STRUKTURA SAJTA

To samo dokazuje da decko nije procitao ama bas NISTA u vezi materije za koju "se zanima".
Eto, zanima ga pa da mu neko malo elaborira pa ako bude zadovoljan i zainteresuje ga objasnjenje, mozda i otvori neku stranu u vezi HTML ili tako nesto svasta....
 
Ovo o cemu pricate je valjda sadrzaj sajta, i naravno da se moje pitanje ne odnosi na to kad lepo pise struktura, a to znaci kako rasporediti i gde taj sadrzaj najbolje. Ja jesam pocetnik ali i procitao sam nesto o html-u itd.Nisu naravno potrebni elaborati nego neki link ako neko zna. Uz svo duzno postovanje prema znanju koje imate! :)
 
Drugar, ne moze ti niko konkretno reci kako da razradis koncept i strukturu sajta!
Kada smislis sta zelis da napravis, pregledaj nekoliko sajtova na netu koji imaju slican koncept kao sajt koji ti zelis da napravis pa se ugledaj na njih.
Ne moze imati istu strukturu sajt koji prezentuje slikara i sajt napr. neke banke...
 
Pa ljudi shta vi napricaste covjeku....Jeste vi vidjeli neki zanimljiv sajt koji je na pocetnoj stranici pun nekih .gif animacija i js zezancija...

Sadrzaj sajta zavisi od teme sajta.
 

Back
Top