Beba Popovic-kriminalac ili andjeo?

Beba Popovic-kriminalac ili andjeo?

  • Kriminalac

  • Andjeo

  • Ko ga ebe


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Lorens Darel:
sekunde batice, sekunde

Ма батице, зајеби секунде. Нико није могао да дође до секунди ко није био у ЈУЛ-у или криминалц у комбинацији са Ж. Митровићем. Па ја сам радио тај посао тада, тако да зајеби причу о секундама и његовој спосоности..
 
Криминалац, науљена хломидија...
Стварно замерам Јочићу што га до сада није ухапсио... Односно поднео пријаву, не би тај смео да дође из Беча.
Али како је кренуло са 'апшењима ;)
 
Torius:
Ма батице, зајеби секунде. Нико није могао да дође до секунди ко није био у ЈУЛ-у или криминалц у комбинацији са Ж. Митровићем. Па ја сам радио тај посао тада, тако да зајеби причу о секундама и његовој спосоности..

pa bio je u kombinaciji sa mitrovicem, nisam ja nista rekao o njegovoj sposobnosti...

svako ovde moze da ga naziva kriminalcem i da prica o sumnjivim nacinima bogacenja ali bi bilo lepo da potkrpite svoje tvrdnje dokazima, verovatno zanima ljude
 
Lorens Darel:
pa bio je u kombinaciji sa mitrovicem, nisam ja nista rekao o njegovoj sposobnosti...

svako ovde moze da ga naziva kriminalcem i da prica o sumnjivim nacinima bogacenja ali bi bilo lepo da potkrpite svoje tvrdnje dokazima, verovatno zanima ljude

Па не могу ја да му доказујем кривицу, то је посао полиције и тужилаштва. А Беба је претио и постројавао новинаре што говори о његовим методама и карактеру.Немам доказе да је криминлац али га је за то оптужио бивши министар полиције - иначе колега у влади.

И да на крају је зајебао Ђинђића јел да ниоје овај би био жив.
 

Back
Top