prava ljubav...

... ako je dobar, to cenim... to je ipak broj jedan...
....moja baka je volela da kaze za dedu da ga voli i postuje zato sto je dobar i da bi ako treba s njim i pod bor (drvo)... to mi je uvek zvucalo kao prava ljubav, romanticna...
 
rile_laki_oblak:
drage forumasice, da li vam je stalo kojim poslom se neki decko bavi, ili vam je ipak bitnije da isti bude dobrica?


Dobrica ne postoji, Dobrica je lik koji svojom navodno dobrotom pokusava nesto ulovit jer nema imetak pa glumata, a postoji papak, a to moze biti i bogat i siromasan (u prvom slucaju je svim zenama interesantan, jer se lako izvlaci kesh iz njega, a drugi je nebitan, papak ko papak), samo ove nase se ne kopcaju na ledja. To sisata mama vec od malih nogu uci kako se pi,ca upotrebljava da donosi dobrobit.
 
Jack_toljaga:
Dobrica ne postoji, Dobrica je lik koji svojom navodno dobrotom pokusava nesto ulovit jer nema imetak pa glumata, a postoji papak, a to moze biti i bogat i siromasan (u prvom slucaju je svim zenama interesantan, jer se lako izvlaci kesh iz njega, a drugi je nebitan, papak ko papak), samo ove nase se ne kopcaju na ledja. To sisata mama vec od malih nogu uci kako se pi,ca upotrebljava da donosi dobrobit.
Vidi, vidi....evo ga jedan od pripadnika čuvenog "ostavila-me-jer-se-loži-na-pare-a-ne-jer-meni-nešto-fali" kluba. Dobro nam došao brate Murate!
 
Bitno mi je. Bilo bi mi neprijatno da je grobar, morala bih se bash mnogo zaljubiti da bih to podnela. Smetalo bi mi da je ginekolog....da je cerupac peradi u fabrici zivine Zitiste....da je degustaror vina-fuj...smetalo bi mi da je laborant,otkud znam da mu se nije prosula koja bocica a onda mene mazi po licu...bljak....da je zubar-osecala bih konstantnu napetost i strah...smetalo bi mi da je cobanin,zato sto je smrad ovaca nesto najstrasnije na svetu....da je glumac-posebna sorta koja se uvek grebe za cigare bez ikakve potrebe...novinar-horor...
 
Pipi Langstrumpf:
Bitno mi je. Bilo bi mi neprijatno da je grobar, morala bih se bash mnogo zaljubiti da bih to podnela. Smetalo bi mi da je ginekolog....da je cerupac peradi u fabrici zivine Zitiste....da je degustaror vina-fuj...smetalo bi mi da je laborant,otkud znam da mu se nije prosula koja bocica a onda mene mazi po licu...bljak....da je zubar-osecala bih konstantnu napetost i strah...smetalo bi mi da je cobanin,zato sto je smrad ovaca nesto najstrasnije na svetu....da je glumac-posebna sorta koja se uvek grebe za cigare bez ikakve potrebe...novinar-horor...

da se ne ponavljam ja lepo citiram...
 
Joj,ne shali se s PARKING-SERVISOM! Navrzli se na moja kola u poslednje vreme k'o muve na sladoled...zato sto im je njihova garaza blizu,lake pare...a ovaj moj krsh nema tamna stakla...i svi su konstantno nadrogirani da se normalan svet raspameti kad dodje da urla na njih da su stoka a oni samo gledaju iza stakla praznim pogledom i kazu :Sve je to lepo,ali ne damo kola dok ne platite otkupninu..."
 

Back
Top