drustvo za Egipat

enyans

Početnik
Poruka
25
zbog toga sto svako ima svoj plan u zivotu,prinudjena sam da idem sama u Egipat
da li ima neka normalna devojka koja planira isto,kojoj se ide na jedan bas odmor,kupanje,suncanje bez puno guzve i frke:)
ja bih uzela jednokrevetnu sobu ali bih cisto volela da znam da li jos neko planira da ide u Egipat sredinom septembra:)
 
Sladjana8 i ja smo se dogovorili za polazak oko 15-20jula. Da ides tada, mogla bi sa nama. Mi smo se dogovorili bez problema, iako se nikad nisamo videli (iako je bilo par pojedinaca koji su osuli paljbu poput Jerotija)...
Sigurno ces naci nekog ovde. Mada mislim da bi lakse nasla saputnika, nego saputnicu
 
pajamaca:
pa ja bi se morala vladati:)
ispostavilo se da su boki i muž drugari:lol:

Pa ukoliko ce ti nasi razgovori biti produktivni u vezi naseg posla ...... sve bi trebalo da je dozvoljeno :)

Problem bi jedino mogao da nastane ukoliko oni nisu ozenjeni ..........znas vec..........pa pocnu da misle na neke druge stvari a ne na posao :)
 
DellBoy-011:
Ih, ja onda neću da idem :? :lol:
Šalim se, moja draga neće u egipat (bar neće još uvek, možda je nagovorim):razz:
Ovog leta Krf:-D

A, pronasao si nas. Na onoj temi smo mnogo ozbiljni a ocigledno nam svima treba malo lufta :)
Ma nije bitan Egipat nego drustvo. Objasni devojci da moras na sluzbeni put. Necemo da te diramo, akcija nam BAS-a !
 
canada1995:
A, pronasao si nas. Na onoj temi smo mnogo ozbiljni a ocigledno nam svima treba malo lufta :)
Ma nije bitan Egipat nego drustvo. Objasni devojci da moras na sluzbeni put. Necemo da te diramo, akcija nam BAS-a !
Ona me je i obavestila da imam poziv za egipat:shock: :lol:
Nema šta da joj objašnjavam unapred, ionako će sve ovo da čita večeras:lol:
A valjda ću znati da objasnim oko ovog pakta o nenapadanju:lol:
 

Back
Top