sednes na stepenice i cekas da te neko pozove u ekipu, nisi smeo da pisnes od starijih likova, a ovi klinci danas se qrce za medalju, a primetio sam i sto su sitniji to se vise sire :-D

al nije im to zdravo, mogu da se povrede... :mrgreen:
 
i jos jedna stvar- sad je sve sjebano, pre si mogao da se zesce pobijes sa nekim i posle pola sata se pomirite, idete zajedno na sok ili sta vec, drugari ste.. sad nikad ne znas dal ce neki mentol da izvadi utoku ili noz i da sjebe i sebe i tebe
 
...pa jedan primer mi je bio bash otuzan...:( ...skupili se gomila njih svi imaju mislim oko 14 -15 god...kod Vuka...i maltretiraju jednu zenu , koja cesto tuda seta svog psa pomalo pripita....
...i okupili se njih 10 ica i gnjave je i smeju joj se i zezaju joj kuce....uzas , bas tuzno...:(
 
Imam jaa postovanje prema starijima ali ne prema svima, naprimer da mi dodje lik koji igra basket sa mojim burazerom i ortaci su iz osnovne meni je cast da mu donesem vodu, al da mi dodje neki tamo levi idiot koga prvi put vidim u zivotu i trazi da mu donesem vode otero bih ga u pi*** materinu
 
dodgeme:
Imam jaa postovanje prema starijima ali ne prema svima, naprimer da mi dodje lik koji igra basket sa mojim burazerom i ortaci su iz osnovne meni je cast da mu donesem vodu, al da mi dodje neki tamo levi idiot koga prvi put vidim u zivotu i trazi da mu donesem vode otero bih ga u pi*** materinu


Ja ga ne bih oterala.....vec bih mu fino i kulturno rekla NECU, donesi sam,imash ruke i noge,hvala bogu... :)
 

Back
Top