EP 2007 Spanija

Ko osvaja EP

  • Grcka

    glasova: 3 11,1%
  • Njemacka

    glasova: 0 0,0%
  • Spanija

    glasova: 11 40,7%
  • Litvanija

    glasova: 0 0,0%
  • Francuska

    glasova: 1 3,7%
  • Hrvacka

    glasova: 2 7,4%
  • Rusia

    glasova: 1 3,7%
  • SRBIJA

    glasova: 9 33,3%

  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
Realno mi nemamo neke šanse, kad se pogleda koliko igrača neće igrati, koliko je povređeno i koliko je umišljeno. A i da skrpimo sve te igrače koji su kao eto najbolji po nekim merilima čisto sumnjam da bi se uigrali jer nikad nisu igrali zajedno, bar većina njih. Posebna priča je da li bi i Moka uspeo sve to da sklopi u jednu celinu. Ovako sve kreće od nule pa dokle se stigne.

Po mom mišljenju Španci su glavni favoriti za osvajanje prvenstva.
 
Alo za časove gramatike smo se dogovorili.Ako ćeš da polažeš diplomski javi se Ilketu.A i Nikoj nije načisto sa imenima kad je uspeo i EarWin da napiše :).Ako ste vi u novinama izjavu Miroslava Đukića preveli na Hrvatski zašto čovek na forumu ne bi mogao da napiše onako narodno Hrvacka.
Vidjeti=Viđeti- hihi videti
 
Pazi i RusiJa je napisao Rusia, i Nemačka je napisao NJemačka.Ti onda nisi ravnopravna prema ovim državama ako uviđaš grešku samo kod sebe.Nisam video da se neki Nemac ili Rus pobunio. :)
 
Mi smo nikakvi.Ako prodjemo 2.krug to ce biti uspeh...mada ja ochekujem i vecu blamazu od one na svetskom...mozda nas chak i Hrvati dobiju..prvi put u basketu zvanichno.(:
Hrvati isto nemaju nikakve shanse za medalju..ekipa ko i nasha ako ne i gora.
Litvanci ce doci ko i mi sa nekim levim sastavom bez Jesikivichijusa i Macijauskasa,Ilgauskasa...ali i takvi bolji su od nas i Hrvata zajedno...mada mislim ipak prolaze bez medalje.
Francuzi su izvikana ekipa ali sve je to slabo..i ako imaju par chgamuga koji su skochni ipak su to...missim Francuzi..kakav bre basket oni znaju....josh ako ne bude bilo Parkera..smejurija.
Nemci imaju Novickog i 11 beton liga nazovi igracha..ali opet mogu do bronze,eventualno chak i finala jer je Novicki najbolji beli igrach na svetu trenutno,ali zlato bi bilo senzacija nevidjena..ne verujem da Novicki moze sam do trona da ih dovede.
Grci imaju jak kolektiv 12 podjednako kvalitetnih igracha i dobri su skjoro svi u odbrani....igraju dugo zajedno i mogu do finala,ali ruku na srce nema taj tim ni jednog extra igracjha sve su to dobre vodonoshe dobro ukomponovane u ekipu...maximum srebro.
Rusi su nedisciplinovana bagra...nema to vishe blage veze sa SSSR-om bez Baltichkih zemalja...eventualno chetvrtfinale im je maksimum.
Izostavljene su po meni dve extra ekipe-Italija i Slovenija.Italijani nikad nemaju neke igrache ali skoro uvek odigraju iznad ochekivanja..mozda i oni mogu do bronze.Slovenci po imenima mogu i sastavljaju konstantno strashan sastav al nemaju neshto..hemiju,veru u sebe shta li...oni bi po individualnom kvalitetu lako mogli do medalje ali mrka kapa.
I naravno osvaja domacin..-Pau Gasol,Marc Gasol,Carlos Himenez,Sergio Rodriguez,Fran Vazquez,Rudy Fernandez,Juan Carlos Navarro, Juan Manuel Calderon,Carlos Cabezas,Jorge Garbajosa,Ricky Rubio i Felipe reyes.
To nema niko trenutno...shta god mi o njima mislili..proshetali su se proshle godine do svetskog zlata..tako ce i ove.Osvajaju i Peking sledece.
 
Enfroz2891.:
Litvanci ce doci ko i mi sa nekim levim sastavom bez Jesikivichijusa i Macijauskasa
ako ne bude bilo Parkera..smejurija.
Jorge Garbajosa.
1.Ko ti je to rekao.Baš suprotno.Jasikevičijus je izjavio da sigurno igra, a za Macijauskasa ne znam.Nije povređen tako da bi mogao da igra.Sa njima Litvanija može da konkuriše.
2.Parker igra
3.Garbahosa sumnjam.Jel se oporavio od loma noge?
Slovenci-jedino ako svi njihovi NBA igrači pristanu.
 
Ne znam za Jesikivichijusa ali Ilgauskas(koji je valjda i dalje startni centar finaliste NBA ove sezone Klivlenda?)ne igra za Litvaniju vec nekih 10 godina..od kad je otishao u NBA.Macijauskas je u banani od kad se zayebo pa otisho u americhki cirkus....imaju josh uvek brtacu Lavrinovich a ona dva Zukauskasa su sve matorija i matorija..jedan se mislim vec i povukao iz reprezentacje...+Songaila,al ne znam kako on sad igra..sve u svemi dosta slabo pod koshem....chak i da im igra Jesikivichijus koji ima vec 31...teshko oni mogu do medalje.
Za Garbahosu si u pravu..zaboravio sam...sve jedno,od ostalih 11 koje sam naveo skoro svi ce igrati 100% i trenutno Evropa nema tim koji bi se njima suprodstavio.
 
tokyo:
naravno moderatori to ne vide ili ne žele vidjeti...njima na duši i na savjesti
Ako ti nešto nije jasno lik kome trebaš da se obratiš zove se administator, a njegovo korisničko ime je admin! Pa kaži njemu da ispravi reči u anketi. Moderator ne znači i supermen. Možda to znači kad se prevede na hrvatski...
 

Back
Top