KOLIKO???

  • Začetnik teme Legolas-ica
  • Datum pokretanja
L

Legolas-ica

Gost
Ako vas nije blam ili nesto slicno,reci te mi koliko ste imali devojka/decki u svom zivotu?Mislim ne poznajemo se pa da mogu nesto da vam pricam...
 
Nisam bas uverena.Ne verujem puno u sebe,tacnije imam ocaj misljenje o sebi a to je lose.[/quote]
Ja verujem u tebe. Imam veliko misljenje o tebi and by the way nisam imao ni jednu devojku u zivotu :oops:
 
definicija devojke? ..... hihihiih. pa valjda kad si s nekim, ono, izlazite, ljubite se, volite se :P
koje pitanje ...... ako se definishe po sexu, prvo, malo bi ovde bilo odgovora, drugo, onda ti i prostitka ide u rachun :P hihihihiihih.

moj odgovor? ..... dal da odgovorim ....... malo mi je bezveze pitanje ....... ma evo - sad je treca sreca :P
 
Keeper:
definicija devojke? ..... hihihiih. pa valjda kad si s nekim, ono, izlazite, ljubite se, volite se :P
koje pitanje ...... ako se definishe po sexu, prvo, malo bi ovde bilo odgovora, drugo, onda ti i prostitka ide u rachun :P hihihihiihih.

moj odgovor? ..... dal da odgovorim ....... malo mi je bezveze pitanje ....... ma evo - sad je treca sreca :P

Je l' ti poznato sve ovo? :wink:
Ali ovog puta nece biti prepucavanja... :P :P :P
 
Sasha85:
Je l' ti poznato sve ovo? :wink:
Ali ovog puta nece biti prepucavanja... :P :P :P

poznato? of course :wink:
jesi sigurna da nece biti prepucavanja? ....... ti, shto si jedva do punoletstva stigla a vec se sa njih "10-tak" smuvala aaaaaaaaaa? :P :P :P

shalim se ......... nemoj me banovati :P 8) :lol:
 
Aham,sad kad znam definicije evo i odgovora. :D Za svojih 20 godinica bio sam zaljubljen 2 puta u životu,spavao sa jednom,a neobavezno ljubakanje koje pukne za par dana...hm toga je bilo nešto oko 15-20...
 
srebro:
Aham,sad kad znam definicije evo i odgovora. :D Za svojih 20 godinica bio sam zaljubljen 2 puta u životu,spavao sa jednom,a neobavezno ljubakanje koje pukne za par dana...hm toga je bilo nešto oko 15-20...

Ma faca si 8) sta da ti kazem.....
Ne razumem te......hvalis se tim? To je jadno! :roll: :?
 
love_girl:
srebro:
Aham,sad kad znam definicije evo i odgovora. :D Za svojih 20 godinica bio sam zaljubljen 2 puta u životu,spavao sa jednom,a neobavezno ljubakanje koje pukne za par dana...hm toga je bilo nešto oko 15-20...

Ma faca si 8) sta da ti kazem.....
Ne razumem te......hvalis se tim? To je jadno! :roll: :?

Jes' da je jadno al mislim da se covek ne hvali time.Samo je konstatovao (odgovorio a temu) i bio iskren (valjda).
 
Bleak WinterFullMoon:
love_girl:
srebro:
Aham,sad kad znam definicije evo i odgovora. :D Za svojih 20 godinica bio sam zaljubljen 2 puta u životu,spavao sa jednom,a neobavezno ljubakanje koje pukne za par dana...hm toga je bilo nešto oko 15-20...

Ma faca si 8) sta da ti kazem.....
Ne razumem te......hvalis se tim? To je jadno! :roll: :?

Jes' da je jadno al mislim da se covek ne hvali time.Samo je konstatovao (odgovorio a temu) i bio iskren (valjda).

Tema nije da pise sa koliko njih je spavao i koliko je puta bio zaljubljen (ajde to i ok,ali ovo... :roll: ). Tema je da kaze sa koliko njih je bio u vezi. A stvarno ne treba da priva sa koliko se njih ljubakao.....zar ne :?: :?: :twisted:
 
Keeper:
Sasha85:
Je l' ti poznato sve ovo? :wink:
Ali ovog puta nece biti prepucavanja... :P :P :P

poznato? of course :wink:
jesi sigurna da nece biti prepucavanja? ....... ti, shto si jedva do punoletstva stigla a vec se sa njih "10-tak" smuvala aaaaaaaaaa? :P :P :P

shalim se ......... nemoj me banovati :P 8) :lol:

Ej,bre... Sad cu da zovem Mortishu da me brani... :P :P :P
Tebe necu... Ne brini... :wink:

P.S.
Nemoj tamo... Punoletna sam ja jos od juna... :D Nazalost....
 
Sasha85:
Ej,bre... Sad cu da zovem Mortishu da me brani... :P :P :P
Tebe necu... Ne brini... :wink:

P.S.
Nemoj tamo... Punoletna sam ja jos od juna... :D Nazalost....

ne vredi ti Tishu da zovesh, ni ona ne voli te shto se muvaju s svakime :P hihihiiihii.
od juna punoletna? ..... znachi ....... svega 7 meseci punoletstva? ..... josh si ti neiskusna :wink: ja jos malo pa ulazim u trecu deceniju zivota, aaaaaa? bash sam baja zbog toga ...... :roll:

treca decenija .......
rasplakacu se .......
:cry: :cry: :cry:
 

Back
Top