a da trcimo

  • Začetnik teme ATLETICARKA
  • Datum pokretanja
:( Na zalost, jeste. Ljudi vole ono sto se mnogo reklamira, sto cesto mozes svuda da vidis, sto je dostupno. Narocito fudbal (i to domaci), koji svi mi dobro znamo gde je :cry: Uz tebe sam!
 
e hvala ti! :D ja mislim da bi se trebalo obratiti vise paznje jer mladim dosadi da niko ne obraca paznju na ono sto rade i brzo odustaju od toga. ja sam se bavila atletikom osam godina ali sad pauziram vec dvije god.
 
da,jako je zapostavljena zato sto mnogi misle da je dosadna a i verovatno je to jedan od sportova u kome ima najvise odricanja i niko te ni na sta ne tera nego je sve na tebi.ja treniram i kome god to kazem svi kazu nesto u fazonu "daaaj!!!kako se ne smoris da samo trcis po ceo dan..." i zato ona nije sport za svakog
 
Verujte mi nije samo kod nas tako i u inostranstvu je isto, ali ne toliko lose! Ovde svi lude za skijanjem a atletiku po njima trenraju samo budale! Nazalost ali je tako!
 
Atletika je svuda manje vise zapostavljena sto se novca tice. Ljudi vise vole kolektivne sportove najvise zbog usadjene psihologije copora, tj. mi protiv njih. Neki jednostavno moraju biti deo neke grupe da bi se indentifikovali. Narocito izrazeno kod tinejdzera koji su najveci auditorijom. No, to nam ne brani da trcimo. U USA sam bio godinu i po i tamo ljudi trce li trce...Prisustvovao sam na dve ulicne trke - nisam ucestvovao jer nisam bio u formi. Nego, baj d vej, posto trcim rekreativno skoro svaki dan treba mi neko za drustvo i motivaciju. Neko rece da je dosadno-pa uglavnom nije jer si "sam sa sobom" i dosta razmisljas ali drustvo bi mi godilo ako nista no do motivacije. Prema tome, javite se
 
ja:
Atletika je svuda manje vise zapostavljena sto se novca tice. Ljudi vise vole kolektivne sportove najvise zbog usadjene psihologije copora, tj. mi protiv njih. Neki jednostavno moraju biti deo neke grupe da bi se indentifikovali. Narocito izrazeno kod tinejdzera koji su najveci auditorijom. No, to nam ne brani da trcimo. U USA sam bio godinu i po i tamo ljudi trce li trce...Prisustvovao sam na dve ulicne trke - nisam ucestvovao jer nisam bio u formi. Nego, baj d vej, posto trcim rekreativno skoro svaki dan treba mi neko za drustvo i motivaciju. Neko rece da je dosadno-pa uglavnom nije jer si "sam sa sobom" i dosta razmisljas ali drustvo bi mi godilo ako nista no do motivacije. Prema tome, javite se
vrlo rado i meni fali partner za trening
 
A koliku distancu trcite?

Ja cu uskoro (po 8 put) da trcim 21km (7 puta sam istrcao)...
Ali moracu da nekako iskombinujem s treninzima.
Uopste, zna li neko kad je Beogradski maraton?
 
atleticarka:
ja:
Atletika je svuda manje vise zapostavljena sto se novca tice. Ljudi vise vole kolektivne sportove najvise zbog usadjene psihologije copora, tj. mi protiv njih. Neki jednostavno moraju biti deo neke grupe da bi se indentifikovali. Narocito izrazeno kod tinejdzera koji su najveci auditorijom. No, to nam ne brani da trcimo. U USA sam bio godinu i po i tamo ljudi trce li trce...Prisustvovao sam na dve ulicne trke - nisam ucestvovao jer nisam bio u formi. Nego, baj d vej, posto trcim rekreativno skoro svaki dan treba mi neko za drustvo i motivaciju. Neko rece da je dosadno-pa uglavnom nije jer si "sam sa sobom" i dosta razmisljas ali drustvo bi mi godilo ako nista no do motivacije. Prema tome, javite se
vrlo rado i meni fali partner za trening






OK "atleticarko" :-)). Mozemo da se nekako organizujemo, mada ti profesionalno treniras tako da ti nisam mozda najbolji partner ali probacu. Posalji mi privatnu poruku da razmenimo e-mejl (moras da se regustrijes, mada je moj ICQ broj javan-ako imas ICQ). Ne bih da javno ostavljam mejl, mada je na ovom forumu OK ekipa.

PS. Super ti je naziv teme "a da trcimo"-cool
 
Ja sam iz BG :D

Ali sad sam dobio sobni bicikl preko kataloskog narucivanja (Neckerman)i to dosta jeftino..pa savetujem i vama da narucite...samo 5.400din...
Fina zanimacija u svakom slucaju :D

A za trcanje sma uvek...ali bez nekog forsiranja po 10-ak km u laganom opustenom tempu :D
 
Bajs sam prvi put vozio skoro svaki dan dok sam bio u USA. Isao sam na posao za lepog vremena a i navukao sam se da ga vozim i po gradu. I bas sam bio u formi. Medjutim voziti bajk u BG je uzas i opasno. Mozda ako zivis na Novom Beogradu, pa nesto po lokalu...Mada imam prijatelja koji je lozi na to, pricao mi je da osnivaju nego bajkersko udruzenje u BG koje ce da se bori za izgradju novih staza . To da ga vrtim u sobi, pa nesto mi se ne svidja ali ko zna. Nego da se vratimo na temu. Meni zbog lokacije odgovara Ada, da cujem druge predloge.
 

Back
Top