"Beznačajna" tema.

Poruka
5.892
Beznačajna jer ne spominjem Kosovo, NATO, Anglosaxonce i ostale zlotvore, osim samo jednih, nama uvek istih, zlotvora - srpskih vlastodržaca. Zašto? Pa, tek kada doživite radosnu vest kako ćete postati tata, započinjete rat sa državnim službama i zakonima. Super u tri fine materine!

Trudnica u Srbiji je najnepoželjnija osoba u oba sektora, privatnom i državnom. Privatnik je gleda kao nepogodu (sad mi se desilo, drugi put vala neće), a državna služba kao grešku u sistemu (kako li nam se samo zalomi baš ona?)...

Naravno, dežurni pljuvači komentarišu, eno ga dosadni Aranđel i ona njegova trudnjača, š'a je zapeo kog mog i sl... Ako. :wink:

Država kaže kažnjena si sa 40% zarade, a resto popričekaj par meseci, plaćaš tvoju bludnost pri svakom ultrazvuku 3.000,00, a ako imaš sreće da si iz Vojvodine dobićeš nakon porođaja (naravno nakon 2-3 meseca) 65.000,00. Ok, samo šta da kaže ostatak Srbije :roll:

Tomica zna! To su standardi jedne Nemačke, eeejjj!!! Pa, sada babe ne moraju da uprte veštačke kukove na rame, već ih čekaju u bolnici! Zato što smo uzeli od trudnjača. je l'... Pa, mora od nekog da uzmeš da bi nekome dao, normalno... Inače, sve ovo je čovek zaista izgovorio u par emisija tokom 2006-te :shock:

p.s. meni se kanda samo učinilo da se u ovoj zemlji ***** već cca 20 godina o povećanju nataliteta...

p.p.s. hvala mojoj i ženinoj porodici što ne moramo da planiramo porodicu po planu i progranu srpskih vlastodržaca.
 
Trudnica ? Sad svi znaju šta je radila ! :lol:

Za privatnike, trudnice su zločinci. Za državu, teškoća ... Da vi'š jagmu za obdanište ?!? To je tek ludilo !
Treba ti jača veza nego za posao ...
 
Ма зајеби и државу и све кад дођу деца дођу и паре како незнам.Ваљда добијеш неку снагу коју ниси ни знао да имаш.Ко се од државе нешто надао углавном је пропао.
 
Lacibg:
Trudnica ? Sad svi znaju šta je radila ! :lol:

Za privatnike, trudnice su zločinci. Za državu, teškoća ... Da vi'š jagmu za obdanište ?!? To je tek ludilo !
Treba ti jača veza nego za posao ...

:lol: jedino ja ne znam oklen to :lol:

Ne znam za resto Srbije, ali u N.Sadu je veza trebala ako želiš da ti dete bude u vrtiću pred nosom, inače - ne. A kako nam ide sa natalitetom, trebaće njima veza da te privole za upis tvog deteta. To se već vidi po reklamiranju osnovnih škola ( :shock: ) po NS-medijima, te mi nudimo ovo, te imamo ono...Ludilo!

Pajz matematiku povodom plate - 25.000 dindži, 10.000 legne na račun (osnovica za obračun dažbina), ostatak gazda daje u kešu, po zakonu trudnica na održavanju trudnoće dobija 65% tj. 6.500 u zaostatku od par meseci - znači em dobije bedaru, em kasni, znači lufta par meseci bez dinara...Cool!

Rešenje do yaya :D
 

Back
Top